Familieberichten FMRflM 26 zaterdag 25 juni 2016 Marinus Anthonie Schipper Kees Dekker Pieter Jan van der Hiele Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde broer en onze oom Johannes Boone in de leeftijd van 87 jaar. Trooste de Heere ons met dit verlies. Middelburg, M.P. Boone Neven en nichten Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid: Dhr. G. Adam Gerard Op de leeftijd van 72 jaar. Gerard, overleden op 18 juni, was 37 jaar lid van onze vereniging. Door ziekte kwam hij niet meer toe aan zijn boot en de haven. Toch had hij nog stille hoop, het Veerse Meer, zijn "vaste stekje" aan de steiger. Het heeft niet meer zo mogen zijn. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" Vlissingen, wensen familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Pa, vaar nu de veilige kaaie maar in, ooit zullen we je volgen. Na jaren van afnemende gezondheid is na een liefdevolle verzorging in Koriander 15 overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa - Rinus - Gehuwd geweest met Cornelia Adriana Sinke 'Schipper van de PZEM' Goes, 2 augustus 1923 - Heinkenszand, 22 juni 2016 J.W. Schipper-Pikkaart Han en Els Pirn en Eliza Katja Kees en Anneke Marian en Guus Anke en Jolanda Eejje en Martijn Jan en Astrid Diana en Theo Sjoerd Ivo Stiefvader en opa van: Ina en Wim Marleen en Ronald Robert en Louise Roland en Manja Correspondentieadres: Blaaubeenstraat 2, 4461 LG Goes Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 27 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Van der Hooft uitvaartzorg, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 29 juni om 13.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de afscheidsdienst is er in het uitvaartcentrum eveneens nog gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. "Samen zijn wij allen één" Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve papa, pa en opa Cornelis Gilles Christiaan Schout Kees 18 juli 1931 23 juni 2016 Vlissingen Sommelsdijk J.C. Schout-van de Woestijne Jolanda en Aaike Ines en Pieter Steije Rob en Sandra Qincy Lian Judith en Peter Sanne en Dennis Yorick Timo Gladiolenstraat 2, 3245 CD Sommelsdijk De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op dinsdag 28 juni om 13.00 uur in de 'Emmaüskerk', Kon. Julianaweg 64, 3241 XC te Middelharnis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Emmaüskerk'. Geen bezoek aan huis 'Kom zoals je bent' De familie zorgt voor bloemen Zij die geen persoonlijke kennisgeving hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. 9 Voor uw medeleven na het onverwachte overlijden onze broer, zwager en oom Cornells Bouterse Kees willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons heel goed gedaan. Namens de familie: C. Quinten Colijnsplaat, juni 2016 Wij hebben ervaren dat velen met ons hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve (schoon) vaderen opa Wij willen jullie daarvoor hartelijk bedanken. Het was hartverwarmend. Riet Dekker- Ton Ineke en Roel Noortje, Bart Irene en Mark Robert, Marieke Job en Yvonne Levien, Cas, llva Koudekerke, Juni 2016 Uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Johanna Caljé-Pleijte is ons tot grote steun en troost geweest. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Greta Breed-Caljé Ente Breed Klein- en achterkleinkinderen Biggekerke, juni 2016 Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en overgrootvader aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan. L. van der Hiele-Harinck Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, juni 2016 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zeer geliefde vader, opa, overopa en betoveropa Hendrik van Iwaarden betuigen wij onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Familie Van Iwaarden Yerseke, juni 2016 Arie Joosse Ella (Cornelia Klazina) de Leeuw-van Luijk Zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost... Voor al uw medeleven en steun tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en schoonvader, onze opa en overgrootvader willen wij u heel hartelijk bedanken. Tiny Joosse-Wissel Arrianne en Bart Corrine en Frank Christa en Dick en (achter)kleinkinderen Koudekerke, juni 2016 Beste allemaal. Wij willen onze dank uitspreken, na het overlijden en de begrafenis van: Wij hebben het ervaren als een zeer bijzondere plechtigheid, welke in het teken stond van warmte en liefde en waar het thema "die schuilplaats bij God" centraal stond. Wij willen onze Hemelse Vader hiervoor hartelijk danken. Ook willen wij u allen hartelijk danken voor de condoleances, in welke vorm dan ook. Uw massale aanwezigheid, de hoeveelheid kaarten en bloemen, maakten deze dag heel bijzonder en onvergetelijk voor ons. Tot zover... Met lieve groet. Jan A. de Leeuw Niels, Manon en Femme Sandra en Maurits Koos van Luijk-de Graaf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 86