Gors^ Mensen met een beperking in hun kracht zetten en deze versterken, zodat iedereen mee kan doen in de samenleving. Afwisselend en leuk Speciale werkplek Participatie door samenwerking Reïntegratie Zeeland bestaat uit een dynamisch en innovatief Vraaggericht team jobcoaches. Zij begeleiden mensen die op eigen kracht (nog) geen plaats hebben op de reguliere arbeidsmarkt. Door de betrokken en actieve benadering zorgen zij voor een uitstekende match tussen werkgever en werknemer. Puzzelen Zakelijke aanpak ÜiriflïiRiT Advertorial Gors zet mensen in hun kracht Dat is de missie van Gors. Zij leve ren daarom graag een bijdrage aan de organisatie van Driekleur Chal lenger Zeeland 2016. Zo bieden ze een grote groep mensen de moge lijkheid om extra (werk)ervaring op te doen en bij te dragen aan een groot internationaal evenement. Voor het tweede jaar op rij werken cliënten en medewerkers van Gors mee bij de verschillende onderdelen in de voorbereiding naar en tijdens het tennisevenement. Zoals het vullen van goodiebags, print- en kopieerwerk en het opbouwen en aankleden van het evenemententerrein. Ook bij de horeca is er volop onder steuning door cliënten. Op deze manier kan Gors nieuwe mogelijkheden bieden binnen haar dagbesteding. De variatie in werk maakt het niet alleen leuker en afwisselender maar zorgt er ook voor dat cliënten steeds meer leren en vaar digheden ontwikkelen. Marc is één van de cliënten die met veel plezier een bijdrage levert aan het toernooi. Als medewerker van Kadoshop- Lunchroom Nummer 9 in Goes, heeft hij al genoeg horecaervaring opgedaan. Toch vindt hij het speciaal om ook op de Driekleur Challenger te werken. "Het is leuk om eens ergens anders te werken. Ik heb vorig jaar voor het eerst bier geserveerd, dat was leuk omdat ik het nog nooit had gedaan. Dat hebben we niet bij Nummer 9". Mare kijkt erg uit om samen met zijn collega's weer aan de slag te gaan bij het toernooi. „Het was heel gezellig en ik kon het goed met iedereen vinden. De bezoekers waren ook leuk en heel aardig." De samenwerking tussen Gors en de Driekleur Challenger Zeeland is de ultieme vorm van participatie. Door deze samenwerking zijn cliënten een onderdeel van internationaal evenement en doen ze ervaringen op die ze niet meer zullen vergeten. Tegelijkertijd zullen de gasten zorgeloos kunnen genieten van topsport mede dankzij de inzet van cliënten en medewerkers van Gors. Postadres Bezoekadres Telefoon Fax E-mail mensgerichte ondersteuning Postbus 2160 4460 MD Goes Stationspark 24 4462 DZ Goes (0113) 273 333 (0113) 273 330 info@gors.nl Meer informatie op www.gors.nl Advertorial ledereen een kans! Jobcoach René de Klerk gebruikt graag bij zijn werk de puzzel als metafoor: "ledereen heeft zijn eigen unieke talent. Ik ga op zoek naar het unieke 'puzzelstukje' met kenmerken van het bedrijf, hun klant en de mensen die er werken. Dan is het zoeken, draaien en soms past het direct als gegoten! Maar het kan zijn dat ik er iets ontbreekt bij de kandidaat zoals benodigde kennis, vaardigheden of competenties. Daar gaan we dan samen mee aan de slag. Soms past het puzzelstukje niet en daar moet ik dan ook eerlijk in zijn en verder zoeken. Ik zoek altijd naar dat wat wèl mogelijk is, zodat iedereen een kans krijgt." Grand Hotel Ter Duin in Burgh-Haamstede kwam in contact met Reïntegratie Zeeland. "Dat was door middel van een prettige manier van acquisitie door de jobcoach", aldus Coen Wessel, commercieel directeur. Omdat het hotel graag maatschappelijk verantwoord wil ondernemen en veel mogelijkheden heeft, zijn er inmiddels drie mensen aan de slag. Bij de technische dienst, schoonmaak en bij het ontbijtbuffet. De heer Wessel is positief over de manier waarop het contact tot stand kwam en blijft: "De jobcoach is voor ons een belangrijk bindingsmiddel tussen cliënt en ons bedrijf. Hij polst regelmatig of de samenwerking nog optimaal is. Ook de aanpak van Reïntegratie Zeeland kan de heer Wessel waarderen: "Het gaat natuurlijk ook om de cliënt, maar het is voor ons vooral prettig om te ervaren hoe zakelijk het wordt gehouden en hoe goed er wordt geluisterd naar wat ons bedrijf nodig heeft." Soms is het een vacature die het UWV heeft gecreëerd. Maar bedrijven kunnen natuurlijk ook zelf contact opnemen met Reïntegratie Zeeland. Aan de jobcoach de taak om de vraag helder te krijgen. Dan gaan we het gesprek aan, aldus René: "Wat is het bedrijf, waar ligt hun kracht, wat is het product en wat is hun klant? Die basisgegevens zijn nodig voor de zoektocht naar de juiste match. "De meerwaarde zit 'm er in dat ik mij richt op zowel klant als bedrijf." Als een organisatie behoefte heeft aan bevlogen (extra) krachten, helpen de jobcoaches graag werkgevers bij het vinden van gemotiveerd personeel en worden werknemers geholpen aan een beter toekomstperspectief. ZEELAND Postbus 2160 4460 MD Goes Stationspark 24 4462 DZ Goes Meer informatie op ReintegratieZeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73