DAGMAR VERDUIJN (16) MAXWELL BAAK (18) 19= (18) Woonplaats: Westkapelle School: Het Bolwerk in Middelburg „Ik zou het geen straf vinden als ik hier nog een jaar naar school zou moeten. We hebben een hele gezellige klas. In de pauze trekken we met elkaar op. Eigenlijk zijn we gewoon vrienden geworden." Woonplaats: Aagtekerke School: CSW GLENN STROOBURG (16) Woonplaats: Middelburg School: CSW „De werkweek in Engeland is een mooie herinnering. Ik leerde mijn klasgenoten heel goed kennen, 's Avonds zongen we zelf verzonnen liedjes over dingen die echt gebeurd waren, ledereen deed mee, zelfs de leraren." „De scheikundelessen waren altijd gezellig. We zaten maar met een klein groepje en maakten altijd flauwe moppen. De manier van lesgevan van de leraar was uniek. Hij is zó enthousiast, dat kan ik eigenlijk niet omschrijven." Woonplaats: Hoedekenskerke School: Calvijn College „De laatste tijd blijf ik vaak langer op school dan nodig. Dan klets ik met mijn vriendin Willeke, bij de garderobe. We hebben het over van alles. Maar volgend jaar wordt alles anders, want dan ga ik naar Rotterdam en zij naar Breda. Ja, ik zal haar wel missen." Woonplaats: Vlissingen School: Het Bolwerk in Middelburg „Mijn mentor heeft heel veel goede dingen voor me gedaan. Hij heeft bijvoorbeeld gezorgd dat ik stage kon lopen bij een restaurant. Daardoor viel er een last van m'n schouders. Ik ben zwaar dyslectisch: op deze school kreeg ik hulp. Anders was ik niet geworden wie ik nu ben." Calvijn College, locatie Kerkpol- der Calvijn College, locatie Tholen Vmbo, theoretische leerweg+, economie Allemaal Gods zegen gewensf in jullie verdere loopbaan Gezakt? Veel sterkte. Samen gaan we er nog even voor! /ftlde* in iefejrfrleH - S\e*k in kualiitii - 2-oxt^ een pviowieii Mare Koster, Waarde; Jorina Krijger, Yer- seke; Jan-Peter Kruijsse, Krabbendijke; Bas van de Kruisweg, Kruiningen; Janine de Leeuw, Waarde; Wimjan Luijk, Krabben dijke; Marylin Luteijn, Krabbendijke; Nadine Luteijn, Krabbendijke; Yvonne Meeuwsen, Yerseke; Jordi van der Meijden, Oostdijk; Shannen Nelis, Yerseke; Lucian Nieuwen- huijse, Yerseke; Lambrecht Nieuwenhuize, Yerseke; Laurus Nieuwenhuize, Yerseke; Arjan Oostdijk, Kruiningen; Marije Oostdijk, Krabbendijke; Elma Poppe, Veere; Edwin Potter, Yerseke; Jeroen de Rooij, Krabben dijke; Anne Schoemaker, Oostdijk; Mieke Sinke, Kruiningen; Rhodé Sinke, Kruinin gen; Soois van Stee, Yerseke; Arniek Steenpoorte, Kruiningen; Lydia de Voogd, Kruiningen; Bastian van de Vreede, Krab bendijke; Corinda van de Vreede, Kruinin gen; Joëlle Walhout, Yerseke; Marco West- strate, Krabbendijke; Martijn Zandee, Krab bendijke. Praktijkonderwijs Lisanne Biering, Tholen; Klement van Duijn, Sint Annaland; Dennis van Loo, Sint Annaland. MBO-1 Entree-opleiding Rens-Jan Braam, 's-Gravenpolder; Jacque line van den Dorpel, Krabbendijke; Harm Kaan, Krabbendijke; Rick Lokerse, Kruinin gen; Marie-Louise Moerland, Tholen; Marlinde Wisse, Aagtekerke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwen wonen interieur Richard van den Berge, Krabbendijke; Maarten Blok, 's-Gravenpolder; Martin Boe der, Kruiningen; Mike Fluit, Kapelle; Pieter Goedbloed, Middelburg; Reinier Lindhoud, Oud-Vossemeer; Lavinia Melse, Aagteker ke; André de Muijnck, Borssele; Jesse Of fermans, 's-Gravenpolder; Patrick Zandee, Krabbendijke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, handel verkoop Anne-Marije van Bellen, Tholen; Conja Boo- gert, Krabbendijke; Jordie Dekker, Tholen; Louisa Gerritsen van der Hoop, Krabbendij ke; Marco van Haatten, Scherpenisse; Juni- ta Hofman, Hoek; Talitha Meeuse, Nieuw- dorp; Martijn Meeuwsen, Krabbendijke; An- neliese Minnaard, 's-Gravenpolder; Arne Vaders, Krabbendijke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, in- stalektro