Het Ostrea Lyceum feliciteert alle geslaagde leerlingen. We zijn trots op jullie! Met de eindexamens achter de rug, is het tijd voor een welverdiende vakantie. Maar waar naartoe? GESLAAGD BLIJF ANDERS LEKKER THUIS PER TREIN DOOR EUROPA Ostrea Lyceum, Goes Reis je graag met de trein en ben je be nieuwd naar wat er allemaal te zien is in de Europese steden? Met een Inter- railpas kun je wel dertig landen door kruisen. Maak een stop in de Duitse studentenstad Heidelberg, die vorig jaar 'Interrail European Destination of the Year' werd. Of het spotgoedkope en vooral hippe Tallinn in Estland. Maak je op 8 augustus toevallig een tussenstop in Budapest? Dan val je met je neus inde boter. Speciaal voor Interrailers is daar dan een groot feest. Bijkomend voor deel: als je 25 jaar of jonger bent krijg je korting op je Interrailpas. Snap je er niks van, al die leeftijdsgenoten die per se weg willen na hun examens? Dat kan natuurlijk, je hoeft namelijk helemaal niet op vakantie om een fijne zomer te hebben. Ons kikkerlandje heeft genoeg te bieden als je er een dag op uit wilt. Te beginnen bij ons eigen Noordzeestrand, volgens veel mensen het mooiste stukje Nederland dat je kunt treffen. Of ga eens naar Rotterdam. Sinds de Markthal er opende komen er steeds meer toeristen. Of neem eens een kijkje in de Witte de Withstraat bijvoorbeeld. o°°o ostrea Zo... Nu lekker op vakantie! Kiki Geelen, Breskens; Diego Gernaert, Schoondijke; Max Goossen, IJzendijke; Evelien Govaert, Breskens; Gerrit van Hal, Sint Kruis; Stefan Hendrikse, Sint Kruis; Tessa Hereijgers, IJzendijke; Rasim Hokic, Oostburg; Laura Van Holderbeke, IJzendij ke; Robin Kooijman, Groede; Naomi van Liere, Sluis; Jordi de Maaijer, IJzendijke; Giovanni de Maillie, Oostburg; Thijn Mine- kus, Aardenburg; Dominik Narloch, Oost burg; Manon de Neve, Oostburg; Sten Ot- te, Oostburg; Jelke Palmen, Nieuwvliet; Alexander Pelletier, Aardenburg; Mayra Post, Breskens; Aron de Rechter, Bres kens; Gina Reynvoet, Breskens; Twan Rijn berg, Zuidzande; Maarten van de Sande, IJzendijke; Valerie de Smit, IJzendijke; Djan- go Temme, Oostburg; Eline Thomaes, Hoofdplaat; Toby Thomaes, Hoofdplaat; Veerle van de Velde, Hoofdplaat; Tessa Verdegem, Breskens; Isa Vergouwe, Bres kens; Evie Vinke, Hoofdplaat; Bart Voer man, Cadzand; Michael Vrolijk, Breskens; Ymke van 't Westeinde, Oostburg; Isolde Witte, Oostburg. Havo, profiel cultuur en maatschappij Otto Bijen, Aardenburg; Dylan Blaakman, Oostburg; Galina van Kessel, Oostburg; Mattijs van der Meulen, Oostburg; Jasper Ras, Breskens. Havo, profiel economie en maatschappij Bruno de Badts, Retranchement; Nick van Belois, Groede; Stijn Bogaert, IJzendijke; Joey Boussen, Zuidzande; Tom Bron, Oostburg; Noëlle Brouwer, Breskens; Max Calon, IJzendijke; Stuart Hofmeester, Oost burg; Herman Hoksbergen, Aardenburg; Joost Liepert, Hoofdplaat; Niek Meijaard, Breskens; Imke Minderhoud, Nieuwvliet; Stijn Olde Klieverik, Cadzand; Koen van Wijck, Schoondijke. Havo, profiel cultuur en maatschappij en economie en maatschappij Rianna Blonk, Aardenburg; Joel du Fossé, Sluis; Esmeralda van Liere, Cadzand; Me rel Simonse, Hoofdplaat; Serge Thomaes, Biervliet. Havo, profiel natuur en gezondheid Yanaika Blaakman, Breskens; Lian van Gijs, Biervliet; Marit de Groote, Cadzand; Sofie van Hanegem, IJzendijke; Thomas Minderhoud, Nieuwvliet; David Muradian, Groede; Melissa de Ridder, Biervliet; Anne- miekTotté, Oostburg. Havo, profiel natuur en techniek Peter Fremouw, IJzendijke; Barry