Overladen - Henk - (J) mensen inq.nl Familieberichten t( icmsti Julia Basting- van Binsbergen Hendrik den Hartog Lena Szymanski-Meulmeester Riet Bliek Julia Basting - van Binsbergen Fons van der Sneppen Fred Steutel Fred Steutel Het adres voor een respectvoCafscfieitf. kijk ook op 's HEEREN goedheid kent geen palen Psalm 25 4 (ber. 1773) Verdrietig maar dankbaar voor al het goede wat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze (schoon)vader, opa en overgrootvader. Met grote bewondering en respect hebben wij hem afstand zien nemen van alles wat hem dierbaar en lief was. Het was fijn om hem met elkaar te kunnen begeleiden in zijn laatste levensdagen. Langerak13 augustus 1927 Heinkenszand, 20 juni 2016 Officier in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het ereteken voor Orde en Vrede met de gespen 1948 en 1949 Oud-directeur Gemeentewerken van de Gemeente Borsele Oud-Centraal Brandweercommandant van de Gemeente Borsele Meerdere buitenlandse Brandweeronderscheidingen Erelid CDA-Borsele Drager van de KN VB-waarderingsspeld in goud Erelid SV Heinkenszand Heinkenszand: J.C. den Hartog-den Hoed Arnhem: Bert en Antien den Hartog-Rozema Koen Anne en Jeroen, Lauren Joost Heinkenszand: Bart en Lia den Hartog-van Baaien Ramon Sharon en Kevin, Dilano en Indrani Houten: Han en Martie den Hartog-van Goethem Bianca en Harry jr. Wouter en Thamara Heinkenszand: Els en Marcel de Nijs-den Hartog Nicky en Alan Cindy Wij willen alle medewerkers van Hof Rietzanger, woning 2, heel hartelijk bedanken voor de betrokkenheid en liefdevolle verzorging. Hof Rietzanger 2, 4451 DE Heinkenszand. Correspondentieadres: Hof Rietzanger 29, 4451 DE Heinkenszand. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 24 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 25 juni om 14.15 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71,4451 AA te Heinkenszand. Parkeergelegenheid bij zorgcentrum Dijkstede, Kamilleplein 5, 4451 LA te Heinkenszand. Om 16.00 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Terneuzen. Enkele sprekers zullen herinneringen met u delen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven we kennis van het nog onverwachte overlijden van mijn iieve zus en tante J. de Vries- Meulmeester Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlissingen, 19 juni 2016 woensdag 22 juni 2016 15 "Lieve Riet, Jij bent ons zonnetje, ons stralend zonnetje. Jouw zonnetje zal blijven schijnen en de wolken doen verdwijnen. is 68 jaar geworden, overleden te Clinge op 18 juni 2016. We wensen iedereen veel sterkte toe. Namens de cliënten en het personeel van Sterredreef 25, Tragel Zorg Na een periode van ziek zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vrijwilligster Zij was voor ons een fijne persoonlijkheid, met een warm hart voor iedereen. Wij zullen haar aanwezigheid en vriendschap missen. Wij wensen familie sterkte toe in deze moeilijke periode. Raad van Bestuur, medewerkers, vrijwilligers en cliënten Warmande Na een periode van ziek zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vrijwilligster Zij was voor ons een fijne collega en vriendin, met een warm hart voor iedereen. Wij zullen haar aanwezigheid en vriendschap missen. Wij wensen haar familie sterkte toe in deze moeilijke periode. Vrijwilligers en Activiteitenbegeleidsters van Woonzorgcentrum Rozenoord. Aan zijn positieve instelling heeft het niet gelegen dat wij nu toch afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Namens de hele familie. In grote verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van de heer Met grote toewijding en betrokkenheid heeft Fred ruim 15 jaar als Manager Human Resources en lid van het Management Team bij ons bedrijf gewerkt. Wij verliezen in hem een erg kundig en zeer gewaardeerd collega. Wij wensen zijn vrouw, dochter en verdere familie veel kracht toe om dit zware verlies te dragen Directie en Medewerkers Verbrugge Terminals B.V. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 19 juni is overleden Voormalig voorzitter van onze Raad van Commissarissen. We blijven hem herinneren als een betrokken commissaris met hart voor de sociale huisvesting. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe de komende tijd. Directie l'escaut woonservice Leden Raad van Commissarissen ORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonCijftg uitvaart begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43