Üyarlailsfj Rietje Bliek Familieberichten 0 IHensenlinq.nl V Adriana Aamoutse-van den Broeke 14 dinsdag 21 juni 2016 Julia Jacoba Elizabeth Basting - van Binsbergen Jan Besuijen r Maria Woudina y Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Besuijen Cathrien Toerse-Besuijen Janny en )an de Kroo-Besuijen Ria Besuijen Piet en Margriet Besuijen-Hart Ellen en Michael Dek-Besuijen Neven en nichten Jan Besuijen Jan Besuijen Met groot verdriet nemen wij geheel onverwacht afscheid, na een noodlottig verkeersongeval, van onze zeer gewaardeerde werknemer en collega Jan Besuijen Jan was tijdens het productie-seizoen al jaren werkzaam voor ons bedrijf. Zijn inzet, collegialiteit en humor zullen wij dan ook niet vergeten. Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijd medewerker en collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden. Directie en medewerkers Kortgene Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons lid Jan Besuijen Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens: Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Geheel onverwacht en veel te vroeg hebben wij als gevolg van een noodlottig ongeval afscheid moeten nemen van Jan Besuijen Jan was oud-voorzitter en mede oprichter van onze vereniging. We zullen zijn inzet en enthousiasme missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. We wensen hen veel sterkte toe. Bestuur en leden Ringrijders vereniging Zuid-Beveland Steeds meer moesten we je verlaten. We konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blikdie stiltedat deed vaak zeer. We zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden we niet. Na moeilijke jaren van geestelijke achteruitgang hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze moeder, oma, overgroot oma en schoonzus sinds 23 december 2013 weduwe van Aarnout Aarnoutse 23 mei 1924 19 juni 2016 Ria en Frans Jan en Carla Aarnoud Malyssa, Stephanie Natascha Janny en Bram (in herinnering) Hubert en Conny Kiki, Chantee Arianne en Bas Bram, Anthony, Harley Lien en Colin Jessica en Chris Ellie, Lucy Daniël Ad en Ghita Karina Henk en Liesbeth Jesse en Sunna Costijn Toby en Esther Mineke Els (in herinnering) en Rinus Esmee en Robin Rie Aarnoutse Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van "Binnenhaven te Nieuw- en Sint Joosland voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Badhuisstraat 73 4381 LPVlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Adriana bij "Binnenhaven" aan de Kraayerthavenstraat 1 te Nieuw- en Sint Joosland. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 23 juni om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. kijk ook op Wij hebben vannacht een ster uitgezocht voor ons lieve zusje die moest gaan. Een ster voor iemand zo bijzonder dat zij eigenlijk alleen zou moeten staan. Nu kijken wij naar de sterren en huilen naar de maan dan straalt daar weer die ene ster dus is ons zusje eigenlijk nooit weggegaan. Verdrietig laten wij u weten, dat toch nog vrij onverwacht, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, wij afscheid hebben genomen van ons zusje en tante 16 mei 1948 18 juni 2016 Rietje was het zorgenkindje van onze ouders Willem Bliek en Maria Bliek - Wagenaar Terneuzen: Margo van Battum - Bliek Ton van Battum en kinderen Middelburg: Wilma Nijssen - Bliek Henk Nijssen en kinderen Correspondentieadres: Scheldekade 23c, 4531 EG Terneuzen Rietje kende erg veel mensen en veel mensen kenden haar. Het kan dus dat wij vergeten zijn u een persoonlijke uitnodiging te sturen voor haar afscheid. Voel u vrij en wees welkom om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 24 juni om 16.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wij zijn de medewerkers van Tragel Zorg erg dankbaar voor de goede en liefdei'olle zorg die ze Rietje vele jaren hebben gegeven. Ook voor ons, haar familie was er altijd een warm welkom en een luisterend oor. Dank hiervoor. Trouwtekst: Met mijn uitverkorene heb ik een verbond gesloten. Ps. 89:4 Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn. Openb. 21:4 Na een moedig gedragen lijden is tot ons grote verdriet door de Heer thuis gehaald mijn liefdevolle vrouw en onze lieve zorgzame moeder echtgenote van Sjaak Basting Hellendoorn, 17 april 1960 t Knokke (B), 17 juni 2016 Cadzand: Sjaak Basting Jochanan Nathanaël Naomi Tirza Correspondentieadres: Prinsestraat 42 4506 AH Cadzand Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 25 juni D.V. om 10.30 uur in de Hervormde kerk te Cadzand-Dorp. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 9.45 tot 10.15 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nog niet wetende wat ons is overkomen, dat na een ernstig ongeval uit ons midden is weggenomen, mijn lieve zorgzame man en onze trotse papa Koudekerke 2-1-1956 t Tholen 18-6-2016 Bea Besuijen Yentl en Arjan Karin en Huib Amy en Rens Jara en Jacco Djangko Ellis Stoofweg 1 4455 VR Nieuwdorp Jan is thuis. De afscheidsbijeenkomst die we voor Jan houden, zal plaatsvinden op vrijdag 24 juni om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar aldaar, waar de gelegenheid is tot een schriftelijke condoleance. Jan kende veel mensen, mocht u geen kaart ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. Onbegrijpelijk! Geheel onverwacht, door een noodlottig ongeval overleden. De vader van mijn lieve vriendin en onze schoondochter. Wij wensen jullie allen heel veel sterkte toe nu en in de toekomst. Willem Els De visser Vera Justin Rens Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat na een noodlottig ongeval is overleden onze vriend, Wij wensen Bea, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Bas en Anneke de Hamer Agaath en Johan en kinderen. Goes 20 juni 2016 Groenvoederdrogerij Timmerman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63