Super Last Minutes naar de CRAZY/ UI (TTC corendon EUWS 11 Speciaalfgeselecteerd voor,hef hoogseizoen Neraerisivoordeuaer, Op=opj (beperkte voorraad)t AU Inclusive Jungle Aqua Park kkkk Albatros Aqua Park Resort kkkk AU Inclusive waar 2.000 champagneflessen wor den opengetrokken. „De crisis is definitief voorbij. Vrijwel alle ontvangstplekken voor bedrijven - van een zesper- soons tafel voor een sponsor uit Lekkerkerk - tot tenten voor 1.000 man voor Dura Vermeer en Rabo bank zitten vol. Het evenement is niet alleen uitgegroeid tot een mooie netwerkplek, maar ook tot een soort statussymbool. Je wilt daar gezien worden. Om toegangs kaarten tot het evenement van Du- ra Vermeer te krijgen, logen men sen zelfs aan de telefoon. Wan neer je in de bouwwereld werk zaam bent en je wordt niet voor die party gevraagd, is er iets mis. Dat weet iedereen", aldus een CHIO-organisator. Voorzitter van de raad van be stuur van Dura Vermeer, Job Duurma, doet geen enkele uit spraak over de kosten. Ingewijden schatten dat het in de vele tonnen loopt. Zelf zegt hij: „Wij hebben het sponsoren van verschillende evenementen stopgezet. Maar dit is een vijfsterrenevenement met een enorme uitstraling. Je kunt hier op een rustige en ontspannen manier met elkaar omgaan.Ande ren gaan voor voetbal, hockey, zwemmen of schaatsen. Paarden sport sponsoren is net zo duur, maar wel origineler en chiquer." gaven ze zelf recent eerlijk aan in een enquête van de CHIO-organi- satie. Op de vraag of ze kwamen voor paardensport of netwerken, kruiste 95 procent van de geënquê teerden het laatste aan. En dat terwijl de sportieve statis tieken van dit 68ste CHIO begro ting 3,3 miljoen) indrukwekkend zijn. 266 spring- en dressuurpaar- den (waarde 300 miljoen euro) uit 20 landen meten in het zompige Kralingse bos tot en met zondag hun krachten op weg naar de Olympische Spelen in Rio de Janeiro. Maar juist de cijfers die niks met de hippische sport te maken heb ben, imponeren en markeren de voortdurende opmars van het eve nement als netwerkbijeenkomst en ultieme lobbyplek. Van de 50.000 verwachte bezoekers, blij ken 30.000 gasten genodigden. Een recordaantal, volgens de orga nisatie die berekende dat er in to taal 200 sponsorontvangsten zijn Er staan plateaus met zalm. Er worden zoenen naast wangen in het luchtledige geplant. En er zijn volop schouderklopjes. Net als schalen met bitterballen. Dienbladen vol promillages vin den gretig aftrek bij de opeenge pakte aanwezigen die de bijna tro pische hitte en hun doorweekte outfits - veelal pakken en zomer jurkjes boven de knie - dankbaar tot gemeenschappelijk gesprekson derwerp bombarderen. Welkom in de hospitalitytent van vastgoedbaron Dura Vermeer (2.500 medewerkers). Een soort van megaskybox maar dan op de grond waarin 1.000 klanten, rela ties en leveranciers hun gesprek ken af en toe onderbreken om een blik te werpen op de activiteiten in de paardenpiste tien meter ver derop. Want barrages en hoefgetrappel blijken voor hen slechts bijzaak, 9/7 t/m 13/8 v.a. €549 v.a. €569 HOOGSEIZOEN! 8 DAGEN Hurghada 9/7 t/m 13/8 HOOGSEIZOEN v.a. €649 I v.a. €638 I v.a. €659 vrijdag 24 juni 2016 Paarden, bubbels en netwerken Gasten van bouwbedrijf Dura Vermeer tijdens het CHIO in Rotterdam, foto arie kievit Het sleutelwoord voor de ruiters van het 68ste Rotterdamse paar- denspektakel CHIO is dit week einde: Rio. Maar de genodigden - deze editie liefst een record aantal van 30.000 - concentre ren zich toch vooral op bitterbal len, bubbels en netwerken. Annemart van Rhee Rotterdam www.egypt.travel oktober augustus Egyptische zon augustus M september m oktober Groot waterpark met veie glijbanen Verzorgde kamers in bungaiowstijl Volop sport- ontsponningsfociliteiten Gratis wifi Volledig gerenoveerde kamers Privéstrand op ca. 500 meter j I /r r* ah I /t&*ï Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds corenaon.ni/crazy ^023 75106 06 van €2,50 en administratiekosten per boeking. Druk-en zetfouten voorbehouden. Nieuw zwembad van ca. 200 m2 Leuke kinderactiviteiten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 11