Familieberichten W Emmy Klas Kees Kort Eva, mooie lieve meid Eva Stilzijn wij Verdrietigzijn wij Verslagenzijn wij Geen woorden hebben wij Lieve Eva, Te jong was jij, we zullen je missen, maar nooit vergeten. Tanny Reinier t Arno Sylvia Floris t Mark Daphne Eline Petra Kasper Eva Lise Ivana Myron Eva Veerhoek Soms gebeuren er dingen die je niet kunt begrijpen, dingen die je machteloos maken. Wij wensen haar ouders, zus en broertje veel kracht en sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers Stichting Griffioen "De Wijk" Eva Veerhoek Eva Met verslagenheid hebben wij kennis genomen dat na een noodlottig ongeval is overleden Eva Veerhoek dochter van onze collegaRalph Veerhoek Onze gedachten gaan aan uit naar haar ouders Ralph en Christine, zusje Anna en broertje Aron en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Geschokt hebben we vernomen dat Eva Veerhoek dochter van onze collega Ralph Veerhoek, door een tra gisch ongeval is overleden. Wij wensen Ralph, Christine, Anna en Aron veel kracht en sterkte met het verwerken van dit verlies. Collega's Rabobank Oosterschelde, afdeling MKB Jeroen Diana Petra Daphne Adrienne Koen Ferdy Mike Leon Mariëlle Marco Elles Jurgen Roger Mariska Monique Helen Lianne Ronald Stefan Marjan Willem Mark Eva Veerhoek Lieve Christine, Anna en Aron, Zeg me dat het niet zo is Zeg me dat het niet zo is Zeg me dat het niet waar is 'Frank Boeijen We denken aan jullie en zijn er voor jullie. Liefs, je collega's Paramedisch team Ter Valcke Geschokt hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Eva Veerhoek De dochter van onze collega Christine Höpfner Wij wensen Christine en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens collega's, cliënten en vrijwilligers, Jacqueline van den Hil, locatiemanager SVRZ Ter Valcke Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ Borsele Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Psalm 112:6 Ria Janse Onvoorstelbaar, onwerkelijk, oneerlijk We zijn er stil van We gaan je heel erg missen! Rody, Yvonne Miguel, Quinten Arthur, Jessica Tatum, Nova Wim We wensen Ralph, Christine, Anna en Aron veel sterkte toe met dit enorme verlies. Intens bedroefd nemen wij afscheid van We kunnen nog steeds niet geloven datje er niet meer bent. We zullen je warmte, liefde en vrolijkheid missen. Rust zacht kleine zonnestraal. Frank Edwin Marco en Ingrid Sophie Floor Leo en Simone Roel Pirn en Anne-Marie Robin Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Wij wensen de familie de kracht toe dit grote verlies een plek te geven en leven met hen mee. Spelers MZVC 3 en 4 Een lief paardenmeisje zijn we kwijt, we zullen je missen. Wij wensen de familie heel veel sterkte. Stal de Pagter zaterdag 18 juni 2016 25 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Zij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Naomi Maarbach Shirley, Cynthia, en Robin Sterkens Jaël Pieters-Maarbach en Arnan Pieters 16 juni 2016 Correspondentieadres: De Gasperistraat 26, 4463 KK Goes U kunt afscheid nemen van Emmy in het uitvaart centrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op vrijdag 24 juni van 11.45 tot 12.15 uur. Aansluitend wordt er om 13.00 uur een lezing gehouden in de Koninkrijkzaal van Jehovah's Getuigen, Van Hallstraat 4 te Goes, gevolgd door de crematieplechtigheid om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crema torium. Hierbij laten wij u weten dat wij in besloten kring afscheid hebben genomen van mijn man, onze (schoon)vader en opa Vlissingen 7 maart 1934 Het is goed zo Jannie Kort-Karreman Andy Kort en Elles Hartog Anita en Theo Bergman lan Caithlin en Tjeerd Breitnerlaan 23 4382 VS Vlissingen t Vlissingen 13 juni 2016 Het is tijd, ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en houd van me zoals ik van jullie gehouden heb. Intens verdrietig, maar zo dankbaar voor alle herinneringen die wij in ons hart hebben opgeslagen, delen wij u mede dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve levens partner, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma - Maria Adriana Margaretha - 's Heerenhoek, 19-9-1947 Kloosterzande, 16-6- 2016 Fred Goosens Arnold en Katja Marijke en Sander Jennifer en Joey Nicole en Ronald Kevin en Senna Ruben Monique en Erik Remco en Denise Stan en Manon Anjerstraat 60 4587 AS Kloosterzande Woensdag 22 juni is er vanaf 13.00 uur gelegenheid afscheid van Ria te nemen in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar iedereen, in het bijzonder naar het personeel van ZorgSaam Thuis, die haar in de moeilijke laatste weken zo liefdevol hebben bijgestaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 90