GESLAAGD Oh, wat is het fijn dat die eindexamens voorbij zijn. Maar stiekem ga je de middelbare school heel erg missen. Calvijn College, locatie Middel burg Calvijn College, locatie Goes JASMIJN HARTING (17) Woonplaats: Koudekerke School: CSW „De tussenuren met mijn vrienden en vriendinnen zal ik wel missen. Dan gingen we met een groepje eten halen bij de supermarkt: chocola, chips of broodjes. En daarna aten we het samen op. Muziekje erbij. Gewoon gezellig." Calvijn College, locatie Krabben dijke Appelstraat Vmbo, gemengde leerweg Vmbo, theoretische leerweg+, economie Corinda de Looff, Grijpskerke; Melissa Louws, Aagtekerke; Malou Maljaars, Aagte- kerke; Noa de Pagter, Meliskerke; Jona than Peene, Middelburg; Sifra Poppe, Mid delburg; Erwin Schutte, Middelburg; León Sturm, Middelburg; Adriaan Weststrate, Ar- nemuiden; Bernadeth Wisse, Aagtekerke. Vmbo, theoretische leerweg+, techniek Niels Abrahamse, Middelburg; Björn Be- kink, Meliskerke; Maarten van Belzen, Mid delburg; Marijn van Bemmel, Oost-Sou burg; Ardjan Faasse, Arnemuiden; Sjors Houterman, Meliskerke; Christian Janse, Meliskerke; Tjeerd van Leerdam, Arnemui den; Jeroen Minderhoud, Aagtekerke; Jac- co Poppe, Arnemuiden; Wilco Poppe, Grijpskerke; Marco de Ridder, Middelburg; Maurice Staal, Aagtekerke; Rens Staal, Vrouwenpolder; Marwil de Visser, Middel burg; Robin van de Woestijne, Middelburg; Jan-Pieter Wouters, Middelburg; Lenn van de Zande, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg+, zorg en welzijn Nicole van den Bosch, Middelburg; Mariëtte van Eijzeren, Middelburg; Lianne Faasse, Oostkapelle; Elise Fokke, Aagte kerke; Eline Geuze, Middelburg; Esther den Hollander, Meliskerke; Nadine Jobse, Middelburg; Annemarieke Joosse, Arne muiden; Jolinda Kleijne, Arnemuiden; Roos-Ann Korstanje, Koudekerke; Clarissa Meulmeester, Arnemuiden; Johan Minder houd, Meliskerke; Lisanne van Mourik, Ar nemuiden; Joceline Oreel, Arnemuiden; Jo- rina Sinke, Meliskerke; Sentia Sturm, Aag tekerke; Marinde Treur, Arnemuiden; Elize Verheij, Middelburg; Wieteke de Visser, Westkapelle. Vmbo, theoretische leerweg, economie Hidde de Bonte, Middelburg; Laurens van Kralingen, Middelburg; Nadine Maljaars, Meliskerke. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Louis van den Bosse, Serooskerke; Marco de Ridder, Middelburg; Jerom de Visser, Aagtekerke; Ron Vlot, Grijpskerke. Vmbo, gemengde leerweg, economie Julia Roskam, Middelburg. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Harald Schipper, Vlissingen. