zlm WOONGOED 16 Wij zoeken een jurist f rechtsbijstand voor de j Stichting Rechtsbijstand ZLM 1 Onion Specialties Junior Account Manager (Internationaal) Medewerker sociaal beheer m/v (fulltime) /ttv Stichting Rechtsbijstand ZLM OPERATIONEEL MANAGER CHAUFFEURS BENELUX VERVOER CheckCheck AutoTrack *5 Alleen AutoTrack c alle 170.000 auto's i Kijk voor meer informatie op www.zlm.nl/vacature ZEEUWS-VLAANDEREN zaterdag 25 juni 2016 "o .c tO In deze uitdagende functie ben je medeverantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitbouwen van de internationale salesactiviteiten van Onion Specialties International BV in Kruiningen. Je richt je daarbij voornamelijk op Duitsland. Pionieren is je tweede natuur, je excelleert in en het ontdekken verder ontginnen van nieuwe markten. Met jouw ondernemersgeest, ervaring als resultaatgerichte salesprofessional en gedegen marktkennis bereik je de juiste partijen in de markt. Ongeacht het land, de taal en cultuur draag je op gestructureerde wijze zorg voor een professionele marktbewerking. Je werkt in deze functie nauw samen met de Vestigingsmanager en de Directeur/Eigenaar. Wat breng je mee? Mbo+ werk- en denkniveau, winnaarsmentaliteit Internationale handelservaring is een pré Ondernemend, energiek en pragmatisch Resultaatgericht, accuraat, tactvol en ambitieus Vaardig in Engels, Duits en/of Frans Onion Specialties International BV (Kruiningen) is een Nederlandse producent van krokant gebakken uitjes en heeft een mondiaal karakter. Het bedrijf is wereldwijd actief en richt zich voornamelijk op industriële bakkerijen, retailers en foodservices. Waarom Onion Specialties? Autonome functie in een internationaal speelveld (minimaal 50% reizen) Uitdagende mondiale markt met groeipotentie Klein team, directe lijnen, no-nonsense mentaliteit, hightech productie Ruimte voor ondernemen en persoonlijke groei Interesse, solliciteer dan via info@onionspecialties.com Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is een woningcorporatie met circa 6100 woningen in bezit en beheer, verspreid over 40 kernen in Zeeuws-Vlaanderen. Wij zijn een betrouwbare en klantgerichte organisatie die samenwerken en maatschappelijk ondernemen hoog in het vaandel heeft staan. Om het team Sociaal beheer te versterken, zoeken we een: Als medewerker sociaal beheer lever je een bijdrage aan de versterking en bevordering van de leefbaarheid in onze wijken. Is je belangstelling gewekt voor deze functie? Kijk dan op www.woongoedzvl.nl voor de uitgebreide vacature. Reageren kan tot uiterlijk vrijdag 8 juli 2016. verzekeringen KM] Darvi Transport is een gerenommeerde Benelux vervoerder. Met 115 man personeel en meer dan 80 voertuigen biedt zij dagelijks transport aan in de gehele Benelux. Darvi Transport maakt deel uit van de Meeus Group, een organisatie waarin ondernemerschap, ontwikkeling en vooruitgang voorop staan. Wegens verdere uitbreiding van haar activiteiten is Darvi Transport op zoek naar: Als Operationeel Manager ben je verantwoordelijk voor de ondersteunende administratieve processen in de organisatie. Je rapporteert hierbij rechtstreeks aan de Algemeen Directeur. In jouw functie heb je ook directe contacten met onze klanten en ben je een spilfiguur in de dagelijkse werking van onze organisatie. Functieomschrijving: Aansturen van de afdeling orderadministratie en facturatie. Coördineren van de afdeling planning. Opzetten, monitoren en bespreken van sla's en kpi's per klant. Meewerken aan de tenderprocessen van (potentiele nieuwe) klanten. Aandacht besteden aan naleving van wet- en regelgeving. Werken aan verdere optimalisatie van de operationele en administratieve processen en daarbij bijdragen aan de verdere ontwikkeling van de rapportage tools van het TMS systeem. Bijdragen aan de opvolging van veiligheidseisen, kwaliteitseisen en -procedures. Functie eisen: Minimaal een afgeronde HBO opleiding bijvoorbeeld richting Logistiek Technische vervoerskunde. Kennis van relevante wetten en regelgeving en bij voorkeur in het bezit van het diploma ADR veiligheidsadviseur. Sterk analytisch vermogen en goede communicatieve vaardigheden. In staat om je teamleden te coachen, te motiveren en te ontwikkelen. Kennis en ervaring met TMS systemen en uitgebreide Excel kennis. Tenminste 5 jaar relevante werkervaring in transport management. Uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Voor ons groepage vervoer en voor het vervoer van meubel gerelateerde goederen zijn we momenteel op zoek naar chauffeurs C/E. Het laatste betreft veelal particuliere leveringen vanuit Bergen op Zoom. Tevens zijn wij ook op zoek naar oproepchauffeurs (avond weekend), hiervoor is de functie eis "ervaring in de meubelbranche" niet van toepassing. Functie eisen: In het bezit van rijbewijs C/E. Zeer goede kennis van de Nederlandse taal. Goede persoonlijke verzorging en een positieve uitstraling. Accuraat en dienstverlenend ingesteld. In bezit van code 95 en bij voorkeur van een ADR certificaat Bij voorkeur enige jaren ervaring in de meubel- of verhuisbranche. Woonachtig in de nabije omgeving van Bergen op Zoom. Geïnteresseerd in één van deze functies? Stuur uw sollicitatiebrief met CV naar: Darvi Transport, Postbus 72, 4600 AB Bergen op Zoom. U kunt ook mailen naar sollicitatie@darvi.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Woongoed Zeeu ws-Vlaa ndercn, lokaal betrokken, regionaal verbonden. Postbus 269 453 Q AG I Ter neuzen Van de aanschaf van een auto word je vrolijk. Daarom steekt AutoTrack extra veel tijd in het checken van alle auto's die bij ons op de site komen. Als enige site controleren we elke auto op meer dan 10 punten. Het is wel even een kluif, maar dat geeft een goed gevoel. Wel zo prettig, toch?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16