Rietje Bliek Familieberichten Üi/arJadsu V Fred O IHensenlinq.nl Fred Steutel 14 dinsdag 21 juni 2016 Julia Jacoba Elizabeth Basting - van Binsbergen kijk ook op Maria Woudina Ferdinand Arij Cornelis Steutel Marguérite Marina Johanna de Steenwinkel-Jens Hannie Scheele - Wieckardt Hannie Scheele-Wieckardt Een schoonzus en tante uit duizenden.... Jan en Elly Hannie Scheele Dhr. P.F. de Schrijver Wij hebben vannacht een ster uitgezocht voor ons lieve zusje die moest gaan. Een ster voor iemand zo bijzonder dat zij eigenlijk alleen zou moeten staan. Nu kijken wij naar de sterren en huilen naar de maan dan straalt daar weer die ene ster dus is ons zusje eigenlijk nooit weggegaan. Verdrietig laten wij u weten, dat toch nog vrij onverwacht, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, wij afscheid hebben genomen van ons zusje en tante 16 mei 1948 18 juni 2016 Rietje was het zorgenkindje van onze ouders Willem Bliek en Maria Bliek - Wagenaar Terneuzen: Margo van Battum - Bliek Ton van Battum en kinderen Middelburg: Wilma Nijssen - Bliek Henk Nijssen en kinderen Correspondentieadres: Scheldekade 23c, 4531 EG Terneuzen Rietje kende erg veel mensen en veel mensen kenden haar. Het kan dus dat wij vergeten zijn u een persoonlijke uitnodiging te sturen voor haar afscheid. Voel u vrij en wees welkom om samen met ons afscheid van haar te nemen op vrijdag 24 juni om 16.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wij zijn de medewerkers van Tragel Zorg erg dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg die ze Rietje vele jaren hebben gegeven. Ook voor ons, haar familie was er altijd een warm welkom en een luisterend oor. Dank hiervoor. Trouwtekst: Met mijn uitverkorene heb ik een verbond gesloten. Ps. 89:4 Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn. Openb. 21:4 Na een moedig gedragen lijden is tot ons grote verdriet door de Heer thuis gehaald mijn liefdevolle vrouw en onze lieve zorgzame moeder echtgenote van Sjaak Basting Hellendoorn, 17 april 1960 t Knokke (B), 17 juni 2016 Cadzand: Sjaak Basting Jochanan Nathanaël Naomi Tirza Correspondentieadres: Prinsestraat 42 4506 AH Cadzand Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 25 juni D.V. om 10.30 uur in de Hervormde kerk te Cadzand-Dorp. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 9.45 tot 10.15 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ondanks zijn positieve instelling en enorme vechtlust heeft hij de strijd tegen zijn ziekte niet kunnen winnen. Vandaag is van ons heengegaan Echtgenoot van Annie Steutel - Mathon 27 december 1945 19 juni 2016 Oud-Sabbinge: Sandra Steutel Tristan en Bente Culemborg: Peter Steutel Hetty van Leur Saint-Étienne-de-Baïgorry: Marianne Lamarque - Steutel Michel Lamarque Het samenzijn waarbij we afscheid nemen van Fred vindt plaats op vrijdag 24 juni om 16.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en het ophalen van herinneringen. Correspondentieadres: Burg. C. Koertstraat 39, 4471 BW Wolphaartsdijk Na een goed leven en moegestreden heeft Marguérite de regie uit handen moeten geven Rotterdam Philippine 12 juli 1943 18 juni 2016 Philippine Miech de Steenwinkel Haarlem Freek en Ina Joep, Juliette UtrechtNoortje en Otger Wouter, Thomas Ouderkerk a/d Amstel Carel en Lisette Ties, Yfke Spuikompark 1 4553 BC Philippine De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 24 juni om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in 'de Ark', naast de kerk. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Liever geen bloemen. Vier het leven Pluk de dag 27-12-1955 18-06-2016 Jan Scheele Tim Bas Familie Wieckardt Familie Scheele Correspondentieadres: Berkelstraat4 4535 CJ Terneuzen De plechtigheid voor Hannie zal plaatsvinden op vrij dag 24 juni om 14.00 uur in het Mauritshof, Maurits- weg 5 te IJzendijke. Voorafgaand is er van 13.00 tot 13.45 uur mogelijk heid om de familie te condoleren. Na de plechtigheid is er gelegenheid om iets te drinken en zoals Hannie heeft gezegd: "het leven te vieren" Om 17.00 uur zal Hannie in besloten kring begeleid worden naar het crematorium. Wensen van Hannie voor de plechtigheid: Kleed je fleurig In plaats van bloemen graag een donatie voor stichting Casper. De collectebus is hiervoor bij het condoleanceregister aanwezig. Stichting Casper doet onderzoek naar alvleesklierkanker. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als uitnodiging beschouwen. Met respect voor het geduldig dragen van zijn langdurige ziekte hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen familie en vrienden alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Quierien Driedijk Vera Monique t Ben en Miriam Ricky, Niels Jan en Mireille Sven, Diewertje Meivin en Annelies Robyn Erwin en Myra Arno en Meggy Marciano Melissa Na een zeer kort ziek zijn is onze lieve en hartelijke buurvrouw overleden. Het dringt nog nauwelijks tot ons door. Hannie was een bindende factor in de Berkel/Amstelstraat. Wat zullen wij haar missen. Jan, Tim en Bas, wij wensen jullie enorm veel sterke toe. Onze deuren staan altijd voor jullie open. De families: Visser, Verschuren, de Bruyne, Schut, Smit, Schieman, van Nieuwenhove, Duivendijk, Verlinde, Broere, de Mol, Kleinegris, Blommaert, Björnsson, van der Meirsch, van der Welle, Bult en overige buren Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger Frans was lid van de cliëntenraad van locatie Lange Akkers Koewacht. We hebben hem daar leren kennen als een trouw en vriendelijk persoon. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, cliëntenraden en vrijwilligers van Stichting Curamus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42