Familieberichten Üi/arJadsu V O IHensenlinq.nl Dolf van Arenthals Caroline Annette Houg 18 donderdag 23 juni 2016 Dolf van Arenthals A Jacob de Back Jacob Donze Emil Johannes Patijn Adolf Jan Jaap Jo Boone Jaap Janna Kodde Miel kijk ook op Van 't concert des levens krijgt niemand een program. Dapper en stellig over zijn einde hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Wil Meijers Zaamslag, 29 april 1941 t Terneuzen, 21 juni 2016 "Het is een groot voorrecht om dankbaar op je leven te mogen terugkijken en bewust afscheid te kunnen nemen van mijn dierbaren en vrienden." Wil van Arenthals - Meijers Jeannel van Arenthals Erik van der Ham Sophia Elisa Jan-Krijn van Arenthals Annick Winters Sanne De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 28 juni om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 in Terneuzen. Voor en na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie schriftelijk te condoleren. Na een periode van hoop en vrees moeten wij afscheid nemen van mijn broer, zwager en oom Jan en Carla van Arenthals - Bostelaar Ernest en Claudia, Ernstjan Emiliano Patrick en Diana D.J. en Sean Wesley Wij wensen onze schoonzus Wil, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Terneuzen, 21 juni 2016 Na een intens leven is op 92 jarige leeftijd overleden onze vader, schoonvader, opa en opie Terneuzen, 28-06-1923 Zaamslag: Lilian en David Ossenisse: Terneuzen, 16-06-2016 Zaamslag: Terneuzen: Breskens: David en Maartje Tltirza en Febe Jos en Viola Luc en Karin, Melanie t Cynthia en Ilyas Nuran Speciaal woord van dank aan personeel van Bachten Dieke en Dr. Razavy. Correspondentieadres: Axelsestraat 29 4543 CD Zaamslag De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve zwager en oom Oost-Souburg Middelburg Middelburg Nieuw en St Joosland Hilversum Domburg Han en Trijneke Marinissen Wim en Ria Marinissen Kees en Haagje Marinissen Corrie en Kees Boone Andre en Ans Marinissen Adrie en Anke Marinissen neven en nichten Slechts over blijft de herinnering van hoe ik leefde op aarde en voor degene die achterblijft heeft dat de meeste waarde Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze oom en schoonbroer Axel, 19 november 1938 t Terneuzen, 18 juni 2016 Zaamslag: Piet Donze f Marie Donze-Verhelst t Terneuzen: Paul Donze Duean Boonla Terneuzen: Marja Hofman-Donze Jens Hofman Maureen, Freclerique Terneuzen: Diny Hamelink-Donze f Kapelle: Rinus Hamelink Ine Hamelink-Reerds Goes: Jeanine Beerens-Hamelink Roland Beerens Stijn Correspondentieadres Atalanta 1 4533 HG Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 25 juni om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in voornoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als uitnodiging beschouwen. Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen haar familie veel sterkte toe Bep Alewijnse Joost Boogaard Rob en Angelique Duvekot Paul en Peggy en kinderen de Vos Koudekerke, 21 juni 2016 Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt 'Ik ben moe maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van 28 oktober 1959 t 18 juni 2016 Wim Sinke Micha en Samantha Kevin Annette en Alex Natasja, Mariëlle De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op zaterdag 25 juni om 13.30 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het naastgelegen uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en het ophalen van herinneringen in de koffiekamer van het crematorium. - conespondentie naar: Elleboog 9,4531 XV Terneuzen. - Het geluk van vele jaren samen. Het verdriet van weer verder alleen. Het gebrek aan kracht, woorden die niet meer kwamen. Het verlangen naar weer samen één. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en opaatje weduwnaar van Agnes Erna Menue Biervliet, 26 april 1918 f Axel, 20 juni 2016 Biervliet: Erwin en Henriëtte Patijn-van Opdorp Terneuzen: Lima en Firmin de Backer-Patijn Hulst: Anita en Frans Serrarens-Patijn Paraguay: Theo Patijn en Eliodora Gonzalez Axel: Ria en Jo Vink-Patijn Raamsdonksveer: Lydie en Jacques van Osch-Staelens Kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie Patijn Familie Menue Correspondentieadres: Driesprongweg 3, 4522 PS Biervliet Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 26 juni van 16.00 tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 37 te Terneuzen. De uitvaartdienst is op maandag 27 juni om 10.30 uur in de N.H. kerk, Kerkstraat te Biervliet. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleances. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Burght te Oostburg en De Vurssche te Axel voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50