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn Jedida Joziasse, Arnemuiden; Ella Mal jaars, Aagtekerke; Esther Midavaine, Mid delburg; Cynthia Poppe, Nieuw en Sint Joosland. Havo, cultuur en maatschappij Arinda Aarnoudse, Goes; Ferdie Baaij, Tho- len; Judith de Bat, Waarde; Jianlan Bogae- rt, Arnemuiden; Rosalyn Boogert, Waarde; Marilene Dekker, 's-Gravenpolder; Merijn van Dongen, Arnemuiden; Esmae van den Engel, Arnemuiden; Mirthe Fierloos, Goes; Anne-José Geschiere, Middelburg; Mirjam Hoekman, Rilland; Judith Kaan, Kapelle; Marthe van Keulen, Vlissingen; Lyda Krijgs man, Arnemuiden; Iris Maljaars, Oostkapel le; Heidi-Anne Moerdijk, Kapelle; Emmaly Nieuwenhuijse, Yerseke; Marlyne Nieuwen- huyzen, Middelburg; Emma Overbeeke, Ka pelle; Richard Paauwe, Kapelle; Jeanne Post, Stavenisse; Arno Roest, 's-Graven polder; Madeion Spaanderman, Goes; Na dine de Visser, Gapinge; Elle-Marie Wisse, Aagtekerke; Elizabeth de Witte, Sint Philip- sland; Theunynke de Witte, Yerseke. Havo, economie en maatschappij Adriaan Bakker, 's-Gravenpolder; Coen Bakker, 's-Gravenpolder; Mirthe Bij de Vaate, Nieuwerkerk; Jurgen Dekker, Kapel le; Evan Donze, Middelburg; Simone van Duivendijk, Aagtekerke; Leendert Eerland, Stavenisse; Christian Everaers, Tholen; Ar jen Francke, Meliskerke; Karin Geluk, 's-Gravenpolder; Marije Geluk, Bruinisse; Paulien Geluk, Goes; Anne-Wil Goud, Ter- neuzen; Jeanine Gunst, 's-Gravenpolder; Willemijn Huiszoon, Arnemuiden; Matthijs Jansen, Oostdijk; Sebastian de Jong, 's-Heer Arendskerke; Danielle van Keulen, Kapelle; Hanna de Koeijer, Yerseke; Jona than Koeman, Goes; Jos de Kok, Goes; Marijn Lijftogt, Krabbendijke; Machiel Lind- hout, Poortvliet; Adriaan Lokerse, Arnemui den; Lois Moeleker, Domburg; Jeanne Moerdijk, Yerseke; Arno Pors, Kapelle; Adriaan Provoost, 's-Gravenpolder; Jaap Reijngoudt, Kwadendamme; Demi Rijm, Colijnsplaat; Sharona Sinke, Krabbendijke; Ellemarie Slabbekoorn, Goes; Nadia Slump, Kapelle; Arend-Jan van Steensel, Oosterland; Eric Sturm, Middelburg; Nafthali Tollenaar, Terneuzen; Lisanne Ver- hage, Oost-Souburg; Else-Linde de Visser, Domburg; Jacomijn de Visser, Meliskerke; Jannemarie de Visser, Aagtekerke; Ivo van Vliet, Arnemuiden; Jesse de Vries, Kapelle; André de Waard, Kapelle; Frans Wisse, Krabbendijke. Havo, economie en maatschappij en cul tuur en maatschappij Ruth Dingemanse, Goes; Mariëlla Egge- been, Goes; Leonie Kleppe, Scherpenisse; Bart Kodde, 's-Gravenpolder; Adinda de Koster, Kapelle; Daniëlle Kriekaard, Krab bendijke; Carola Lindhout, Kapelle; Lisan ne Witte, Middelburg. Havo, natuur en gezondheid Inge van Ast, Oosterland; Lisanne de Feij- ter, Biervliet; Daniëlle Harthoorn, Vlissin gen; Matthijs van der Kolk, Kapelle; Marilyn de Kraker, Kapelle; Forien Kuijpers, Goes; Machteld van der Maas, Kortgene; Laura Maljaars, Oostkapelle; Lenny Maljaars, Oostkapelle; Louise Maljaars, Meliskerke; Anneloes Nijsse, Middelburg; Geerke den Ouden, Sint Maartensdijk; Nathalie Slabbe koorn, Kapelle; Emily Spijk, Goes; Sandra Sturm, Meliskerke; Nathalie Uijl, Scherpe nisse. Havo, natuur en techniek Nathan Bal, Yerseke; Célenda Dekker, Westkapelle; Emiel Dekker, Oostkapelle; John de Dreu, Krabbendijke; Eric van Gilst, Kats; Kees Hoekman, Hoedekenskerke; Cédrick Janse, Vlissingen; Adrian van Koe- veringe, Rilland; Jarno Kooijman, Yerseke; Sander de Korte, Kapelle; Jan de