mM OyarJadai) Qvsnge Ss/fchisn Familieberichten H1ensenlinq.nl Johannes Izaak Merk Nell Heijnemans-van Aart Adriaan Pieter de Ruijsscher OVET COLOFON Familieberichten 0 Huub Heijnemans Adrie HAN TAALMAN THEO DE KONING Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in ons leven heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in zorginstelling De Stelle, afdeling Klaproos, van ons is heengegaan, onze lieve broer, schoonbroer en oom Groede, 16 juli 1928 Marie en Kees t Suus f en Karei t Piet Lenie en Albert Jo Mien Sjaak en Paula Neven en nichten Correspondentieadres Ghistelkerke 40, 4511 JA Breskens U kunt afscheid nemen van Jan op donderdag 30 juni om 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 2 juli om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na het afscheid in het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. t Oostburg, 28 juni 2016 Vanaf de dag dat ik je op het ijs ontmoette en wij elkaar voor de eerste keer groetten zijn we altijd samen gebleven en gingen ruim 64 jaar door het leven. We hebben het al die tijd heel fijn gehad vanaf vandaag gaan wij alleen op pad. Nell, ik ben je dankbaar voor alle jaren dat wij samen gelukkig waren, Huub In liefde losgelaten echtgenote van Princenhage, t Terneuzen, 16 maart 1936 28 juni 2016 Huub Heijnemans Jola Heijnemans en Bert de Kuiper Timo Marjo en Mare de Coninck-Heijnemans Sandro en Ingeborg Leroy Esther en Jos Esseling-Heijnemans Dimphy en Martin Sybe en Sjarco Handelstaat 28, 4571 XB Axel U kunt afscheid nemen van Nell in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 1 juli van 18.45 tot 19.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 2 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan HAP Hoefman en het personeel van 'Ter Schorreafd. A23 voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Soms neem je afscheid, zegt: "Tot morgen, morgen zien we elkander weer. Tot die ene dag is gekomen, dan is er plots geen morgen meer. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve pa, schoonvader en opa weduwnaar van Elvira Westdorp Breskens, t Breskens, 16 maart 1935 29 juni 2016 Oostburg: Adri en Andrea de Ruijsscher-Dieleman Chanella Niels Breskens: Emmy en Max Ras-de Ruijsscher Stefanie en Sander Rob Correspondentieadres: Kroonwijksingel 7d 4501 KD Oostburg De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op maandag 4 juli om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Quality in bulk Wij ontvingen het bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Han is bijna 30 jaar bij Ovet in dienst geweest als Chef Administratie en was een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn vrouw Adeline, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Ovet B.V. Met verdriet delen wij mee dat is overleden. In hem verliezen wij een bedachtzame, sociaal voelende vriend. Hij was medeoprichter van onze club. Namens de Club van Past Rotarians Zeeuws-Vlaanderen Henk van de Berg, voorzitter Frits ten Sijthoff, secretaris donderdag 30 juni 2016 19 o Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Pq Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51