Üi/arlailai) "iü: Familieberichten O 24 maandag 27 juni 2016 Hendrika Geertruida Dalebout - Goulooze Paulina Lavooij-Kole ffcl Jansje Maria Spaans - van der Steen Jan Izaak de Regt Catharina van Burg - Paauwe - Jansje - In plaats van kaarten Eliza Gaspersz Toen God zag Dat de weg te lang De berg te steil En het ademen te moeilijk iverd Legde Hij zijn armen om je heen en zei: "Kom thuis". Nadat Jan en ik in 2009 afscheid hebben moeten nemen van Pim en in 2015 van Eddy, moest ik op 23 juni, na een gelukkig huwelijk van 67 jaar, afscheid nemen van mijn geliefde man en zorgzame vader, groot- en overgroot vader van onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Wissenkerke, 24 mei 1924 t Vlissingen, 23 juni 2016 Nel de Regt - de Bruine Eddy (in herinnering) Marije en Casper, Sophie, Veerle, Julia Michiel Mattijs Pim (in herinnering) Corinna Matthijs Boulevard Bankert 204a 4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 29 juni om 13.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen, alwaar aansluitend gelegenheid is tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Ik zal de Vader bidden en Hij zal u een andere Trooster geven om tot in eeuwigheid bij a te zijn Johannes 14:16-17a Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat en dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van T.J. Dalebout Kamperland, 29 oktober 1926 t Kamperland, 23 juni 2016 Alie en Rinus de Visser - Dalebout Theo en Karin, Lars, Kay Alinda en Danny, Luna, Yarn Joke en Rini Clement - Dalebout Richard en Jolanda, Levi Marinka en Martin, William, Anne Michelle Spuidijk 114493 BL Kamperland Onze lieve moeder en oma is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 30 juni om 13.30 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis komen we samen in het Casembroot- huis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Een speciaal woord van dank aan Agnes en Carla van Iriz Zorg en aan onze huisarts de heer Ten Have, voor de goede zorg tijdens de laatste dagen thuis 'Geliefde broeders en zusters, als God ons zo heeft liefgehad, moeten ook wij elkaar liefhebben. 1 Johannes 4 11 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde moeder en oma weduwe van Bartel Lavooij Kruiningen, 9 september 1923 Rotterdam, 23 juni 2016 Rotterdam: Frans en Mieke Lavooij-Hoving Jessica enjascha Carolien en Liam Ermelo: Jan en Ceciel Lavooij-Hugen Hedwig en Xander Marlies en David Janneke Capelle aan den IJssel: Wilma en Piet van der Heide-Lavooij Jannes en Lucille Eilat (Israël): Sarieen en Moshon Hazan-Lavooij Ellien en Omri Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wilma van der Heide-Lavooij Klaroen 2-B 2907 GB Capelle aan den IJssel De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 30 juni om 14.30 uur in de Groene Tuinkerk, Groene Tuin 353 te Rotterdam-IJsselmonde, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50 te Rotterdam. Aankomst op de begraafplaats circa 15.50 uur. Na de begrafenis nodigen wij u uit voor een samenzijn in de aula van de begraafplaats. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma, overoma en "tante Kaatje" in de ouderdom van 96 jaar. J. van Burg Ko en Jannie van Burg-Baaij Dianne en John Justin,Gideon, Cathalijne Catharine en Harry Jarco, Marit, Julia facco en Marie-Aniek Petra Matthias Jos en Annie van der Jagt-Maljers en kinderen 25 juni 2016 Molenlaan 10 4401 CC Yerseke De rouwdienst wordt D.V. woensdag 29 juni om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn de medewerksters van Buurtzorg Yerseke en allen die naar haar hebben omgezien, dankbaar voor de liefdevolle betrokkenheid waardoor het mogelijk was om in haar eigen vertrouwde omgeving te blijven en te sterven. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig delen wij u mee dat, na een zorgzaam leven en met de troost van een liefdevolle verzorging in de 'Meuleweie' is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, oma, overoma en mijn zus in de leeftijd van 83 jaar. 's-Gravenpolder: Jaap Spaans Biezelinge: Nellie en PietNieuwdorp - Spaans Wibo en Saskia, Lieke Kloetinge: Cees en Leny Spaans - van Dijke Wemeldinge: Piet Spaans Terneuzen: F. van der Steen M. van der Steen - Bakker (in liefdevolle herinnering) 25 juni 2016 Fiolierenstraat 6, 4431 BR 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 30 juni om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de crematie in stilte zal plaatsvinden. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 1315 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de afscheidsdienst is er in het uitvaart centrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Eli, papa, opa en ojang, met je onvoorwaardelijke liefde en aandacht heb je ons omringd en gevormd. Zo blijf je in onze gedachten voortleven. Op 87-jarige leeftijd is van ons heengegaan A Kusu Kusu Sereh (Ambon), f Oost-Souburg, 13 april 1929 24 juni 2016 Nel Gaspersz-van Dijk Annette - Ronald Graziela Myron - Marisa Jamila fona - Sharon Joshua - Marina - Dania Jason - Shona Ashley Lindsey Aron Joyce Onze dank gaat uit naar de huisartsen, personeel van de Zoute Viever, Buurtzorg en de fysiotherapeut. Eli is in het uitvaartcentrum Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. U kunt daar afscheid van hem nemen op maandag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De vertroostingsdienst is dinsdag 28 juni om 20.00 uur in de Molukse kerk Beth Cherem, Burgemeester Stemerdinglaan 123a, 4388 JX Oost-Souburg. De uitvaartdienst is woensdag 29 juni om 10.00 uur in bovenstaande kerk. Aansluitend wordt Eli om 12.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats, Molenweg 2, 4388 NB Oost-Souburg. Liever geen bloemen. Krontwegesingel 175,4388 JT Oost-Souburg. K

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55