Koster, Baarland; Jurian de Kraker, Yerseke; Chris Nieuwenhuize, Yerseke; Andrew Oostdijk, Yerseke; Arina Quist, Tholen; Leonard Re- ijnoudt, Kapelle; Tamara Schrijver, Middel burg; Joost Verheij, Middelburg. Havo, natuur en techniek en natuur en gezondheid Willeke Francke, Zoutelande; Rose-Mary Koster, Waarde; Lianne van Liere, Kapelle; Hadassa van der Mheen, Middelburg; Jo- lien Mieras, Meliskerke; Daniëlle Niewen- huijse, Kapelle; Jan-Willem Verloop, Sint Philipsland. Vmbo, theoretische leerweg economie Maarten Bakker, 's-Gravenpolder; An- ne-Ruth Barth, Nieuwerkerk; Jessica de Feijter, Biervliet; Marilène Goud, Terneu zen; Ries Goudzwaard, 's-Gravenpolder; Ard Hoek van Dijke, 's-Gravenpolder; Anne- lien Hoekman, 's-Gravenpolder; Heidi van Koeveringe, Borssele; Luuk van Kooten, Kattendijke; Marijn Meeuse, 's-Gravenpol- der; Karen Nazarian, Goes; Aron Schreu- der, Kapelle; Micha Tollenaar, Terneuzen; Anouk den Toonder, 's-Gravenpolder; Cas per Bij de Vaate, Kapelle; David Verschuu- re, Goes; Esther Versluijs, 's-Gravenpolder; Laurens van Vliet, 's-Gravenpolder; Christi an Waverijn, Philippine. Vmbo, theoretische leerweg techniek Jarno Breen, 's-Gravenpolder; Elian Knoop, Terneuzen; Ramon de Koster, 's-Gravenpolder; Jonathan Offermans, Bruinisse; Leander Poppe, Kapelle; Ricar- do Schrijver, 's-Gravenpolder; Gertjan Ta- nis, 's-Gravenpolder; Erik van Trierum, Oos terland; Matthijs Verschuure, Goes; San- der Voorwinden, Kapelle; Wouter Walhout, 's-Gravenpolder; Ruben van der Wekken, Kortgene; Christian van der Wekken, Brui nisse; Justus Weststrate, Nieuwdorp. Vmbo, theoretische leerweg zorg en welzijn Wouda Blok, Kapelle; Anne-Marije den Boer, Nieuwerkerk; Eveline Bolijn, Bruinis se; Tim Boot, Kloetinge; Tanny Boot, Goes; Tabitha Bout, Kapelle; Nathalie Bouwman, Oosterland; Lydia Corbijn, Straks zie ik mijn vrienden veel minder TEKST EN FOTO'S CORNELLEKE BLOK Zaamslag; Lindy Dekker, Kapelle; Anne Deurloo, Bruinisse; Marit Duerink, Terneu zen; Yorick Evers, Goes; Rebecca Gouw, Kapelle; Yasmin de Graaf, 's-Gravenpol- der; Jannemie Gunter, 's-Heer Hendrikskin deren; Emma Harinck, Kapelle; Lise Hoek man, Goes; Alice ten Hove, Nieuwerkerk; Lisa de Jong, Kapelle; Dirma de Jonge, Nieuwerkerk; Joel Kamerik, Kapelle; llona Koesveld, Hoek; Sharon van Koeveringe, Oosterland; Hadassa van der Linden, 's-Gravenpolder; Leanne Looij, Ooster land; Leonie van der Maas, Burgh-Haam- stede; Jeanine de Rooij, Goes; Willemien Trouwborst, Nieuwerkerk; Albert-Jan de Vries, 's-Gravenpolder; Daniëlle Wagenaar, Kapelle; Comely Wiskerke, 's-Gravenpol der; Marjoke van de Woestijne, Kapelle; Nienke Zuidijk, Kapelle. Vmbo, gemengde leerweg, economie Adrian Karreman, Kamperland; Andrea Morks, Oosterland; Arne Ruis, Goes. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Jouke Bosman, 's-Heer Arendskerke; Jo nathan Storm, Zierikzee. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn Margreet van der Maas, Goes; Jeanine Magnus, Goes; Gerlinde Morks, Nieuwer kerk; Jolinde Murre, 's-Gravenpolder. