Familieberichten Fred Fred Steutel RosaCien van (Broef{fioven-van (prooijen Roos Janna Pieternella Nijsse-Verweij Oma Nijsse Petrus Remijn kükookop fllensenlinq.nl (Betty (jrootjans-cfe (Roos Rosalien Bram Huijsman Lies de Klerk-Braam Ferdinand Arij Cornelis Steutel - Piet - dinsdag 21 juni 2016 15 Grote liefde van Joost en Max, intens geliefd in het gezin van Lia en Jos Je veroverde ons hart en daar ga je nooit meer uit Ad en Ellie Walrave Het verlies was er al voor het einde. Wij treurden voordat het afscheid kivam. Al lange tijd begrepen wij elkaar niet meer, toch probeerden wij dat elke keer. Een bezoekje, een knujfel en een zoen, dat was het laatste wat wij voor elkaar konden doen. Voorbereid maar toch nog geschokt hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 62 jaar. Gerard Marleen en Martij n Liesbeth en Raymon Stijn, Bas 16 juni 2016 Helmkruidstraat 10 4341 JX Arnemuiden De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met at baar tevensfust en wilskracht beeft zij de strijd niet bunnen winnen. JLa atfefijne jaren die wij met baar mocbten beteven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze innig getiefde Zwijndrecbt, 7 maart 1975 Vfissingen, 17juni 2016 Joost Majc Bouwen Ewoutstraat 66 4381 PS Vfissingen Er is getegenheid tot afscbeid nemen op woensdag 22 juni van 19.30 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Qroen, Van Dishoeckstraat 620 te Vfissingen. (De herdenkingsdienst zat worden gehouden op donderdag 23 juni om 12.15 uur in het kerkgebouw van Evangetiegemeente De iVijgaard, Ejanaatstraat 8 te Oost-Souburg. Daarna zutten we (Rosatien naar baar laatste rustplaats begefeiden op de UVoorderbegraafptaats aan de (president (Roosevetttaan te Vtissingen, waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zat plaatsvinden. Jfa de begrafenis is er getegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Dag lieve dappere Vooraftijdin ons kart, fieefveeCLiefs voor jou. Jos en Lia Cjertjan en Jfatasja (Bart, Eembe, Maud Marieke en Dotf Jlmber, Vbijmen, Lucas Merijn en Debora Thijs, Lien ]a, allen, die U verwachten, zullen niet beschaamd worden; Psalm 253 Tot ons groot verdriet is door de Heere van ons weggenomen onze lieve moeder en oma en mijn lieve zus sinds 7 mei 1998 weduwe van Cornelis Nijsse in de leeftijd van 88 jaar. Oosterland Willy en Ad van den Boogaart Arnemuiden Ria en Klaas Marijs Klein- en achterkleinkinderen Kortgene RJ. Boot-Verweij 17 juni 2016 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres Fam. Marijs Kon. Julianalaan 8a 4341 EV Arnemuiden Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. donderdag 23 juni om 10.15 uur in de aula van het Rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd rouwcentrum. We willen alle medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer, afdeling "De Oester" hartelijk bedanken voor de betrokkenheid en liefdevolle zorg die aan onze ma en zus is gegeven. Verdrietig zijn wij, omdat is overleden onze lieve Wij zijn dankbaar voor wie zij was - Janella en René Timo, Evy Annerienke en Hans Esther en Arjan, Nathalie en Arko, Elze, Niek Bart en Monique Jari, Sven Christianne en Jouke Jorine, Jente, Silke Cornelis (in dierbare herinnering) Annelies en Leendert Nina, Romy, Mats Jannelien Marinka en Arjen Klaas Jan en Henriëtte Wij ontvingen het bericht van het overlijden van onze oud-buurman, Wij wensen Jo veel kracht en sterkte toe. Tannie Francke Daniel Adri en Petra Anneke en Wim Marco en Jacobien en kinderen Wij zijn bedroefd over het overlijden van onze schoonzus en tante Kapelle: A.C. Vermaire-de Klerk P.G. Vermaire (in herinnering) Kattendijke: Ad en Marjolein Vermaire-Koopmans Alise, Jorine en Nadine Kapelle: Dieneke Vermaire Kapelle: Peter Vermaire Ondanks zijn positieve instelling en enorme vechtlust heeft hij de strijd tegen zijn ziekte niet kunnen winnen. Vandaag is van ons heengegaan Echtgenoot van Annie Steutel - Mathon 27 december 1945 19juni 2016 Oud-Sabbinge: Sandra Steutel Tristan en Bente Culemborg: Peter Steutel Hetty van Leur Saint-Étienne-de-Baïgorry: Marianne Lamarque - Steutel Michel Lamarque Het samenzijn waarbij we afscheid nemen van Fred vindt plaats op vrijdag 24 juni om 16.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en het ophalen van herinneringen. Correspondentieadres: Burg. C. Koertstraat 39, 4471 BW Wolphaartsdijk Enige en algemene kennisgeving Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Na een leven van hard werken en de laatste jaren vechtend tegen steeds verdere afnemende gezondheid is overleden onze geliefde en zorgzame broer, zwager en oom 's-Heerenhoek, 's-Heerenhoek, 18 januari 1941 19 juni 2016 Familie Remijn Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Heinkenszand en de Huisartsenpraktijk 's-Heerenhoek voor de goede verzorging en begeleiding Vermuestraat 13, 4453 BT 's-Heerenhoek. Wij nemen in besloten kring afscheid van Piet in het crematorium te Middelburg. Met respect voor het geduldig dragen van zijn langdurige ziekte hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen familie en vrienden alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Quierien Driedijk Vera

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64