Oi/srJaiJsf) Familieberichten Ronny Petrus de Bruijn 26 zaterdag 25 juni 2016 Leuntje Elenbaas - Duerink Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega .J. van Arenthals (DolD Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 24 juni 2016 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging A.J. van Arenthals (Dolf) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Vlissingen, 24 juni 2016 Ria Sturm Ik heb slechts één houvast in leven en in dood; mijn trouwe Heiland, Die Zijn kostbaar bloed vergoot, heeft heel de prijs betaald voor al mijn schuld en zonden. Hij heeft mij vrijgekocht, uit satans strik ontbonden, ik heb de zeggenschap over mijzelf verloren, met lichaam en met ziel mag ik Hem toebehoren. De HEERE heeft tot zich genomen onze innig geliefde moeder en oma sinds 1997 weduwe van Pieter Elenbaas in de leeftijd van 81 jaar. Wij zijn verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar om wat zij voor ons heeft betekend en dat zij niet verder heeft hoeven lijden. 's-Gravenpolder: Sjaak en Teuni Elenbaas-van Keulen Ruben en Rianda Loïs, Anna, Nomi, Sare Stefan en Miranda Nathan, Mirjam Rachel en Pieter Samuel, Lise Baarland: Carla en Johan Kurvink-Elenbaas Lea en Dennis Naomi, Lars, Joël (in liefdex'olle herinnering) Anne en André Femke, Tamara, Amy Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Team Heinkenszand en Team Stranghe van verpleeghuis Buitenrust, voor de liefdevolle verzorging. 23 juni 2016 Correspondentieadres: Burg. Vogelaarstraat 11, 4435 AR Baarland. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden woensdag 29 juni om 13.30 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a te Goes, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland Na de begrafenis is er in de Maranathakerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bloemen. Mijn tijden zijn in Uw hand psalm 31:16a Op Gods tijd is overleden onze geliefde moeder, oma en oma-oma Cornelia Riemens weduwe van Cornelis van Doorn in de leeftijd van 95 jaar. Zaamslag Kees en Christian van Doorn Tom Mark Zaamslag Anja van Doorn John en Daniëlle - Laurens Terneuzen Rob en Caroline - Sander Nieuw-Namen Yvonne - Adaja, Ziona 21 juni 2016 correspondentieadres: Axelsestraat 48 4543 CK Zaamslag De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam Thuis, Buurtzorgen Dr. Penne voor alle goede zorgen en aandacht. 't Is voorbij, die mooie zomer. - Ronny Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar was. Op 23 juni 2016 overleed thuis, in zijn eigen vertrouwde omgeving, omringd door hen die hem lief waren, mijn lieve man, onze sterke pa en trotse opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Heikant: Ria Breda: Ewald en Esther Soleil Leiden: Ellen en Berna Mischa, Kai Vylainlaan 21, 4566 AV Heikant De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 28 juni om 11.00 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer, waar u de familie ook persoonlijk kunt condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als kennisgeving beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63