Vermeu len, Breskens; Andreas Zwanenburg, Bres kens. Havo, profiel natuur en gezondheid en na tuur en techniek Naomi Beun, Schoondijke; Sebastiaan Bye, Sint Kruis; Tristan Calon, Breskens; Joris Dees, Breskens; Joyce Dekker, Bier vliet; Eline van Dijk, IJzendijke; Sander Govaert, Breskens; Esther van Hal, Sint Kruis; Alexander Hogervorst, Aardenburg; Ruben de Kraker, IJzendijke; Levi Kusters, IJzendijke; Bregje de Lange, Oostburg; We sley van der Linde, Sluis; Sam Martlé, Ret ranchement; Niek van Oostenbrugge, IJ zendijke; Laurent Poissonnier, Eede; Mar- tijn de Poorter, Biervliet; Koen Radder, Cadzand; Evert de Reu, Biervliet; Iris Scheele, Oostburg; Jaimy de Schepper, Oostburg; Juliette Schot, Cadzand; Tim van Steen, IJzendijke; Bram Steurrijs, Schoondijke. Atheneum, profiel cultuur en maatschap pij Amber Cauwels, IJzendijke; Isa de Lange, Hoofdplaat; Maartje de Smit, Schoondijke. Atheneum, profiel economie en maat schappij Nienke Dierikx, Oostburg; Caspar de Heij, Oostburg; Twan Kerkhof, Nieuwvliet; Nao mi Maas, Groede; Bob Meijer, Cadzand; Cornelis Risseeuw, Groede; Jelmer Simon se, Hoofdplaat; Wouter van der Slikke, Ret ranchement; Daniël Waterman, Oostburg. Atheneum, profiel cultuur en maatschap pij en economie en maatschappij Mijke van Hanegem, IJzendijke; Nina Mon- teau, Oostburg; Esmée de Smet, Oost burg; Eline Steijaert, Oostburg; Daphne Steutel, Aardenburg. Atheneum, profiel natuur en gezondheid Naomi van den Ameele, Oostburg; Adriënne Bos, Oostburg. Atheneum, profiel natuur en gezondheid en natuur en techniek Laura Cammaert, Oostburg; Dahley Gou- looze, Sluis; Yrene Kerckhaert, Groede; Ki- ka Menue, Groede; Lennard Pietersz, Cad zand; Laura Thomaes, Schoondijke; Nicole Thomaes, Schoondijke; Maud Vesseur, Oostburg. Gymnasium, profiel economie en maat schappij Maury Tanghe, Oostburg. Gymnasium, profiel cultuur en maat schappij en economie en maatschappij Laura Dees, Breskens; Rowin Smekens, Schoondijke. Gymnasium, profiel natuur en gezond heid Michelle Boeckhout, Breskens. Gymnasium, profiel natuur en gezond heid en natuur en techniek Giovanni Bouman, Oostburg; Floris Huigh, Schoondijke; Niek Kesteloo, Oostburg; Mandy van Schaik, Oostburg; Jurrian de Zwart, Cadzand. Vmbo Basisberoepsgerichte Leerweg, ISDC Lyshaida Bernardina, Goes; Micha Bratvo- gel, Heinkenszand; Stan Brons, 's-Heer Abtskerke; Jona van Brouwershaven, Zie- rikzee; Jazzy Coenen, Goes; Amy Dezut- ter, Yerseke; Derya Dogan, Rilland; De- veney Dunnes, Kruiningen; Tom van Gas tel, Goes; Jorinde Houterman, Goes; Maris- sa Janse, Goes; Timo de Jong, Goes; Heat her Kent, Kruiningen; Solingo Khumbat, Goes; Shenna Kivits, Kapelle; Margo Kop pelaar, Goes; Merel Kramer, Yerseke; Elise van der Marei, Kats; Marijn Melse, Goes; Fleur Pekaar, Goes; Kelly Ravestein, Goes; Carmen Drijdijk, Kloetinge; Randy Rijkhals, 's-Gravenpolder; Daan ten Rouwelaar, Zie- rikzee; Amber Sandifort, Goes; Mick Schraepler, Heinkenszand; Willian Snoep, Colijnsplaat; Ruben van Solm, Goes; Rem- co van der Vet, Zierikzee; Valerie van Vliet, Yerseke; Jaswinder Willigers, Goes; Deni- se de Winter, Kruiningen; Alieke Zoutewel- le, 's-Heer Hendrikskinderen; Thirza Zwij- nenburg, Rilland. Vmbo Kaderberoepsgerichte Leerweg, ISDC Jermaine van Aerde, 's-Gravenpolder; Eli ne Baart, Goes; Kaira Bakker, Wemeldin- ge; Linde Blanckaert, 's-Gravenpolder; Ma ria Boonman, Goes; Robbert Boonman, Yerseke; Samantha Buijl, Colijnsplaat; Kim van Bussel, Hansweert; Sharona Castel, 