15 Heerlijk genieten aan het Comomeer! Akkoord over onkruidmiddel blijft weer uit 'Burgemeester' promoot fietsen Gisterochtend, vlak voor het mid daguur, werd de 70-jarige Wout Sabee neergeschoten terwijl hij aan het klussen was in zijn voor tuin in De Meern. Sabee, een bekende in de drugs wereld, werd twee jaar geleden al eens doorzeefd bij een liquidatie poging, maar overleefde dat. De twee daders zitten in de cel, maar de vijanden van Sabee hebben hem nu toch te pakken weten te krijgen. De daders van de laatste aanslag op Sabees leven zijn nog voortvluchtig. Die afrekening heeft echter wei nig te maken met die van eerder deze week in Overvecht. Woens dagavond werd daar de voormalig Joegoslaaf Ranko Skekic genade loos neergemaaid. De twee da ders ontkwamen op een scooter. Skekic zou volgende week getui gen tegen de Nieuwegeinse wa- penbende, die verdacht wordt van het voorbereiden van meerde re liquidaties. De groep mannen uit de omge ving van Utrecht werd vorig jaar zomer opgepakt, nadat de politie ze al een tijd in de gaten had ge houden. Bij de inval ontdekte de politie een flink wapenarsenaal in opslagboxen in Nieuwegein. Ook werd er een sd-kaart ge vonden met filmbeelden van mo gelijke doelwitten van de bende. Daarop ook Ranko Skekic en Ab- derrahim Belhadj (28) die in mei in Amsterdam werd neergescho ten. Donderdagavond werd de poli tie gealarmeerd omdat er een fel le ruzie gaande was aan de Klip- springerdreef in Overvecht. Bij aankomst bleek een 41-jarige vrouw om het leven te zijn ge bracht. De 64-jarige man die de deur opendeed, is meteen gearresteerd en wordt verhoord. De politie spreekt van een moord in de rela tionele sfeer. Volgens buurtbewoners was het slachtoffer de vriendin van de verdachte. 8-daags arrangement Italië Heerlijk genieten aan het Comomeer! 01 Hlpharosreizen pzc.nl/webwinkel Boek nu deze lezersreis reizen autovakanties zaterdag 25 juni 2016 BRUSSEL De EU-landen zijn er opnieuw niet in geslaagd overeenstem ming te bereiken over de mo gelijk kankerverwekkende on kruidverdelger glyfosaat. De vergunning voor het pesticide loopt op 1 juli af. De Europese Commissie stelde onlangs voor de licentie met achttien maanden te verlengen tot er een nieuw advies ligt over de gezondheidsrisico's van glyfo saat. Het pesticide zit onder meer in de veelgebruikte on kruidverdelger Roundup. AMSTERDAM Amsterdam heeft er een 'bur gemeester' bij. Naast de baas van de stad en de nachtburge meester is er nu ook de fiets- burgemeester. Anna Luten mag deze titel de komende twee jaar dragen. Luten wordt 'de stem van de fietser op het stadhuis'. Ze kreeg een ambts keten om van felgekleurde fietsjes. De fietsburgemeester is een initiatief van CycleSpa- ce, een organisatie die fietsen in Amsterdam gaat promoten. Drie moorden in drie dagen tijd In Utrecht zijn binnen enkele da gen drie mensen vermoord. Vol gens de politie is er geen ver band tussen de moorden. Freke Remmers Utrecht De 70-jarige Wout Sabee die gisteren werd doodgeschoten ligt achter zijn woning. In afwachtig van de politietent wordt de boel drooggehouden met een parasol, fotomarnixschmidt Koningen, keizers en filmsterren, van het Comomeer houden ze allemaal! Met dit arrangement is het ook voor jou koninklijk genieten aan het mooiste Alpenmeer van Italië! Lekker ontspannen in een prachtige omgeving. Verken je het eiland Comacina en de Kaap van Bellagio? Bewonder de prachtige villa's, vlij neer op een romantisch terras of bezoek één van de vele charmante plaatsen, zoals Bellagio en Varenna. Ook in Como kun je heerlijk fla neren. Of kiesje vooreen middagje shoppen in Milaan? Je verblijf Je logeert in een studio in Comomeer Ap partementen, in het mooie dorpje Acquase- ria. De rustig gelegen studio is een perfecte uitvalsbasis om het meer te verkennen. Je rijdt in 4 minuten naar de veerboot naar Bel- laggio, Varenna en Menaggio. Bovendien loopje in 2 minuten naar het kiezelstrand. Je studio heeft een volledig ingerichte keuken en tv. Badkamer met douche of bad en toilet. Het hotel heeft wifi in de openbare ruimtes. Inbegrepen: 7x overnachting in studio, inclusief gas, water, licht Nederlandstalig receptiepersoneel ter plaatse 50% korting op culinair arrangement (vouchers t.w.v. 50,- voor 25,-p.p., met onder meer aperitief, pizza en lunch) fles wijn bij aankomst keuken-/hygiënepakketje meto.a. theedoek, toiletpapier, sponsje ANWB Extra Reisgids Milaan Prijzen 8 dagen 25/06-08/07 249,- 09/07-26/08 €345,- 27/08-28/10 €199,- Prijzen zijn in p.p. o.b.v. een studio. Niet inbe grepen: reserveringskosten (€20,-), toeristen belasting (lokaal tarief) en kosten Calamiteiten fonds (€2,50) Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aan trekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bel Pharos Reizen via 023 - 55 42 870 (lokaal tarief) met zoekcode: 32627. 8-daags arrangement Italië Bij 8 dagen vanaf €199,- w so» wf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 15