leeftijds traplift niet meer nodig heeft dan 11 Bel 0341 - 27 40 40 voor de gratis brochure of kijk op www.molenaar.nl Nederland en Italië gingen bij die stemming lange tijd gelijk op. Toen na de vijfde stemronde de uitkomst een gelijkspel bleek met 95 stemmen voor zowel Neder land als Italië, was voor Koenders de maat vol. In een schorsing werd gespro ken over een deal met de Italia nen. De twintig minuten werden verlengd met nog eens dertig mi nuten. Toen nam minister Koen ders het woord en dankte de lid staten voor hun geduld. „Het sig naal is duidelijk, 95 stemmen voor Italië en 95 voor Nederland. U waardeert allebei de landen als vertegenwoordiger in de VN-Vei- ligheidsraad. Daarom wil ik voor stellen dat we de termijn van twee jaar delen." In het gezamenlijke voorstel van Nederland en de Italianen neemt Italië de eerste periode, in 2017 op zich. Nederland neemt dan in 2018 het stokje over. De Ita liaanse minister van Buitenlandse Zaken sprak van 'een boodschap van eenheid en Europese samen werking'. Het West-Europese smaldeel in de VN bespreekt het voorstel morgen. Die moeten er of ficieel nog toestemming voor ver lenen. Na afloop van de twee ver klaringen klonk al wel applaus in de plenaire zaal van de VN. Met dit compromis lijkt Neder land een 'beter een halve zetel dan geen zetel'-strategie te hebben ge volgd. Ons land zette sinds 2005 een omvangrijke lobby op poten om de zetel binnen te slepen in de strijd tegen Zweden en Italië. In de campagnekas zat 4,7 miljoen euro. Omdat de stemming geheim is, kon geen van de drie kandida ten zich zeker weten van de zetel. Concurrent Zweden werd in de eerste stemronde met de benodig de tweederde meerderheid geko zen. De levertijd van een reguliere traplift r\ 3 1?uit één stuk is gemiddeld 6 weken. Bij Molenaar kan een traplift al na één ij dag helemaal op maat op uw trap worden geplaatst. Met de Modul TüdetuktUt hebben we een modulaire traplift O waarvan de losse raildelen uit voor- M ÖQ II t 1 raad leverbaar zijn. Dus vandaag I I I besteld, is morgen in huis. Als u de i/AQTING* komen we deze ook nog gratis m JR li demonteren. Handig toch? k woensdag 29 juni 2016 Nederland wil felbegeerde VN-zetel best delen met Italië Nederland gaat de felbegeerde zetel in de VN-Veiligheidsraad delen met Italië. Beide landen mogen de plek in de raad dan één jaar bezetten. Een normale termijn bedraagt twee jaar. Dat is de uitkomst na een urenlange en spannende stemming bij de VN in New York. Karlijn van Houwelingen New York Minister Koenders begroet zijn Italiaanse collega, voordat zij zich terugtrekken voor overleg, fotoepa 'JU Traplift in 1 dag WÊgjjggj molenaar *Tot 3 juli ontvangt u per levensjaar €10,- korting (o.b.v. 1 persoon) bij een traplift met bocht; bij een rechte trap is dat €5 korting per levensjaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 11