Reis mee met Rail Away! Hotelovernachting inclusief ontbijt en 3-gangen diner riH Ga snel naar pzc.nl/webwinkel in een NH hotel naar keuze Bestel snel op pzc.nl/webwinkel Een fascinerende ontdekkingsreis door Zwitserland, Groot-Brittannië en Duitsland A NH Hotels heeft voor het derde jaar op rij de Zoover Award voor Best Hotelketen gewonnen. Om dat te vieren kunt u als lezer van de PZC nu genieten van een extra voordelig verblijf in een NH hotel. Naast een uitgebreid ontbijt kunt u ook genieten van een 3-gangendiner van de chef. Voor deze actie kunt u kiezen uit 6 NH hotels gelegen in een natuurrijke omgeving zoals bos, heide, duinen of strand. Dus ga er lekker op uit in eigen land deze zomer! V'P-Crp Overnachting in NH hotel naar keuze: Overnachting voor 2 personen Inclusief uitgebreid ontbijt Inclusief 3-gangen diner van de chef Gratis parkeren Keuze uit 6 NH hotels gelegen in een natuurrijke omgeving woensdag 22 IWITSËhLA^n - CRGOT BRITTMHli - Ü1II1SLAHD juni 2016 Reis met deze nieuwste editie van de fascinerende serie Rail Away per trein over markante spoorlijnen. In iedere aflevering wordt een traject langs een aantal bijzondere locaties afgelegd. Rijdend door indrukwekkend natuurschoon, maken we kennis met de geschiedenis van het gebied, leren we regionale gebruiken en culturen kennen en genieten we van de treinen zelf. Deze 3 dvd-box is als eerste verkrijgbaar bij de PZC voor maar 14,95. *Alleen per 2 personen te koop; voucher 118,- per overnachting. HOTELS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44