L Familieberichten Overladen Frederika Gilijamse - Steur Leuntje Elenbaas - Duerink Jannetje de Goffau-Weststrate Ik heb slechts één houvast in leven en in dood; mijn trouwe Heiland Die Zijn kostbaar bloed vergoot, heeft heel de prijs betaald voor al mijn schuld en zonden. Hij heeft mij vrijgekocht, uit satans strik ontbonden, ik heb de zeggenschap over mijzelf verloren, met lichaam en met ziel mag ik Hem toebehoren. De HEERE heeft tot zich genomen onze innig geliefde moeder en oma sinds 1997 weduwe van Pieter Elenbaas in de leeftijd van 81 jaar. Wij zijn verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar om wat zij voor ons heeft betekend en dat zij niet verder heeft hoeven lijden. 's-Gravenpolder: Sjaak en Teuni Elenbaas-van Keulen Ruben en Rianda Loïs, Anna, Nomi, Sare Stefan en Miranda Nathan, Mirjam Rachel en Pieter Samuel, Lise Baarland: Carla en Johan Kurvink-Elenbaas Lea en Dennis Naomi, Lars, Joël (in liefdevolle herinnering) Anne en André Femke, Tamara, Amy Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Team Heinkenszand en Team Stranghe van verpleeghuis Buitenrust, voor de liefdevolle verzorging. 23 juni 2016 Correspondentieadres: Burg. Vogelaarstraat 11, 4435 AR Baarland. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden woensdag 29 juni om 13.30 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a te Goes, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland Na de begrafenis is er in de Maranathakerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bloemen. Met groot verdriet geven wij u kennis dat de Heere, na een moeitevolle levensavond, van ons heeft weggenomen mijn lieve vrouw, onze liefhebbende moeder en oma 2 april 1938 - 23juni 2016 J. de Goffau Kees en Conny de Goffau-Nagelkerke Jeanine en Huib, Peter en Mariëlle, Koen en Lianca Annemiek en Bram, Martijn en Elisabeth, Robert en Marina Many en Albert Segers-de Goffau Jaco en Francien, Paid, Marco, Marianne en Joël Marc en Kathy de Goffau-Weststrate Jeannerie en Frank, Niek, Carmen Carolien en Martin de Kraker-de Goffau Nannèt, Wilmar, Jochum En achterkleinkinderen Fortrapastraat 42, 4431 BX 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. maandag 27 juni van 20.30 tot 21.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. dinsdag 28 juni om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Lenshoekdijk aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Elimkerk' eveneens nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mijn vrouw en onze moeder heeft tijdens de lange periode van ziekte van veel mensen liefde en zorg ontvangen. Iedereen maar in het bijzonder de medewerkers van RST, Zorgboerderij Landleven en Verpleegcentrum Buitenrust zeggen wij hiervoor hartelijk dank. 's- Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Bodegraven: 's- Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Strooi uit mijn as vooralle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en daarmee verbinden. M.A. Muusses Onze lieve moeder, onvergetelijke oma en overgrootmoeder is onverwacht overleden. Riek Sinds 18 april 2010 weduwe van Willem Gilijamse Burgh, 11 november 1918 Zierikzee, 22 juni 2016 Hillegom: Kees Gilijamse Jet Gilijamse - Smalbraak Jan Willem en Lette Kathalijne en Joost Milan, Tobias Maaike en Richard Hugo, Toon Amsterdam: Roeland Gilijamse Marjan Gilijamse - Kanis Marjolijn en Paulus Ramsus, Ena Robin en Simone David Oosterhout: Caty Fortanier - Gilijamse Eugène Fortanier Sander en Steffelien Matthijs, Eva, Puck Christian en Josta Julie, Lieve, Aimee Roger en Lydia Amsterdam: Wim Gilijamse in herinnering Johanna Muller Joop en Diana Lotte, Eline Rieke Pirn en Carine Sophie Onze dank gaat uit naar alle mensen van De Duinen van Haamstede en de Cornelia voor hun liefdevolle zorg. De Duinen van Haamstede Correspondentieadres: Duinoordweg 21,4328 EB Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 29 juni om 12.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega .J. van Arenthals (Dolf) Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 24 juni 2016 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging A.J. van Arenthals (Dolf) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Vlissingen, 24 juni 2016 zaterdag 25 juni 2016 25

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 85