Kopstuk Brexit wil toch in EU blijven EUWS 9 Gillette Gillette (^)KOOPJEDEAL.NL) dagaanbiedingen van 99,95 60% €60,- Nu slechts 39,95 €25,95 46% €12,- Nu slechts €13,95 46% kraïne, dan is de kans groot dat er negatief campagne wordt gevoerd, zo blijkt uit onderzoek. „Als je wilt winnen, moet je het slim aanpakken", zegt Jacobds. „Ga op de nationalistische toer, zet in op de tegenstellingen tus sen het buitenland en je eigen land. Mensen herkennen dat." Typisch Brits Ook The Economist signaleert dat zeker de Vertrek-campagne enorm inzet op het typisch Britse, op de 'hope and glory' van weleer: warm bier, bolhoeden, de kool zwarte gezichten van mijnwer kers, fish and chips, bread and dip ping (brood met gesmolten run- dervet, zout en peper). 'Wij wil len ons land terug van Jan de Bui tenlander', lijkt de teneur te zijn. De meeste mensen hebben wel door dat er links en rechts wordt overdreven, meent Jacobs. „Maar als je al op een bepaald spoor zit, denk je al snel: waar rook is, is vuur. Bovendien is het inmiddels heel moeilijk om informatie te vinden die wél te vertrouwen is. Dus wat moet je dan als kiezer?" Hoe hard de strijd ook gevoerd wordt, zowel Rosema als Jacobs verwacht dat de Britten toch alles bij het oude zullen laten. „Weg uit de EU is een enorme verande ring", zegt de laatste. „De mensen worden bang." Rosema: „Het is niet te overzien wat een Brexit ver oorzaakt. Veel Britten zullen op het laatste moment terugdeinzen voor die onzekerheid." Nu slechts €14,95 Vanaf slechts 89,95 Nu slechts 29,95 Nu slechts €18,95 OMMEKEER dinsdag 21 juni 2016 korting korting korting Stereoboomm Woodbox alles-in-1 muziekspeler Optimale geluidskwaliteit met diepe en rijke bastonen Muziek afspelen via bluetooth, SD-kaart/USB-stick of FM-radio Stijlvol en handzaam design, overal gemakkelijk mee naartoe te nemen Adviesprijs Korting U bespaart: Originele Gillette Mach 3 8-pack scheermesjes Bespaar veel geld maar scheer toch met Gillette Altijd handig om extra mesjes in huis te hebben Voorzien van 3 vlijmscherpe blades 8-pack; genoeg voor heel lang scheren Korting U bespaart: .korting. DOE JE VEILIG SNEL VIA WWW.KOOPJEDEAL.NL Nieuw: Achteraf betalen! RPberPay (7^ l) NIET TEVREDEN? GELD TERUG! Eco Solar LED Lamp Ideaal voortuin, balkon of bij je voor- en/of achterdeur Geen batterijen of bedrading mogelijk Milieuvriendelijk; werkt op zonneenergie (ook in de winter!) Voorzien van bewegingssensor .korting Adviesprijs Korting U bespaart: €59,95 75% €45,- Originele Gillette Fusion 8-Pack scheermesjes Voor een perfect glad scheerresultaat Voordelig scheren met top mesjes 5 blades en 1 precisie trimmer 8-pack; genoeg voor heel lang scheren Adviesprijs 37,95 Korting 50% U bespaart: €19,- Adviesprijs 299,95 Korting 70% U bespaart: 210,- Adviesprijs 79,95 Korting 63% U bespaart: 50,- Bob van Huët Londen Barones Warsi, ex-voorzitter en vooraanstaand lid van de Conservatie ven en voormalig mi nister in het kabinet van premier David Cameron, heeft de Brexitcampagne ver laten. Ze wil nu lid van de EU blijven. 'Leu gens, vreemdelin genhaat en de poli tiek van de haaf ge ven volgens de baro nes, die voluit Sayeeda Hussain Warsi heet, de toon aan in de campagne voor de Brexit, zo meldde ze via de Fi nancial Times. Het Conservatieve kopstuk noemt PVV-leider Geert Wilders in een ver klaring waarmee ze gisteren plots af stand nam van het Brexitkamp. Warsi, dochter van Pakistaanse immi granten, ruziede op Twitter al met haar partijgenoot Michel Gove, de minister van Justitie die cam pagne voert voor een Brexit. Ze zette Gove in een rijtje ra dicale nationalisti sche politici: „BNP (British National Par ty), Le Pen, Donald Trump, Geert Wil ders, Farage, Gove, ik zou niet met ze in een nachtbus dur ven, jij wel?" Inmiddels lijkt het tij ook in de opiniepei lingen te keren. Twij felaars onder de kie zers neigen naar 'stay' en willen bin nen de EU blijven. Beleggers op de beurs reageerden daar positief op. Veel Europese beursgraadmeters stonden gisteroch- ten twee tot drie procent hoger. Het Britse bedrijfsleven vreest dat een Brexit de economie miljarden gaat kos ten. Het parlement kwam gisteren bij een voor een hom mage aan Jo Cox, het Kamerlid dat vo rige week werd ver moord. Bekend werd dat ze werkte aan een rapport over de toenemen de islamofobie en nationalistische radi calen. Het zou eind deze maand wor den gepubliceerd. Luxe NASA Traagschuim Topdekmatras van Alaska Bedding Druk-verlagend; ideaal bij heup-, nek- en rugklachten Beschikbaar in alle gangbare maten NASA Traagschuim; vormt zich naar je lichaam Geschikt voor ieder matras Effectieve Pangao Nek Massage Apparaat Tegen nekklachten, schouderklachten, hoofdpijn en meer Draagt bij aan betere bloedcirculatie Vermindert stress; ideaal ter ontspanning Een heerlijke massage wanneer jij dat wilt!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 9