Wesley Caljouw, Arnemuiden; Cor-Jan Ge- ijtenbeek, Goes; Jan-Paul Hak, Kruiningen; Henno Hoogerland, Krabbendijke; Elian van Klaveren, Stavenisse; Jaco Knop, Ka pelle; Wilhelm Poppe, Serooskerke; Han Prinsen, Meliskerke; Rens Walhout, Kapel- Ie; Mark Wilthagen, Krabbendijke; Steven Wüllschleger, Oost-Souburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Wim Beeke, Hoedekenskerke; Daniël Bol- ier, Scherpenisse; Hendrik-Jan Boone, Oostdijk; Han Bosman, Middelburg; Ko Bouman, Meliskerke; Johan den Braber, Stavenisse; Lourence van Damme, 's-Heer Hendrikskinderen; Bryan van Damme, Oostkapelle; Corwin Dekker, Stavenisse; Stephan Dekkers, Tholen; Niels Dorst, Scherpenisse; Jan Elenbaas, Poortvliet; Remco Gijzen, Domburg; Henk Harthoorn, Kruiningen; Rens den Hartog, Sint Maar tensdijk; Daan Hoogstrate, Yerseke; Robin Koppejan, Meliskerke; André de Looff, Ka pelle; Peet Meeuwsen, Yerseke; Rutger Neele, Tholen; Harmen Nelis, 's-Gravenpol- der; Bram van der Slikke, Tholen; Julian Walhout, Borssele; Jos Witte, Borssele; Sander Zwagemaker, Sint Annaland. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg welzijn Judith Aalewijnse, Serooskerke; Jeanine Bal, Krabbendijke; Mieke van Belzen, Arne muiden; Joyce Brands, Aagtekerke; Jaco- lijn Burger, Tholen; Hanna Dieleman, Kapel le; Tanneke Dooge, Oosterland; Rob Goe- degebure, 's-Gravenpolder; Eline de Gof- fau, Yerseke; Johanneke Guiljam, Aagte kerke; Daniëlle Holtrop, Waarde; Silvia Kaan, Oostdijk; Fernando Ketting, Sint An naland; Annemarije Kleppe, Scherpenisse; Amy de Kok, Nieuwdorp; Laura Koppejan, Meliskerke; Anne-Marij Marijs, Arnemui den; Jorina van Moolenbroek, Kapelle; Han na van Poortvliet, Sint Maartensdijk; Julia Priester, Tholen; Mariëtta Riedijk, Tholen; Joël van Sluijs, Meliskerke; Sofie Ventevo- gel, Arnemuiden; Rosan Vogel, Oost-Sou burg; Janine van Wijck, Oosterland; Adrian- ne Witte, Meliskerke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg leerwerktraject, zorg welzijn Chabéli van de Gruiter, Arnemuiden; Toi- net Kosten, Yerseke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwen wonen interieur Gerbert Eerland, Stavenisse; Levi Hooger- werf, Vlissingen; Jacco Hoogesteger, Aag tekerke; John Nieuwenhuijse, Borssele; Joost Peene, Middelburg; Leendert de Put ter, Hoek; Niels de Visser, Aagtekerke; Anthony van Wijck, Oosterland; Daan Wit te, Nieuwdorp. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel verkoop Mariene Geluk, Terneuzen; Gijs Hage naars, Sint Maartensdijk; Christianne Jan sen, Kruiningen; Daniëlle Meeuwsen, Waar de; Rosalie Moerdijk, Krabbendijke; Jacint- ha Oreel, Arnemuiden; Carolien Steketee, Kruiningen; Joris Tuinier, Waarde; Stefan Veerman, Arnemuiden; Rosanne de Visser, 's-Gravenpolder; Marc van de Vreede, Mid delburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, in- stalektro Johan van Ast, Tholen; Maurice Bal, Oos terland; Robin de Bat, Hoek; Henry Bogert, Bruinisse; Jacco Eversdijk, Kruiningen; Niels de Feijter, Biervliet; Rico de Fockert, Sint Philipsland; Adriaan Hus, Middelburg; William Jacobse, Arnemuiden; Sander Kersbergen, Oud-Vossemeer; Matthijs de Kraker, Kapelle; Gerard van Moolenbroek, Terneuzen; Julian Nieuwdorp, Kapelle; Willi am Offermans, 's-Gravenpolder; Dave Pol derman, Rilland; Willem Walhout, Borssele. