Brexit-debat €699,- effeweg.nl 8 NI ÖZCAN AKYOL www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 BOEK NU! 7,7! Column En zo zijn we getuige van het ontstaan van een vijfde colonne In hun ontembare drang naar media-aandacht hebben de le den van DENK een nieuw diep tepunt bereikt. Met een potsierlijk een-tweetje in de plenaire zaal tussen oprichters Tunahan Kuzu en Selguk Öztürk wilde het duo Kamervoorzitter Khadija Arib in verlegenheid brengen: ze vroegen of het parlement volgende week dinsdag een vrije dag kon krijgen, omwille van het islamitische sui kerfeest. Aan dat verzoek werd om logische redenen geen gehoor ge geven, waarna een digitale laster campagne aan haar adres begon, compleet met manipulatief ge monteerde filmpjes en pompeuze tweets, in de hoop dat de laatste verstokte PvdA-stemmers van al lochtone afkomst definitief voor DENK zullen kiezen. Het is een nieuwerwetse parle mentaire werkwijze, die niet al leen laakbaar is, maar bovendien volledig wordt aangestuurd door een vileine en bijna militante geestdrift, ontworpen om andere politici met dezelfde achtergrond in een kwaad daglicht te stellen. Anders dan de partij ons wil doen geloven, zijn de politieke cowboys van DENK niet uit op verbinding, maar willen zij het verschil tussen hen en andere Kamerleden met een Turkse of Marokkaanse achter grond benadrukken. Wat dat be helst? Zij zijn wel loyaal. De ande ren té liberaal. Maar het absolute nulpunt werd gisteren bereikt, in een bericht van partijleider Tunahan Kuzu, waarin hij schaamteloos sprak van een 'DENK-effect' nadat verschil lende stadhuizen in Nederland een Turkse vlag halfstok hadden gehesen. Nog voor we van een de finitief slachtofferaantal in Istan- boel kunnen spreken, worden hier in Nederland zieltjes gewonnen én een politieke triomf gevierd. Dit is niet alleen schandelijk, maar ook volledig misplaatst, om dat die vlaggen er anders ook wel hadden gehangen. We kunnen definitief stellen dat er aan de volgende verkiezin gen nóg een extremistische partij zal meedoen, met een serieuze kans op meerdere zetels in de Tweede Kamer. Want merkwaar dig genoeg worden bovenstaande acties rijkelijk beloond op inter net, door een achterban die al maar in aantallen toeneemt. En zo zijn we getuige van het ontstaan van een vijfde colonne. De schuldi gen hiervan zijn de gevestigde par tijen, met de PvdA in het bijzon der, die jarenlang oogluikend toe stond dat deze religieuze fanaten zich moeiteloos binnen de partij konden opwerken, vanwege de al lochtone aanhang die ze mee brachten. Het resultaat van dit so ciaaldemocratisch opportunisme: nog meer polarisatie. Reis beoordeling ...JenE» Rondreis Schotse Hooglanden NU VANAF Reis Korting tot wel Rondreis Portugal en Spanje 24oktva. €699,- donderdag 30 juni 2016 De Franse president Frangois Hollande (I) en de Belgische premier Charles Michel (r) praten met elkaar tijden de top in Brussel, fotojohnthys/epa Isle of Skye Inverness Loch Ness Fort William Blair Castle Pitlochry Scone Palace St Andrews Edinburgh Dunoon Loch Lomond/ Trossachs Hadrian s Schotland is het noordelijkste deel van Groot-Brittannië en beslaat een gebied dat bijna twee keer zo groot is als Nederland. Schotland is het land van de ongerepte en ruige natuur, mysterieuze meren en stoere burchten en kastelen. Vergeet ook niet de doedelzakken, kilts en whisky. 11 daagse busreis 26 aug (vertrekgarantie!) va. €869,- 9 sopva. €829,- l4oktva. €729,- Inclusief Verblijf o.b.v. halfpension Stadsrondrit Edinburgh o.l.v. gids Overtocht Duinkerke/Calais - Dover v.v. Vervoer per comfort class touringcar beoordeling Burgos Andorra Uoret de Mar/Malgrat de/Ma Viseu Porto Aveiro Coimbra Ba ree ona Serrade Madrid Fatima Estrela Ontdek samen met ons de verrassende contrasten van deze twee mooie temperamentvolle landen. U ontdekt het prachtige Burgos en de stad Salamanca in Spanje en in Portugal staan het sterrengebergte en bedevaartsoord Fatima centraal. Een unieke reis door twee prachtige landen! 15 daagse busreis 22 augvan voor€719,- Vertrek in augustus is gegarandeerd! Inclusief Verblijf o.b.v. halfpension Portugese muziekavond Stadswandeling Burgos/Porto o.l.v. gids Vervoer per comfort class touringcar Alle fouten voorbehouden. Prijzen vanaf en per persoon o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 8