Familieberichten Üyarlailafj Maatje Cornelia Brouwer - van Pienbroek Jacob Donze Hendrik Groot Nibbelink Johanna Kodde-Janse 14 donderdag 23 juni 2016 Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een geduldig gedragen lijden, mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder en oma echtgenote van Jacobus Adriaan Brouwer in de leeftijd van 76 jaar. Waarde: J.A. Brouwer Yerseke: Mattie Lokerse - Brouwer Guus Lokerse (in herinnering) Dingnis, André, Joost, Maaike en Leonard, Arjan en Gerlien, Marjon 's-Heer Arendskerke: Lianne Dingemanse - Brouwer Paul Dingemanse Eline, Jean Paul, Wiliam, Maurits Kruiningen: Joost Brouwer Adrie Brouwer - Lokerse Waarde: Mare Brouwer Lenneke Brouwer - Kruysse Marlou, Julian Oudelande: Jan-Peter Brouwer 21 juni 2016 Middenweg 1 a 4414 RM Waarde Op D.V. maandag 27 juni wordt een rouwdienst gehouden in de Kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsweg 2 te Kruiningen om 13.45 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Biezelingseweg te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Ze hing aan het leven maar tenslotte was de dood welkom... Op 20 juni 2016 heeft onze moeder, oma en 'oude oma' haar rust gevonden. Helena Apollonia Suij - de Winter - Leny - Ze is bijna 98 jaor geworden. Ellie en Jan Lia, in liefdevolle herinnering Marionne en Jaap Loes Klein- en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 25 juni om 13.00 uur in ontmoetingscentrum 'Het Hoofdkwartier', Rembrandtstraat 52 in Bergen op Zoom. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffieruimte van bovengenoemd centrum. Correspondentieadres: Prinsengracht 237K, 1015 DT Amsterdam Met dank aan de verzorgenden van Buurtzorg Kapelle - Kruiningen en zorgcentrum Randhof. Slechts over blijft de herinnering van hoe ik leefde op aarde en voor degene die achterblijft heeft dat de meeste waarde Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze oom en schoonbroer Jaap Axel, f Terneuzen, 19 november 1938 18 juni 2016 Zaamslag: Piet Donze f Marie Donze-Verhelst t Terneuzen: Paul Donze Duean Boonla Terneuzen: Marja Hofman-Donze Jens Hofman Maureen, Freclerique Terneuzen: Diny Hamelink-Donze f Kapelle: Rinus Hamelink Ine Hamelink-Reerds Goes: Jeanine Beerens-Hamelink Roland Beerens Stijn Correspondentieadres Atalanta 1 4533 HG Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 25 juni om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats Na afloop kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in voornoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als uitnodiging beschouwen. In liefde en vrede is van ons heengegaan, onze lieve vader en opa sinds 24 november 2011 weduwnaar van Henderina Groot Nibbelink-Weeda Culemborg, Vlissingen, 21 oktober 1926 21 juni 2016 Nw. en St. Joosland: Joke en Elias Theo (in herinnering) Vivian, Martine Almere: Gerard en Jessica Nico, Thomas Correspondentieadres: Oude Rijksweg 43 4339 BA Nw. en St. Joosland De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 27 juni om 11.00 uur in de Open Havenkerk, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Voorafgaand kunt u hier van 10.30 tot 10.50 uur afscheid nemen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de M.A. van der Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in De Ark, naast voornoemd kerkgebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hubregt Johannes de Jonge Huib De Heer is mijn Herder Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi in de gezegende leeftijd van 95 jaar Sinds 18 januari 2009 weduwe van David Kodde ik ga slapen ik ben moe. Koudekerke, Goes, 15 januari 1921 20juni2016 Winschoten: Mien Vlissingen: Tiny en Gerard Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle zorgmedewerkers van Stichting Werkt voor Ouderen die haar de laatste jaren liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres Zuiderbaan 43 4386 CK Vlissingen De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden maandag 27 juni om 13.00 uur in de aula van Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Voorafgaand is daar van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze lieve buurvrouw Janna Kodde Wij wensen haar familie veel sterkte toe Bep Alewijnse Joost Boogaard Rob en Angelique Duvekot Paul en Peggy en kinderen de Vos Koudekerke, 21 juni 2016 GELOOF HOOP LIEFDE dag lieve dag lieve man dag lieve man en vader dag lieve man, vader en opa dag lieve man, vader, opa en opa Huib dag lieve... Na een moeilijke periode van geestelijke achteruitgang, moesten we plotseling afscheid nemen van in de leeftijd van 85 jaar Vlissingen: M. de Jonge-Kort 's-Heerenhoek: Ruud en Beppie Vlissingen: Ron en Cobie Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 20 juni 2016 Correspondentieadres: Vredehoflaan 520, 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Huib te nemen op maandag 27 juni van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73