korting nu 16 NI U kunt uw aankoop ook in 12 n Gratis 3 hotel VOLKSZANGER OPNIEUW OP NUMMER 1? normaal 1499,- nu 699,- SIM 0 3+2 zits Paraguay normaal 169@T- nu 749,- Op de schoorsteen staat een foto Bruin gekleurd en al zeer oud Maar de lijst die daaromheen zit Die is echt van zuiver goud Ik zou het nooit meer willen missen Want de vrouw die naar me lacht Is m'n moeder als jong meisje Zij was mooi in al haar pracht Als een meisje moeder wordt Moet ze zoveel laten staan Dan is het met haar jeugd En met haar vrijheid snel gedaan Want ze zorgt dan voor jou Tot de dag waarop je gaat Zorg daarom dat ze later Niet alleen in 't leven staat Tekstfragment uit Op de schoorsteen staat een foto Geldig op de M 0 woonlandschap Trend j. Gratis 3 hotel woonlandschap Dallas nnrmaal 2X 66,58 0% rente overnachtingen voor 2 donderdag 30 juni 2016 FOTO PAUL Hazes herleeft met 'nieuw' lied Uitsluitend geldig op: Donderdag 30 juni t/m zaterdag 2 juli Let op! Extra koopavonden tot 21.00 uur! kies je Bij aankoop van elk bankstel, hoekbank of compleet interieur overnachtingen r voor 2 personen Design woonlandschap in Artificial Leather voorzien van een loungegedeelte. Schitterend afgewerkt en met chromen sledepoot. Met verstelbare hoofdsteunen. Ook als 3+2 zits te leveren. Leverbaar in diverse bekledingen en kleuren. 799,- O Uitgevoerd inclusief tafelpoef en kussens. Bij deze super trendy hoekbank in Supreme kunt u 0 Prachtige hoekcombi in stoere, vintage Westernlook. Met industriële metalen si Als 2+Hoek+2+Longch; 0 Karakteristiek vormgeven bankstel uitgevoer Q Stoer en robuust bankstel met brede armlegger in Stofcategorie 1. Leverbaar in Tevens leverba

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16