Familieberichten 0 IHensenlinq.nl OysfJadau Johannes Boone SOLIER FAGUNDEZ 14 woensdag 22 juni 2016 Met diepe droefheid, maar in dankbaarheid terugdenkend aan wie hij voor ons is geweest, delen wij u mee dat de Heere uit ons midden wegnam mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa in de leeftijd van 87 jaar. MiddelburgJ. Boone-Marinissen Middelburg Sjaak en Wilma Marijn en Esther Melanie Annemijn N ander Kragero (Noorwegen)Wim en Sandra Jelle Iris Mees MiddelburgJolanda 21 juni 2016 Boudaenlaan 11 4333 KR Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 24 juni van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 25 juni om 10.45 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van RST voor hun liefdevolle verzorging en aandacht in de achterliggende jaren. Heden behaagde het de Heere, tot onze grote droefheid, van onze zijde weg te nemen onze geliefde, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Jacomina van Gilst-Kodde sinds 19 juli 1964 weduwe van Jasper Cornelis van Gilst in de ouderdom van 93 jaar. Goes: Dig van Gilst (in herinnering) Lenie van Gilst-Filius 's-H.H. Kinderen: Adrie van Gilst Adrie van Gilst-Remijn 's-H.H. Kinderen: Leen van Gilst Susan van Gilst-Kodde Goes: Willy Goudswaard-van Gilst Kees Goudswaard Klein- en achterkleinkinderen Goes, 21 juni 2016 Zorgcentrum Rehoboth Correspondentieadres:Nieuwe Rijksweg 2A 4472 AB 's-H.H. Kinderen Gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 23 juni van 20.00 tot 20.30 uur in de zaal van Rehoboth, Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 25 juni om 10.00 uur gehouden in de zaal van de Sionkerk te Goes. Ingang Graaf Adolfstraat. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Havelaar- straat te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in de Sionkerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Rehoboth voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma, mevrouw J. van Gilst-Kodde. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Jan Besuijen vader van onze klasgenoot Ellis Wij wensen Ellis en haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de studenten van klas MZ1C en het team Maatschappelijke Zorg van Scalda, College voor Welzijn Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Jan Besuijen echtgenoot van onze collega Bea. Wij wensen haar, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens collega's Allévo zorg thuis Betty Grootjans - de Roos Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen is zachtjes van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Maria Johanna Hubers - Bernhart - Riet - Sinds 30 mei 2005 weduwe van Gijs Hubers Dordrecht, 2 oktober 1927 t Wemeldinge, 20 juni 2016 Veen: Jan en Dicky Hubers - Nederveen Goes: Gijs en Lieke Hubers - Hopstaken 's-Heer Arendskerke: Marianne en Jan op 't Hof - Hubers Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Theuniswegeling 1, 4458 SR 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 25 juni om 10.00 uur in dorpscentrum "De Wemel" Dorps plein 1 te Wemeldinge. Na de bijeenkomst is er tot 12.30 uur gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". Heden uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Johanna Kodde -Janse Ritthem M.E janse-de visser Ritthem M. Wisse Koudekerke L. Brasser Vlissingen K. Janse N. Janse-Kluyfhout Vlissingen M. janse A. janse-janse Neven en nichten 6/v£c/v£ kijk ook op Verdrietig zijn wij omdat onze lieve schoonzus is overleden Wij wensen Gerard, Gerrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies Arnemuiden: Kees en Lenie (t) Grootjans - de Meulmeester Kleverskerke: Rien en Paula Grootjans - Poortvliet Vlissingen: Loek Grootjans en Ger Huiszoon Arnemuiden, 16 juni 2016 Lieve papa, broer, opa, zoon en oom, Je hield van je wijntje en het leven. Ondeugd was jouw grootste deugd. Je levenslust eindeloos.... Ineens is de wereld koud en leeg. Niets zal nog ooit hetzelfde zijn. Wij danken jou voor alle liefde, zorg en steun. Wat zullen wij jou missen. Nunca te olvidaremos. Estaras para siempre en nuestro corazon. Montevideo, 25 februari 1946 f Middelburg, 18 juni 2016 Juanita Julio Sandra Andrea Abuela Iris Tio Luis Jack Coert Esther Yaëlla Marciano Jordy Jamilla Dylano Rafaëlla De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 25 juni om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U wordt verwacht om 11.40 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en het ophalen van herinneringen. Correspondentieadres: Kerktoren 7, 4336 KW Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62