37,50 Genieten in het Schmallenberger Sauerland hoteldeal.nl pzc 6 unieke arrangementen in top beoordeelde hotels Online te boeken via hoteldeal.nl/schmallenbeig of bel 88-0331510 Geniet van een heerlijk verblijf in het Schmallenberger Sauerland, op slechts 300 km. van Utrecht. Ontdek het schitterende landschap en de bijzondere charme van deze streek. Maak keuze uit een van onderstaande top beoordeelde hotels. Elk hotel heeft een uniek arrangement samengesteld, waarbij o.a. de nieuwe Schmallenberger Sauerland Card is inbegrepen. Met deze kaart ontvangt u korting op diverse bezienswaardigheden en dagactiviteiten in de streek. Bovendien reist u met deze kaart gratis met het openbaar vervoer. Voor elk arrangement geldt: De genoemde prijzen zijn per persoon. De reserveringskosten bedragen 19,95 per boeking. De toeristenbelasting varieert van 0,00 -€ 2,00 p.p.p.n. Deze dient ter plaatse te worden voldaan De kinderkorting verschilt per hotel. Deze vindt u terug op de actiepagina. Prijs v.a.C 37,50 p.p. Landgasthof Nessclbach Schmallenberg Gasthof Walhalja Winkhausen Gasthaus Esseltal Eslohe Gasthof Hollander Eek Lennestadt Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 - 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis De Persgroep. Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Waarom is dit een goede deal? 3 overnachtingen incl. ontbijtbuffet lx welkomstdinert.w.v.C 15,00 p.p. Gratis parkeren bij het hotel Tip: bezoek Frankenbergen Willingen Hotel op Zoover beoordeeld met een 7,7 Boekbaartoteindnovember2016, o.b.v. beschikbaarheid l,., Waarom is dit een goede deal? 1 2,3 of 4 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Gratis parkeren bij het hotel Hotel op Zoover beoordeeld met een 9,0 Tip: geniet van het prachtige uitzicht vanaf springschans 'St. Georg' Boekbaar tot eind november 2016, o.b.v. beschikbaarheid Waarom is dit een goede deal? 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Gratis wandel-fiets-en motorkaarten •Gratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotel Hotel op Zoover beoordeeld met een 9,2 Boekbaartot eind december 2016, o.b.v. beschikbaarheid Waarom is dit een goede deal? 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Gratis koffie en thee Hotel op Zoover beoordeeld met een 8,9 gebruik van Wi-Fi en parkeren Binnen 15 min. bent u in Winterberg Boekbaar tot eind oktober 2016, o.b.v. beschikbaarheid Waarom is dit een goede deal? 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Gratis wandel-offietskaartvandeomgeving Gratis gebruik van Wi-Fi en parkeren bij het hotel Hotel op Zoover beoordeeld met een 7,8 Boekbaar tot eind augustus 2016, o.b.v. beschikbaarheid Waarom is dit een goede deal? 3 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Gratis gebruik van Wi-Fi en parkeren Gratis wandel-, fiets- en motorkaarten Hotel op Zoover beoordeeld met een 8,6 1 avond gratis gebruik van de kegelbaan (o.b.v. beschikbaarheid) Boekbaar t/m november 2016, o.b.v. beschikbaarheid Enkele foto's in deze advertentie zijn afkomstig van Verkeersbureau Schmallenberger Sauerland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22