's-Gravenpolder; Elien Claassen, 's-Graven- polder; Amber van Dalen, Lewedorp; Yanni Deli?, Kapelle; Marissa Desmedt, Kortge- ne; Ilse Dingemanse, Nieuwdorp; Aniek En gelse, Krabbendijke; Sander van der Gaar- den, Yerseke; Kyra Gademan, Rilland; Björn van Gastel, Goes; Chelsea Geer- lings, 's-Gravenpolder; Julian van Gelder, Goes; Björn van Goethem, Goes; Robin de Groene, Goes; Amber Habiboellah, Scha- rendijke; Hilary Harten, Heinkenszand; Loui se Harten, Heinkenszand; Demi de Haze, Geersdijk; Melissa van de Hee, Goes; like Hendry, Kapelle; Evy Hobbelen, Colijns plaat; Stan van Hoepen, Heinkenszand; LYCEUM Kenny Huissen, Yerseke; Kimo van Hulst, Heinkenszand; Anouska lliohan, Goes; lan Irwin, Goes; Jouri de Jonge, 's-Heer Hen drikskinderen; Robbie de Jonge, Kamper land; Romy Joosse, Goes; Kees Koeman, Wolphaartsdijk; Hanna Korsmit, Bruinisse; Anke Korstanje, Kapelle; Rico Kraak, Wil- helminadorp; Rick de Kubber, Goes; Fem ke Lepoeter, Kapelle; Sharon Louws, Goes; Jan Nelemans, Goes; April Niewen- huijse, Kwadendamme; Milan Noteboom, Heinkenszand; Xander Palma, Heinkens zand; Katja Rentmeester, Wemeldinge; Da nielle Rijn, Goes; Isa Rooze, Kruiningen; Il se Rotte, Zonnemaire; Kirstie van Santen, Goes; Wesley Sarijoen, Lewedorp; Paulina Seniuk, Zonnemaire; Thijs Simonse, Goes; Jeffrey Slabbekoorn, Kapelle; Kevin Slab- bekoorn, Kapelle; Jordy de Smit, Yerseke; Ivo Struijk, Kortgene; Thiên Ta, Goes; Mike Venneman, Dreischor; Tim Verdoorn, Co lijnsplaat; Jimmy Verkaik, Goes; Daan Ver- lee, Goes; Manouk Versluis, Kapelle; Cas sandra de Vos, Kruiningen; Amy Watson, Goes; Anne van Weele, Rilland; Sanne Wit- teveen, Kruiningen; Delara Zadeh Esmail, Kloetinge. Mavo, sector Economie Stijn Ars, 's-Heer Hendrikskinderen; Zilan Begde, Goes; Quinty van der Bijl, 's-Gra- venpolder; Danielle Boonman, Goes; Jessy Boons, Goes; Steef Breas, Goes; Jade Breddels, Nieuwdorp; Bo de Bruijne, Zierik zee; Steyn de Bruine, Goes; Daan Buckley, Goes; Wouter van den Dorpel, Goes; Niels van Geystelen, Driewegen; Joery Goense, 's-Heer Hendrikskinderen; Nuria Groene- veld, Krabbendijke; Lysanne de Groot, Schore; Marit Habing, Heinkenszand; Teun van den Heuvel, Wolphaartsdijk; Mike op't Hof, 's-Gravenpolder; Mitchell Huibregtse, Colijnsplaat; Veerle Jansen, Wolphaarts dijk; Nino de Jonge, Nieuwdorp; Jamie Joe Kievit, Nieuwdorp; Jade van Kilsdonk, 's-Gravenpolder; Emiel Kloosterman, Lewe dorp; Vivian Koopman, Colijnsplaat; Celine Kortlever, Hansweert; Vera de Kraker, Goes; Mees Kruizinga, Kapelle; Yves Lam- per, Goes; Stefan Meijler, Hansweert; Niek Minnaard, Goes; Danielle de Munck, We meldinge; Anouk de Neef, Wissenkerke; Odette Oudijk, Rilland; Iris Pekaar, Yerse ke; Martin Pijnenburg, Kamperland; Tho mas Plouvier, Kapelle; Jordi Rijk, Lewe dorp; Destiny Scholten, Hoedekenskerke; Esra Schrier, Goes; Fabiënne Schrier, Ka pelle; Joey Sinke, 's-Gravenpolder; Lieve Spelier, Goes; Thomas Temmink, Oudelan- de; Amike Theune, 's-Heer Hendrikskinde ren; Lieke Timmermans, Yerseke; Silvijn Vermare, Goes; Jasper Vermue, 's-Heer Arendskerke; Thorn Verschoor, Kloetinge; Thomas Weening, Rilland; Kevin Wester- weele, Kapelle; Jolien Wilderom, Kamper land; Jarno Zuidweg, Wemeldinge. Mavo, sector Economie en Zorg en Wel zijn Julia van Haren, Krabbendijke. Mavo, sector Economie, Landbouw en Techniek Jordy Baas, Goes; Rick Christiaansen, Goes; Job Fokke, 's-Heer Hendrikskinde ren; Wessel Groen, Goes; Jasper Groe-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 76