Driekleur Challenger Zeeland is een topevenement voor het Zeeuwse zakenleven DRIEKLEUR CHALLENGER ZEELAND 9 driekleur Challenger Zeeland utomotions Driekleur Challenger Zeeland is de springplank naar de absolute top. Niet alleen voor sporters, maar ook voor ondernemers. Want dit negendaagse evenement is meer dan alleen een mooi Zeeuws internationaal toptennistoernooi. Met zo'n 160 participerende bedrijven, naar verwachting ruim 4.500 zakelijke bezoekers en tal van aantrekkelijke en professionele side-events is Driekleur Challenger Zeeland een topevenement voor het Zeeuwse zakenleven. Driekleur Challenger Zeeland biedt een aantrekkelijk en ijzersterk programma voor de ondernemer. Op het Stoffels Bleijenberg all-inclusive VIP-topdeck en het nieuwe Ondernemerscafé, dat ondersteund wordt door De Persgroep, wordt een aantrekkelijk sport- en businessconcept aangeboden. Bezoek bijvoorbeeld één van de interessante en uitdagende netwerkevenementen met bekende Nederlandse gastsprekers of schuif aan bij één van de Zeeuwse business- en netwerkclubs. Ben je liever lekker bezig tijdens het netwerken, sluit dan aan bij het Randstad Business X-factor netwerkevent of neem deel aan een netwerklunch. Voor welke invulling je ook kiest, netwerken en topsport zullen samen dé ingrediënten zijn voor een geslaagde businessdag. Side events Tijdens de Challenger krijgen alle sponsorpartners naast hun business- pakketten ook diverse side events aangeboden. In samenwerking met het Challenge Sailing Team en Golfclub de Zeeuwsche worden er zeiltochten en golfgreenfees aangeboden aan de sponsorpartners. Tevens zijn er tijdens het evenement tennisclinics van internationale tennistoppers en interessante congressen en seminars voor diverse partijen en doelgroepen. Rolstoeltennis Ook bijzonder om bij te wonen is het rolstoeltennis. Driekleur Challenger Zeeland organiseert als enige in Nederland een internationaal rolstoel tennistoernooi op gravel. Welzorg is de trotse naamdrager van dit unieke toernooi. Tijdens het evenement verzorgt niemand minder dan ex-rol- stoeltopspeelster Monique Kalkman een rolstoeltennisclinic voor profs en recreanten. Gratis toegankelijk Alle internationale wedstrijden zijn net als voorgaande jaren gratis toe gankelijk voor het publiek. Op vertoon van het e-ticket uit deze toernooi- special krijgt iedereen toegang tot de wedstrijdbanen en het park. Alleen het VIP-topdeck is exclusief voor businessbezoekers. Voor meer informatie of participatie is de businessgids te downloaden via www.challengerzeeland.nl of op te vragen via e-mailadres: info@challengerzeeland.nl ZATERDAG 25 JUNI 2016 Toernooidirecteur: Sander van Buren Foto: Carrie Frederiks SPRINGPLANK NAAR DE TOP CHALLENGER 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74