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en wel zijn Kayleigh van den Broek, Kapelle. Vwo, cultuur en maatschappij Renske de Bruine, Zierikzee; Niels Dinge manse, Kapelle; Vera Dorst, Yerseke; Tho mas Guiljam, Terneuzen; Hannah Hirdes, 's-Gravenpolder; Annelies Kolijn, Terneu zen; Machteld van Kooten, Kattendijke; Roel van der Maas, Middelburg; Geert Ver schuure, Goes; Edith Wildeman, Tholen. Vwo, economie en maatschappij Harm Hoekman, 's-Gravenpolder; Patrick van Houte, Sint Maartensdijk; Joel Kaman, Yerseke; Lorinda de Korte, Aagtekerke; Remco Kriekaard, Krabbendijke; Marten van der Maas, Aagtekerke; Joel Meijer, Tholen; Sanne Minderhoud, Aagtekerke; Willemijn Otte, Kapelle; Martine Steenpoor- te, Kruiningen; Wouter de Voogd, Middel burg; Marie-José van de Vreede, Kruinin gen; Kristel Zwaai, Tholen. Vwo, economie en maatschappij en cul tuur en maatschappij Dorinda Bakker, Kapelle; Leon Boogaard, Middelburg; Gerlinde van den Bosse, Ka pelle; Gerlinde van Koeveringe, Borssele; Bart van der Maas, Goes; Matthias van Moolenbroek, Middelburg; Anneke van Mourik, Kapelle; Martine Oostdijk, Kapelle; Leander Tramper, Yerseke. Vwo, natuur en gezondheid Jan Pieter Poppe, Arnemuiden; Leendert Schot, Tholen; Carolien Timmerman, Yer seke; Jacoline Versprille, Krabbendijke. Vwo, natuur en techniek Bas Dekker, Aagtekerke; Ton de Heer, Middelburg; Mark Joosse, 's-Heer Hendrik skinderen; Bas Meeuse, Kapelle; Rick van Tatenhove, Kapelle; Roeland de Wolf, Yer seke. Vwo, natuur en techniek en natuur en ge zondheid Lennart Biersteker, Yerseke; Wouter Boot, Kapelle; Robert de Bruijne, Kapelle; Nelline- ke de Haan, 's-Gravenpolder; Daniëlle Hoo- gesteger, 's-Gravenpolder; Erica van der Maas, Goes; Marleen Meliefste, Axel; Jac queline Moerland, Kloetinge; Jeanine Nieuwdorp, Kapelle; Julie van Pagee, Nieuw en Sint Joosland; Anthony Sander- se, 's-Gravenpolder; Hannah Versluijs, 's-Gravenpolder; Else-Marie van de Vree- de, Krabbendijke; Leonie Weststrate, Nieuwdorp. Robin van den Bos, Kruiningen; Wendy Goud, Waarde; Ramon Huissen, Yerseke; Anouk van der Jagt, Yerseke;Erika van der Jagt, Yerseke; Mariska Kaan, Krabbendij ke; Jean Sturris, Yerseke. Vmbo, theoretische leerweg Leantine Schot, Waarde; Beatrijs de Win ter, Waarde. Vmbo, theoretische leerweg Miriam Baaij, Yerseke; Arne de Bat, Waar de; Judith de Bat, Waarde; Sjoerd Bliek, Krabbendijke; Ardwin den Braber, Krab bendijke; Barry Bruijnooge, Yerseke; Jurriën van Dommele, Yerseke; Merel Duijnkerke, Waarde; Maurice Everse, Yer seke; Alain de Goffau, Yerseke; Jurian de Goffau, Waarde; Johan Grootjans, Kruinin gen; Lisanne van der Hart, Yerseke; John Harthoorn, Waarde; Jorina Hieftje, Yerse ke; Maurice Hoogerland, Oostdijk; Michelle van der Jagt, Kruiningen; Eline Jansen, Kruiningen; Jan de Koster, Kruiningen;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 78