(I fT1ensenLinq.nl k J? irikbaiuïfFmj im Samuël Koppejan Jan Meulmeester Rinus Schrier Familieberichten Marinus Meerman - Rinus - Kees Traas Anna de Bat-van Iwaarden Adriana Nijsten - Vermue Janna Molhoek - Weststrate Sentina van Nieuwenhuizen - van Boven - Tiny - 26 zaterdag 1 8 juni 201 6 Met droefheid en grote verslagenheid geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en partner in de leeftijd van 69 jaar. Goes: Anita en Jack Emmy Scherpenisse: Lia en Wim Rosalie en Corné Mario Iris Lisse: Gert-Jan en Marian Adinda Zwijndrecht: Eveline Goes, 16 juni 2016 Correspondentieadres: Grote Kade 32, 4461 BE Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. dinsdag 21 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 22 juni om 11.00 uur in het Vlinderhuis, Geldelooze- pad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het Vlinderhuis. Kees Traas Zo veel moedzoveel kracht, alles gegeven, moe gestreden. Kees Traas zeer gewaardeerd lid van onze volksdansvereniging Corrie. Bianca-Erwin, Ingeborg-Leen, Tom en Emiel heel veel sterkte. Namens alle leden van Folklorite Wij danken U voor uw medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, juni 2016 Haar tuin is nu dicht. Het heeft ons goed gedaan dat zo velen blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma, overonta en over-overoma Willemina Boone hiervoor onze hartelijke dank. Met liefde en dankbaarheid kijken we terug op haar leven. Namens ons allen Domburg, juni 2016 Wim de Jonge In plaats van kaarten Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het meeleven na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootvader Het heeft ons goed gedaan. P. Koppejan-de Wolf Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, juni 2016 Voor de zeer vele blijken van medeleven, na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes Maljers betuigen wij u onze welgemeende dank. J. Maljers-van Belzen Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achter kleinkinderen Arnemuiden, juni 2016 Voor de vele blijken van meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Familie Meulmeester Arnemuiden, juni 2016 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van betuigen wij u onze oprechte dank. Betsie Schrier-Koole Marien Krijn Goes, juni 2016 - Jaantje - Voor de vele blijken van vriendschap, medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het voor ons toch nog onverwachte overlijden van onze geliefde zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Molhoek Krabbendijke, juni 2016 Jacoba Moerdijk-van der Hart Gezien de overweldigende blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder is het onmogelijk een ieder hiervoor persoonlijk te bedanken. Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Daarnaast willen wij de medewerkers van de Acute Opname Afdeling en van de Afdeling Oncologie van het ADRZ te Goes en de medewerkers van de Reformatorische Stichting Thuiszorg bedanken voor de liefdevolle verzorging van Tiny. Tevens willen wij dokter G.L. van der Tempel bedanken voor haar bezoeken. Jo van Nieuwenhuizen Kees van Nieuwenhuizen en Susan O'Boyle 's-Gravenpolder, 18 juni 2016 kijk ook op Afgelopen dinsdag hoorden wij het schokkende nieuws dat onze fijne collega Dayena Schoo is overleden. We zijn geschokt, vol ongeloof en verdrietig. 15 jaar lang is Dayena een van de bekende gezichten binnen ICTU geweesf. Op geheel eigen wijze heeft zij haar verschillende rollen met verve vervuld. Day was iemand op wie je kon bouwen en die altijd voor je klaar stond, altijd bereid om te helpen. Wij wensen de familie en vrienden de kracht toe dit enorme verlies te kunnen dragen. Wij missen in Dayena een markant, warm en prachtig mens! Namens bestuur, directie en alle collega's van ICTU Na een ernstige ziekte is overleden onze behulpzame vriend en buurman Wij wensen Corrie, (klein) kinderen kracht toe om dit verlies te dragen. Kees de Kok lohnny en Marja Anita lolanda Verhulst (Rien in herinnering) Ian en Marianne de Jager Fam. Verdonk-Priem Ons bereikte het verdrietige bericht dat op 71 jarige leeftijd is overleden Grondlegger van ons bedrijf Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe. Terrazzo en vloerenbedrijf Traas Heinkenszand, 17 juni 2016 Voor de blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Kinderen, klein- en achterkleinkinderen juni 2016 Wij willen graag iedereen bedanken die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder Het is ons tot steun geweest. Familie Nijsten Ovezande, juni 2016 Wij willen u na de Heere, Die ons kracht en ondersteuning geeft, onze hartelijke dank betuigen voor de belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve onvergetelijke moeder en oma De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd heeft ons goed gedaan. A. Moerdijk Kinderen Kleinkinderen Krabbendijke, juni 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 91