i Familieberichten ÖH A Üi/erladüf] Theodorus Johannes de Koning f 24 maandag 27 juni 2016 Paulina Lavooij-Kole Hendrika Geertruida Dalebout - Goulooze 'Geliefde broeders en zusters, als God ons zo heeft liefgehad, moeten ook wij elkaar liefhebben. 1 Johannes 4 11 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde moeder en oma weduwe van Bartel Lavooij Kruiningen, 9 september 1923 Rotterdam, 23 juni 2016 Rotterdam: Frans en Mieke Lavooij-Hoving Jessica enjascha Carolien en Liam Ermelo: Jan en Ceciel Lavooij-Hugen Hedwig en Xander Marlies en David Janneke Capelle aan den IJssel: Wilma en Piet van der Heide-Lavooij Jannes en Lucille Eilat (Israël): Sarieen en Moshon Hazan-Lavooij Ellien en Omri Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wilma van der Heide-Lavooij Klaroen 2-B 2907 GB Capelle aan den IJssel De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 30 juni om 14.30 uur in de Groene Tuinkerk, Groene Tuin 353 te Rotterdam-IJsselmonde, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 50 te Rotterdam. Aankomst op de begraafplaats circa 15.50 uur. Na de begrafenis nodigen wij u uit voor een samenzijn in de aula van de begraafplaats. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Johan Auqust Marie Taalman - Han - Theo Maria Louisa Odilia Mathilda Bleijenbergh A Ik zal de Vader bidden en Hij zal u een andere Trooster geven om tot in eeuwigheid bij u te zijn Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat en dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van T.J. Dalebout Kamperland, 29 oktober 1926 f Kamperland, 23 juni 2016 Alie en Rinus de Visser - Dalebout Theo en Karin, Lars, Kav Alinda en Danny, Luna, Yarn Joke en Rini Clement - Dalebout Richard en Jolanda, Levi Marinka en Martin, William, Anne Michelle Spuidijk 114493 BL Kamperland Onze lieve moeder en oma is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 30 juni om 13.30 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis komen we samen in het Casembroot- huis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Een speciaal woord van dank aan Agnes en Carla van Iriz Zorg en aan onze huisarts de heer Ten Have, voor de goede zorg tijdens de laatste dagen thuis Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, oma, overoma en "tante Kaatje" Catharina van Burg - Paauwe in de ouderdom van 96 jaar. J. van Burg Ko en Jannie van Burg- Baaij Dianne en John Justin,Gideon, Cathalijne Catharine en Harry Jarco, Marit, Julia Jacco en Marie-Aniek Petra Matthias Jos en Annie van der Jagt-Maljers en kinderen 25 juni 2016 Molenlaan 10 4401 CC Yerseke De rouwdienst wordt D.V. woensdag 29 juni om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn de medewerksters van Buurtzorg Yerseke en allen die naar haar hebben omgezien, dankbaar voor de liefdevolle betrokkenheid waardoor het mogelijk was om in haar eigen vertrouwde omgeving te blijven en te sterven. Nog één keer keek je ons aan Voor we je echt lieten gaan "Zorg je goed voor mama?" vroeg je zacht "Ja natuurlijk, wat had u dan gedacht?" Slaap maar pap, het was een strijd Rust maar zacht in eeuwigheid. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van Adeline de Guchteneire Hulst, 10-10-1937 tTerneuzen, 23-6-2016 Terneuzen AdelineTaalman-deGuchteneire Terneuzen HansenAndreaTaalman-Obrie Yannick en Serena Roy, Tom, Koen HulstIlse en Rini Gerreman-Taalman Xander Lieke Jens Kortenaerlaan 14 4535 BWTerneuzen Vrijdag 1 juli is er van 10.15 tot 10.50 uur gelegenheid de familie te condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen, waarna om 11.00 uur de afscheidsplechtigheid aanvangt. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het centrum. Ora et labora Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar was. We hebben je aan Gods liefde mogen toevertrouwen... Ridder in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Graauw en Langendam, 11 augustus 1929 t Lokeren, 24 juni 2016 Moerbeke-Waas (B): Alphen: Boekhoute (B): Hulst: Hulst: Moerbeke-Waas (B): Wiek de Koning - Bleijenbergh Jan en Marie-Therèse de Koning - Burm Marie-Sophie en Marco Marjolein en Luuk Carl en Margot de Koning - Dujardin Mathias Florian Henny de Koning Sonia, Lieve Frank en Eva, Mathis, Frank de Koning Daan Mark en Maddy de Koning - Saman Benito en Elisa Charlotte Correspondentieadres: De Casembrootweg 8, 4561 HH Hulst U kunt afscheid nemen van Theo in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 30 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 1 juli om 13.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. f» Johannes 14:16-17a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24