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Teun Akershoek, Tholen; John de Bakker, Scharendijke; Bram de Bree, Sint Anna land; Willem van Dijk, 's-Gravenpolder; Job van Eek, Kortgene; Willem-Jan van Eenen- naam, Stavenisse; Edwin Everse, Yerseke; Dries Everse, Yerseke; Patrick Faasse, Westkapelle; Coenraad de Feijter, Axel; Joost van Garderen, Aagtekerke; Jurian Geluk, Goes; Sander Harthoorn, Yerseke; Jesse Hartoog, Yerseke; Klaas Hoekman, Hoedekenskerke; Jan Jansen, Kruiningen; Erik-Jan Koppejan, Meliskerke; Rens de Korte, Aagtekerke; Twan Kruysse, Yerse ke; Bart Maljaars, Grijpskerke; Danny Mal- jaars, Oostkapelle; Eric Maljaars, Aagteker ke; Robbin Minderhoud, Kwadendamme; Pieter Molendijk, Nieuwerkerk; Andrés Noordhoek, Borssele; Maxim van Pagee, Yerseke; Collin de Rijder, Yerseke; Pieter de Rooij, Poortvliet; Berth-Jan van der Schoor, Oosterland; Coert van Setten, Schoten; Jarne Sinke, Kruiningen; Jarno Slabbekoorn, Yerseke; Aarnoud Steen poorte, Kruiningen; Corwin Traas, Baar land; Jelle van Vijven, Yerseke; Renier de Visser, Westkapelle; Pedro Walhout, Vogel waarde; Gert de Wolf, Meliskerke; Peter Zweemer, Krabbendijke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg welzijn Bertine Bliek, Krabbendijke; Annelies Bo gert, Nieuwerkerk; Mariëlle van Braak, Ter neuzen; Gert-Jan de Bruine, Zierikzee; Juliëtte van Cadsand, Sas van Gent; Laura Dekker, 's-Gravenpolder; Jannita van Dijke, 's-Heer Arendskerke; Janet Everse, Yerse ke; Lenny Faasse, Borssele; Catherine Goud, Waarde; Mirthe Goud, Waarde; Ba- bette Hoogesteger, Yerseke; Maurits Hou- mes, Middelburg; Joanne Hout, Ooster- land; Sandrina Janssen, Kruiningen; Rhodé Joosse, Kapelle; Romy de Keijzer, Arnemui den; Rosanne van Keulen, Meliskerke; Er na de Koster, Stavenisse; Josine de Kos ter, Krabbendijke; Annet Krijger, Borssele; Annemieke Maljaars, Borssele; Jolande Maljaars, Aagtekerke; Rianda van Manen, Kruiningen; Richard Meulmeester, Arne muiden; Rhodé Murre, 's-Gravenpolder; Laura Neele, Sint Philipsland; Gerline de Pater, Krabbendijke; Kathleen Potappel, Stavenisse; Anne Potter, Kapelle; Rosanne Scheele, Krabbendijke; Gerlinda Schroe- vers, Arnemuiden; Marilène Slabbekoorn, Yerseke; Nadine Steketee, Yerseke; Anne Stroo, Meliskerke; Esther Taal, 's-Graven polder; Francina de Visser, Vrouwenpol der; Myrte de Visser, Middelburg; Emilia Walhout, Kruiningen; Marina de Wolf, Melis kerke; Jorinda van Zuidland, Oosterland; Nelly Zwerus, Arnemuiden. Inge Bazen, Tholen; Petronella den Braber, Sint Philipsland; Louise den Braber, Scher penisse; Wim Dane, Stavenisse; Ro- bert-Jan van Egmond, Sint Annaland; Julian Glasbergen, Sint Philipsland; Emma van Haaften, Stavenisse; Ellianne Holle- brandse, Scherpenisse; Jesse van de Kas- teele, Poortvliet; Marieke Klippel, Tholen; Julia Kosten, Sint Philipsland; Jeroen Krui- ze, Tholen; Jordy Minheere, Tholen; Marti- ne de Rijke, Scherpenisse; Romée Rijsten- bil, Scherpenisse; Lenny Stokman, Sint Maartensdijk. Vmbo, gemengde leerweg, economie Zara Egas, Tholen; Ronald Kleppe, Scher penisse; Santiago den Ouden, Sint Anna land. Vmbo, theoretische leerweg+, techniek Leon Akershoek, Tholen; Jorian Bijnagte, Scherpenisse; Nathan van Egeraat, Tho len; Arne Fase, Sint Annaland; Reinier Flik- weert, Sint Maartensdijk; Flip Glasbergen, Sint Philipsland; Julian Heijboer, Poortvliet; Mario Hout, Poortvliet; Erik-Jan Klok, Tho len; Coen de Leeuw, Scherpenisse; Bernd Maljaars, Tholen; Rens Ponsteen, Stavenis se; Bram van de Sande, Tholen; Leonard van der Welle, Stavenisse; Jonathan van der Welle, Dinteloord; Eelke Zoon, Sint An naland; Adriaan Zwagemaker, Tholen. Vmbo, theoretische leerweg+, verzor ging Nadine Aarnoudse, Oud-Vossemeer; Ger- dine Aret, Sint Annaland; Caroline van den Berge, Tholen; Laura Bout, Tholen; Naomi den Braber, Stavenisse; Rosalie Elenbaas, Scherpenisse; Anne Co Hoek, Sint Philips land; Esther Kraal, Tholen; Suanne Polder man, Tholen; Jorrit van Poortvliet, Scherpe nisse; Julian Quaak, Scherpenisse; Marie ke van Steenis, Sint Maartensdijk; Mathilde de Vos, Stavenisse; Eva van Vossen, Sint Philipsland; Aart de Waal, Oud-Vosse- meer; Rieke de Witte, Sint Philipsland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 79