Üyarlails/J Familieberichten Tineke van Dam - Voerman Mevr. Brouwer - van Pienbroek Johanna Jozina van der Linde- Vis Jo Krijn Leendert Horst Krijn 14 vrijdag 24 juni 2016 i Pieternella (Nel) Heijstek Alida van Wingerden-Buurman Je weet niet hoe sterk je bent, tot sterk zijn de enige keuze is die je hebt. Na een moeilijke moedige strijd, is vredig ingeslapen, mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en zus Rijswijk, 26 augustus 1944 Vlissingen, 22 juni 2016 Marion en Frans Jessica en Boris Lisanne Mickey en Benno De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 29 juni om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: Gerbrandystraat 74,4384 NJ Vlissingen Tineke hield van kleurige bloemen. Ons bereikte het bericht van het overlijden van onze oud-medewerker en collega, de heer Henk den Hartog Vanaf 1970 tot 1987 is hij werkzaam geweest bij de gemeente Borsele als directeur en adviseur dienst gemeentewerken en brandweercommandant. Daarvoor werkte hij vanaf 1954 bij de dienst gemeente werken van Heinkenszand, 's-Heerenhoek, Borssele en Ovezande. Wij wensen de familie veel sterkte. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele. Jan Besuijen Echtgenote van oprichter en oud-directeur Timmerfabriek Brouwer Kruiningen. Directie en personeel Timmerfabriek Brouwer Wij wensen dhr. Brouwer, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel stekte met dit verlies. Wij zijn getroffen door het toch nog plotseling overlijden van "En als ik weg ben huil maar niet, ik ben niet echt weg moet je weten, 't is maar een lichaam wat ik achterliet, weg ben ik pas als jullie me zijn vergeten. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zeer zorgzame moeder, schoon moeder, oma, 'kleine oma' en mijn schoonzus sinds 19 februari 1996 weduwe van Adriaan Cornelis van der Linde in de leeftijd van 98 jaar. "Onze dank gaat uit naar het personeel van de afdelingen Polderland en Hoge Duin van verpleeghuis Allévo Cornelia. Zierikzee: Lau van der Linde Marlies van der Linde-Paulsen Jeanette Kim-Tabea Samira en Met 's-Gravenzande: Kees van der Linde Rien Boom Rotterdam: Toon van der Linde Glenn Gomes Zierikzee: Marianne Hanson-van der Linde Arie Hanson Ilona en Henk Isabel, Quint, Roos Mirella en Michel Nick, Dex Arian en Dieneke Situs, V Zierikzee: Tanneke van Beveren-van der Linde Zierikzee, 22 juni 2016 Correspondentie-adres: Familie L.J. van der Linde Watersnipstraat 118 4302 VD Zierikzee We nemen afscheid op maandag 27 juni om 11.00 uur in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. Ingang en parkeren achter de kerk via het parkeerterrein aan de Hoge Molenstraat of op de parkeerterreinen Mosselboomgaard en Gasthuisboomgaard. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er in genoemd Kerkcentrum gelegenheid de familie te condoleren. Heden overleed onze geliefde schoonzus en tante Johanna Kodde-Janse Domburg N.J. Cevaal-Kodde Serooskerke W. Kodde Middelburg C.P. Vos-Kodde Neven en nichten E.J. Gelok, J.P. van den Berge, burgemeester, secretaris. Kapelle 23-6-1922 9 Hartelijk dank voor uw medeleven getoond na het overlijden van onze lieve papa, opa en overopa Bert en Marian Lineke en Riny Ad en Anneke kleinkinderen en achterkleinkinderen Renesse, juni 2016 V_ Graag willen wij iedereen bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben mogen ervaren na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid, de bloemen en de kaarten hebben wij erg gewaardeerd en zullen steeds een dankbare herinnering blijven. Cor Corinne Aline, Kees Warner en Marlon Burgh-Haamstede, juni 2016 Wij wensen Bea en kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze buurman Fam.Verdonk-Priem Fam. Verdonk-Dek en kinderen Vader ik begrijp u niet maar ik vertrouw op U. Op haar 94e verjaardag is onze schoonmoeder, oma en ouwe oma overleden t Goes 23-6-2016 Nel was gehuwd met Jaap van der Does en moeder van 4 zoons. Jan gehuwd met Plonie Bram partner van Fati Adrie t partner van Pilar Jaap t gehuwd met Riet Klein- en achterkleinkinderen Wij danken een ieder die zorg aan haar heeft verleend. Correspondentieadres: Grachtstraat 6, 4421 EV Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 27 juni om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend ontmoeten we elkaar voor het gebruik van een kopje koffie en is er gelegenheid tot een schriftelijke condoleance. De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73