Rijkswaterstaat zoekt technici www.werkenvoornederland.nl Werken voorNcdcrlBIld Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Rijkswaterstaat is continu op zoek naar de beste ingenieurs. Ben jij een technicus die mee wil bouwen aan Zeeland? Onderdeel van een land dat we beschermen tegen overstromingen. Waar voldoende groen is. Voldoende schoon water en waar je vlot en veilig van Axel naar Brouwershaven kunt. Kijk dan voor deze en andere vacatures bij Rijkswaterstaat op werkenvoomederland.nl Werken bij Rijkswaterstaat. Verder met Zeeland. Gezagvoerder, Wemeldinge/Bruinisse Als gezagvoerder ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van de vaar- opdracht bij patrouille- en overige vaarten. Je vertaalt vaaropdrachten naar uit te voeren werkzaamheden en legt deze vast in instructies (bv opstart procedure). Opleiding: Je hebt een MBO-opleiding op nautisch gebied met - 3 jaar relevante ervaring in een soortgelijke functie. Senior adviseur Scheepvaart, Middelburg De scheepvaart is van levensbelang voor de Nederlandse economie. Veel van die scheepvaart gebruikt de vaarwegen die Rijkswaterstaat in beheer heeft. Ben jij de senior adviseur die dat beheer op een hoog niveau brengt, en daarmee zorgt voor een vlotte en veilige vaart van en naar de havens? Opleiding: Je hebt een afgeronde universitaire nautische opleiding en minimaal 5 jaar nautische ervaring. Gezagvoerder, Terneuzen Als gezagvoerder ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van de vaar- opdracht bij patrouille- en overige vaarten. Je vertaalt vaaropdrachten naar uit te voeren werkzaamheden en legt deze vast in instructies (bv opstart procedure). Opleiding: Je hebt een MBO-opleiding op nautisch gebied met 1 - 3 jaar relevante ervaring in een soortgelijke functie. Adviseur Assetmanagement, Terneuzen Breng jij de juiste beheer- en onderhoudskennis in bij onze Westerschelde- projecten? Dan past deze baan bij jou! De Westerschelde is een dynamisch gebied. Niet in de laatste plaats omdat de komende jaren gebouwd zal gaan worden aan de Nieuwe Sluis Terneuzen. Opleiding: Je hebt een technische hbo-/universitaire opleiding. Je hebt aantoonbare kennis van en ervaring in de industriële automatisering.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18