r molenaar^ 23 Nu v.a. €329,- Nu v.a. €3590,' Je hebt een stevige portie musical, een sexy showballet en een BN'er nodig Nu tot wel loopt tot 3 juli Dat kan niet, zei ik. Het kost je al vier minuten die conference 'op te zetten'. Maar het was dat of niks. Ik deed het en het viel helemaal verkeerd. Er werd getwitterd: daar hoeven we niet heen... Het kan dus tegen je werken. Toch zat het elke avond vol. De mond-tot- mondreclame van het publiek bleek belangrijker." Nu we het toch over BN'ers heb ben. Ondervinden zij last van die status? Ebbinge: „Ik ben geen René Froger of Chantal Janzen." Klaasen: „Bekende Nederlander, het is een volledig onzinnig iets. Wat ik echt raar vind, is dat men sen op mij af stappen en zeggen: 'Hé, jij bent bekend, toch?' Maar waarvan weten ze niet. Dan moet ik gaan zeggen: 'Misschien van Gooische Vrouwen.' Dat mensen dat zelf niet gênant vinden?" Alex Klaasen, kleinkunstenaar, film- en tv-acteur en bekend van zijn rol als Yari, de nuffige stylist uit Gooische Vrouwen, speelt in de voorstelling een dragqueen - zijn theaterdebuut als man in travestie in een toilet vol glitter. „Ik heb al tijd al songs als Send in the clowns en It's over willen zingen. Voor vrouwen zijn de mooiste num mers geschreven en dus moet ik in een jurk. Ik loop in de week ends niet zo rond, maar wil graag deze kunstvorm beoefenen." „Moeilijk? Het is een rol. Ik ben enigszins geïnspireerd door het tv-programma RuPaul's Drag Ra ce, zeg maar America's Next Top Mo del, maar dan voor dragqueens. Die serie gaat ook over jongens die uit huis zijn gezet, ruzie met hun familie hebben gemaakt, en nu onderling een nieuwe familie hebben gecreëerd. Heel ontroe rend." Ebbinge vervult elke avond de rol van ceremoniemeester. „Een personage uit de tijd van De Vlie gende Panters. Een keurige, welbe spraakte man die op mijn vader lijkt." Zijn muze tijdens het zo meravondcabaret is de Flamenco zangeres Eva Laurenssen. „Ik wil de haar graag in de show. Hoorde haar ooit zingen, zo betoverend mooi. En dat ik vijf dagen naast Alex mag staan.Wat heb ik toch een heerlijk baantje!" Ebbinge hoopt dat het Late even ing zomercabaret uitgroeit tot een traditie. „In ons showballet dan sen mensen die veelal nog stude ren, de flamencogitarist zit nog op het conservatorium. Het is toch prachtig als je ervaren mensen kunt combineren met mensen die pas in het vak beginnen?" Ebbinge en Klaasen ontmoetten elkaar op de Kleinkunstacademie. Diederik was vierdejaars, Alex zat net op de opleiding. Klaasen: „Jul lie wonnen met De Vliegende Pan ters het Kleinkunstfestival. Ik weet nog dat jullie in een lokaal re peteerden en ik me voortdurend opdrong. Dat jullie me er toen niet hebben uitgegooid." Ebbinge: „Alex had destijds een fantastisch liedjesprogramma. Als hij bij de piano een nummer zingt, word ik heel gelukkig." VanféM^,- T- r Van £42^0",- Het scootmobielseizoen is in volle gang en u kunt er weer lekker op uit. Wij hebben een zeer grote voorraad scootmobielen die we zeer scherp kunnen aanbieden. Tweedehands modellen en licht beschadigde modellen met kortingen tot wel 70%. Let op: Weg Weg! 2» Bel 0341 - 27 40 40 voor de gratis brochure of kijk op www.molenaar.nl voor een winkel in de buurt donderdag 23 juni 2016 Late evening zomercabaret, De- LaMar theater Amsterdam, vanaf 22 juni. OP UITVERKOO! kort,ng Lekker eropuit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 23