J In iVleniürfcmi fH IDensenlinq.nl Marjan Goossens-Schrier Marjan Goossens-Schrier Marjan Goossens-Schrier dt Jacoba Gilda van Pagee-Venteville Rosalien van Broekhoven-van Prooijen Jo Boone Jo Boone de heer Solier Fagundez Leandra van Stappen Leandra van Stappen Jacomina van Gilst - Kodde Henk den Hartog Joke Rottier kijk ook op Want je kunt niets zeker weten en alles gaat voorbij. Maar ik geloof, ik geloof, ik geloof ik geloof, ik geloof in jou en mij. Niet onverwacht, maar voor mij veel te vroeg, is overleden 17 februari 1954 15 juni 2016 Peter Sanne Middelburgsestraat 69 4371 ER Koudekerke De crematie heeft op verzoek van Marjan in besloten kring plaatsgevonden. v_ Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Ludo en Liesbeth Schrier-Kostense Piet en Saar Schrier-van Nieuwenhuizen Reinier en Jeannette Schrier-van Langevelde Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, 15 juni 2016 Graag hadden we Peter en Marjan nog veel gelukkige jaren samen, gegund. We zijn bedroefd dat aan deze toekomstdroom een einde is gekomen door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Koudekerke 15 juni 2016 Frans en Rika Goossens-de Leeuw Jeanne t en Emile Boonman-Goossens Ad en Mariëtte Goossens-de Beer Kinderen en kleinkinderen Op 91 jarige leeftijd is in alle rust overleden Middelburg 17 juni 1925 Veere 18 juni 2016 Jacob van Pagee Marco Alwina Karin Judith kleinkinderen achterkleinkinderen Oudestraat 59 4351 AT Veere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de stiefmoeder van Max van Broekhoven We wensen Max en zijn familie heel veel sterkte en we zullen er voor hem zijn. Scheldemond College Leerlingen V2A Mevr. H. Boogaard, mentor Dhr. J.C. Schalkwijk, teamleider Dhr. E.f.A. Fagg, locatiedirecteur Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve zwager en oom Oost-Souburg Middelburg Middelburg Nieuw en St Joosland Hilversum Domburg Han en Trijneke Marinissen Wim en Ria Marinissen Kees en Haagje Marinissen Corrie en Kees Boone Andre en Ans Marinissen Adrie en Anke Marinissen neven en nichten Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze geliefde vriend Wij wensen onze vriendin Jo met haar kinderen en kleinkinderen de sterkte van de Heere toe. Mien en Gerard Adrie en Bram Rina en Fedde (in herinnering) Verdrietig hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze vrijwilliger Wij verliezen met Meneer Solier een gewaardeerde collega die onze cliënten in 't Gasthuis liefdevolle en zorgzame aandacht gaf. We zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers SVRZ 't Gasthuis. Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ 23 juni 2011-23 juni 2016 Alweer 5 jaar uit ons midden maar voor altijd in ons hart! Soms lijkt het of de pijn verzacht, maar dan zie ik mam die nog steeds hoopvol op je wacht. Of pap die naar je foto staat te kijken en beseft dat je steeds meer op hem ging lijken. Je zussen proberen zo sterk als het kan samen door te gaan ook al kunnen ze het gemis van jou niet altijd aan... Voor Fay ben je nog steeds de mooiste ster maar waarom zo hoog en veel te ver! Kruiningen: Freek, Helmi en Elvira Rilland: Chantal, Marco, Fay, Sem en Dez In liefdevolle herinnering 23 Juni 2011 23 Juni 2016 Vijf jaar is alweer voorbij, nieuwe herinneringen zonder jou erbij. Maar wat je moet weten, de herinneringen aan jou zullen wij nooit vergeten. Liefs, Dan, Hélène, Mark Eva Hout Verdrietig, omdat we afscheid van haar moeten nemen, maar dankbaar voor de vele jaren dat zij in ons midden mocht zijn, onze lieve (schoon-)zus en tante. weduwe van Jasper van Gilst, in de leeftijd van 93 jaar. Wij wensen, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: C. Kodde Oostkapelle: A. Kodde L. Kodde - Maranus Neven en nichten Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van Heel veel jaren was Henk als secretaris het boegbeeld van het Borsels CDA. Zijn scherpe observaties en waardevolle adviezen zijn van grote waarde geweest voor de partij We wensen zijn vrouw en naaste familie heel veel sterkte. Bestuur en fractie CDA Borsele Ons bereikte het bericht dat is overleden Henk den Hartog - voorzitter w Heinkenszand van 1961 tot 1988 - erelid Wij wensen zijn familie veel sterkte om dit verlies te verwerken Hoofd- en jeugdbestuur sv Heinkenszand In "memoriam" Overtoom Groen 22 april 1958 23 juni 2006 Dierbare herinneringen. Zo graag zouden we de tijd terugdraaien. Voor altijd in ons hart. Je zussen. De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl UZZL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74