Fietsen in sprookjes achtig Duitsland Speel mee met het grootste Tourspel van Nederland! SCHRIJF JE NU SNEL IN OP PZC.NL/WIELERSPEL 20 Hoe werkt het? Daag je vrienden uit! De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 5 dagen nü vanaf Gratis gebruik Batavus toerfiets! T.w.v. 45,- per fiets OP 50% korting op gebruik E-bike Comfort Class bus Klantbeoordeling 8,2 "Gezellig gezelschap!" Boek vóór 12 juli op Kras.nl/LR21381 Het Weserbergland is met haar glooiende heuvels, dalen en prachtige natuur het perfecte gebied voor uw fietsvakantie! Ervaar zelf waarom veel sprookjes van de gebroeders Grimm in deze schitterende omgeving zijn opgetekend... Hou je van een beetje competitie? Maak dan een vriendenleague aan en versla je vrienden, familie en collega's in een onderlinge strijd. donderdag 23 juni 2016 Hannoversch Münden Dag 1: heenreis per bus naar het sfeervolle 4-sterren Hotel Tryp by Wyndham Stadtoldendorf. Dag 2-4: wij hebben 3 mooie routes voor u uitgestippeld. Route 1: van Hannoversch Münden langs de Weser naar barokstad Bad Karlshafen. Route 2: via Beverungen naar Höxter met volop vakwerkhuizen en door naar de abdij van Corvey. Route 3: vlakke tocht van Holzminden naar Bodenwerder. Dag 5: terugreis per bus naar Nederland. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21381 Inbegrepen: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/reisleider, 4 nachten in Hotel Tryp by Wyndham Stadtoldendorf o.b.v. 4 x ontbijt en 3-gangendiner, uitgebreide fietsroutes, gratis gebruik Batavus toerfiets of 50% korting op gebruik E-bike of gratis meenemen van eigen fiets. Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: van 4 juli t/m 5 september 2016. Lezersprijs 5 dagen nü vanaf 359- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 12 juli 2016. Ca naar Kras.nl/LR21381 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR21381 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. res.kosten en Calamiteitenfonds. Stel jouw team van 12 renners samen. Elke etappe scoren jouw renners punten. Daarnaast voorspel je elke dag de etappe top 3. Onze experts staan elke dag voor je klaar met tips. Voorspel zelf de etappe of laat de experts het voor je doen. Kom je er niet uit? Stel je ploeg samen met tips van de experts Prijzen aangeboden door: Mogelijk gemaakt door:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75