- Henk - Familieberichten Arie Pieter Hoogstrate kükookop fllensenlinq.nl G$B 's HEERENgoedheid kent geen palen Psalm 25 4 (ber. 1773) Verdrietig maar dankbaar voor al het goede wat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze (schoon)vader, opa en overgrootvader. Met grote bewondering en respect hebben wij hem afstand zien nemen van alles wat hem dierbaar en lief was. Het was fijn om hem met elkaar te kunnen begeleiden in zijn laatste levensdagen. Hendrik den Hartog Langerak, 13 augustus 1927 Heinkenszand, 20 juni 2016 Officier in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het ereteken voor Orde en Vrede met de gespen 1948 en 1949 Oud-directeur Gemeentewerken van de Gemeente Borsele Oud-Centraal Brandweercommandant van de Gemeente Borsele Meerdere buitenlandse Brandweeronderscheidingen Erelid CDA-Borsele Drager van de KNVB-waarderingsspeld in goud Erelid SV Heinkenszand Heinkenszand: J.C. den Hartog-den Hoed Arnhem: Bert en Antien den Hartog-Rozema Koen Anne en Jeroen, Lauren Joost Heinkenszand: Bart en Lia den Hartog-van Baaien Ramon Sharon en Kevin, Dilano en Indrani Houten: Han en Martie den Hartog-van Goethem Bianca en Harry jr. Wouter en Thamara Heinkenszand: Els en Marcel de Nijs-den Hartog Nicky en Alan Cindy Wij willen alle medewerkers van Hof Rietzanger, woning 2, heel hartelijk bedanken voor de betrokkenheid en liefdevolle verzorging. Hof Rietzanger 2, 4451 DE Heinkenszand. Correspondentieadres: Hof Rietzanger 29, 4451 DE Heinkenszand. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 24 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 25 juni om 14.15 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 714451 AA te Heinkenszand. Parkeergelegenheid bij zorgcentrum Dijkstede, Kamilleplein 5, 4451 LA te Heinkenszand. Om 16.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Temeuzen. Enkele sprekers zullen herinneringen met u delen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rinus Meerman Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Arie Pieter Hoogstrate in de leeftijd van 85 jaar. T. Koolstra-Hoogstrate H. Koolstra in herinnering J. Sinke-Hoogstrate K. Sinke Neven en nichten Ons bereikte het bericht dat in vrede is ontslapen onze geliefde, zorgzame zwager en oom Arie Pieter Hoogstrate (Arie) echtgenoot van Jacoba Moelker Hij is 85 jaar geworden Waddinxveen: W. Lavooy-Moelker A. Lavooy (in herinnering) Veere: J. Moelker C. Moelker-den Herder Vlissingen: M. Verspoor-Moelker A. C. Verspoor (in herinnering) Kapelle: A. Moelker J. E. Moelker-van Hekke Naaldwijk: M. Moelker (in herinnering) H. Moelker-Koens Middelburg: L. Moelker A. G. Moelker-Markusse Branchton (Can.): J. Moelker A. Moelker-Griffioen Oudelande: F. Moelker M. M. J. Moelker-Sandee in herinnering) Nichten en Neven Tholen, 20 juni 2016 Als ik ontwaak, dan ben ik nog bij U. Psalm 139 Na een intensief leven en een stille levensavond is in Gods ontferming opgenomen mijn geliefde man, onze vader en opa Maassluis, 30 april 1931 Tholen, 20 juni 2016 Tholen: J. Hoogstrate-Moelker Tholen: Anja Danielle en Maikel, Peter en Delise Middelburg: Dick en Arian Anne-Lynn Grijpskerke: Jeanet en Co Mindy en Thijs, Dana en Ralph Breukelen: Caroline (in liefdevolle herinnering) Ruben en Lotte, Marnix en Anne Goes: Jolanda en Jan Willem Tirza en Tieme, Liza en Rijn Jan, Neline, Jesse Gouda: Jan en Dohjera Pleur, June, Sacha, Morris Achtererf 99, 4691 DC Tholen De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 24 juni om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Doelweg 7 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bernhardstraat te Tholen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum Amissio aldaar. woensdag 22 juni 2016 15 Geschokt hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega-vrijwilliger Wij zullen zijn vriendelijke persoonlijkheid en zijn trouwe inzet als vrijwilliger van ons museum missen. We wensen zijn familie veel sterkte. Dinsdagploeg, bestuur en overige vrijwilligers Stichting Stoomtrein Goes-Borsele Goes, 16 juni 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63