r J? mensen inq.nl Arie Riemens V "Jilfflsiiiüfiiim COLOFON Familieberichten Familieberichten A Ome Arie S Drieluik kijk ook op Neeltje Henrietta Riemens Terneuzen, 3 juni 1928 t Terneuzen, 20 juni 2016 Ze hing aan het leven maar tenslotte was de dood welkom... Op 20 juni 2016 heeft onze moeder, oma en 'oude oma' haar rust gevonden. Helena Apollonia Suij - de Winter - Leny - Ze is bijna 98 jaar geworden. Ellie en Jan Lia, in liefdevolle herinnering Marianne en Jaap Loes Klein- en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 25 juni om 13.00 uur in ontmoetingscentrum 'Het Hoofdkwartier', Rembrandtstraat 52 in Bergen op Zoom. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffieruimte van bovengenoemd centrum. Correspondentieadres: Prinsengracht 237K, 1015 DT Amsterdam Met dank aan de verzorgenden van Buurtzorg Kapelle - Kruiningen en zorgcentrum Randhof. Carin Vinke De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@persgroep.nl www.familieberichtenonline.nl KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. De Heer heeft tot Zich genomen onze lieve moeder en oma weduwe van Jan Hendrik Peeman Terneuzen,8-10-1936 t Terneuzen, 22-6-2016 Ronald en Angelina Jan en Stefanie Lies Nelleke en James Sophie en Han - Anne en Arjan Henk Erwin en Anita Lars en Meggy Jari Correspondentieadres: Hunzelaan 6 4535 GG Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 28 juni om 10.30 uur in 'De Kandelaar', van Cantfortstraat 36 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in gebouw 'De Kandelaar'. We zijn het personeel van verpleeghuis 'Bachten Dieke' heel dankbaar voor de goede zorgen. "Je noemde hem gewoon maar ome Arie... Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden hebben gehad, laten wij u weten dat na afnemende gezondheid is overleden onze zorgzame broer, zwager en oom Nellie Wim en Nenita Lenie en Gerrit t Adri en Lilian Neven nichten Oostelijk Bolwerk 134 4531 GV Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 27 juni om 10.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Een speciaal woord van dank aan Zorgteam De Veste voor de goede verzorging. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Tot ons groot verdriet is overleden onze Claudia t Sonja en Ad, Lisa, Daniël, Michel In liefdevolle herinnering 23-6-2011 23-6-2016 We missen je opgewekte woorden Je warme belangstelling Je schaterende lach Je mooie bruine ogen Mam, we missen je. Marcel Jordy en Dennis Sandra en Michèl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. donderdag 23 juni 2016 19

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51