Familieberichten iu^r i Magda Anna Catharina Cijsouw-Peters Cornelis Gilles Christiaan Schout Kees Brina Goossen-Jansen Jacobus Izaak Risseeuw Suzanna Scheele-Dieleman Arnold de Cock Dirkje Hendrikse-den Boer Mieke de Kind-Schuerman Hendrik van Iwaarden Willy Geernaert - de Hulster Marie van Doeselaar Polla van Grol-Temmerman Anne Statujew Als ik dood ga, huil maar niet, ik ben niet echt dood moet je weten. Het is maar een lichaam dat ik achterliet, dood ben ik pas als jij mij bent vergeten. Met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jozias Cornelis Cijsouw weduwe van Gerard Ancion Brunssum, 23 mei 1930 IJzendijke, 22 juni 2016 Biervliet: Jozi Cijsouw Biervliet: Marly en Rien Marijs-Ancion Ellen en Jurgen Philippine: Hendriken IngeborgCijsouw-Colpaert Lieke en Tom Tim en Valerie Hoek: Egbert Cijsouw Dommelen: Carien en Hans ten Berge-Cijsouw Roy Fleur Jesse Correspondentieadres: Weststraat 10, 4521AX Biervliet Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 28 juni om 10.30 uur in de N.H. kerk aan de Kerkstraat te Biervliet. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is ervan 10.00 tot 10.25 uur gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Samen zijn wij allen één" Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve papa, pa en opa 18 juli 1931 23 juni 2016 Vlissingen Sommelsdijk J.C. Schout-van de Woestijne Jolanda en Aaike Ines en Pieter Steije Rob en Sandra Qincy Lian Judith en Peter Sanne en Dennis Yorick Timo Gladiolenstraat 2, 3245 CD Sommelsdijk De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op dinsdag 28 juni om 13.00 uur in de 'Emmaüskerk', Kon. Julianaweg 64, 3241 XC te Middelharnis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Emmaüskerk'. Geen bezoek aan huis 'Kom zoals je bent' De familie zorgt voor bloemen Zij die geen persoonlijke kennisgeving hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. zaterdag 25 juni 2016 27 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en 'ouwe' oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, juni 2016 Voor de blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn broer en onze oom zeggen wij u hartelijk dank M Poissonnier Risseeuw en familie Breskens, juni 2016 Wij willen u allen bedanken voor de wijze waarop we samen afscheid hebben genomen van onze lieve moeder, schoon moeder, oma, overgrootoma en over-overgrootoma Het gaf ons steun om, zoals zij vaak zei en deed; 'deu te gaan'. Uit aller naam: Familie Scheele Terneuzen, juni 2016 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, een blijk van medeleven hebben gegeven bij het afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame pa en allerliefste opa Juliana de Cock-Weemaes kinderen en kleinkinderen Overslag, juni 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen bij het overlijden van onze zus zeggen wij u hartelijk dank De familie Onderdonck juni 2016 Wij danken u voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma 4w aanwezigheid op de dag van de crematie en alle Xancfëre blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Hendrikse Hoek, juni 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mit Kinderen, klein- en achterkleinkinderen St. Jansteen, juni 2016 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zeer geliefde vader, opa, overopa en betoveropa betuigen wij onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Familie Van Iwaarden Yerseke, juni 2016 Altijd alles samen Nu alleen verder, met een lege plaats op de bank Uw blijken van medeleven, de kaarten en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid van mijn lieve vrouw heeft mij goed gedaan. Hiervoor wil ik u hartelijk danken. Bart Geernaert Breskens, juni 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn zus, onze tante en oud-tante zeggen wij u hartelijk dank. Zaamslag, juni 2016 Familie Moens-van Doeselaar Familie van Arenthals Familie Jansen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgroot moeder en mijn betovergrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Nog een speciaal woord van dank aan de medewerkers van 'Woonzorgcentrum Stelle' en uitvaartverzorging 'De Ridder'. Familie van Grol juni 2016 Een spoor van liefde een spoor van levenslust een spoor van interesse een spoor van goedheid een erfenis om mee te nemen kostbaar als jij was Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van Anne. Het doet ons goed dat ze bij velen zo geliefd was. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en goede begeleiding en aan het team van de Baeckermat voor de bijzonder indrukwekkende wijze waarop we samen Anne hebben kunnen herdenken. Lon en Martine Michiel, Lieke Familie van Waes Familie Statujew

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64