aeuelo Wat wil je veranderen Scalda feliciteert alle geslaagden! Scalda GESLAAGD We vroegen Lienke, Daan, Melissa en Stijn wat zij aan de wereld willen veranderen. Scalda, College voor Vavo, Mid delburg Geen zinloos fc a meer beginnen Lienke de Poorter (15) uit Vogelwaarde M ls er iets is wat ik aan de wereld zou Mjm willen veranderen, dan is het de mens V zelf wel. Ik zou willen dat mensen veel aardiger tegen elkaar zouden zijn en dat er veel meer vrede was. Geen idee hoe ik dat voor elkaar zou moeten krijgen, maar als ik nou eens begin bij mezelf? Dan komen we vast al een heel eind. Doet een ander niet wat gij niet wilt dat u geschiedt, zoiets. Dan gebeuren er ook niet meer van die verschrikkelijke dingen als aanslagen, zoals laatst in die nachtclub in Orlando. Daan van Klooster (17) uit Hulst /k zou willen dat iedereen, overal op de wereld, maakt niet uit waar, kan zijn wie hij of zij wil zijn. Het is vast een utopie, maar het zou toch prachtig zijn als het kon? Geen zinloos geweld meer, maar dat iedereen eerlijker en vriendelijker tegen elkaar zou zijn. Niet meer van die toestanden als schietpartijen en aanslagen op onschuldige mensen. Als iedereen zichzelf mocht en kon zijn, help je conflicten uit de wereld, van het Midden-Oosten tot Rusland, overal. Dan is het overal op de wereld een fijne plek. uuifuini.scalda.nl Scalda, College voor Vavo Terneuzen Havo Profiel: Cultuur en Maatschappij Nikita De Baets, Westdorpe; Angèle van Driessche, Lamswaarde,;Naomi Jonkheijm, Hulst; Pim Kindt, Hulst; Djino Milojevic, Hulst; Jill Peersman, Vogelwaarde; Oscar Scheepers, Koewacht; Lucas Theunisse, Graauw; Roy Vermeersch, Hulst; Joyce Vermeulen, Hulst. Havo Profiel: Cultuur en Maatschappij/ Economie en Maatschappij Iris Blommaert, Hulst; Manon de Bruin, Hulst; Marvin van den Hemel, Hulst; Keivin van Hoije, Heikant; Tatum Kips, Graauw; Ay- ra Lambert, Hulst; Nina Maas, Kloosterzan- de; Julie Pauwels, Hulst. Havo Profiel: Economie en Maatschappij Joris Blommaert, Hulst; Julie van Damme, Hulst; Maaike Hollestelle, Hulst; Nikkie d' Hont, Westdorpe; Jessy Hultermans, Hulst; Rosalie de Kever, Kloosterzande; Dion La- cor, Hulst; Thomas Loof, Hulst; Colin de Moor, Hulst; Machteld Morres, Hulst; Iris Neve, Sint Jansteen; Nick Rijckaert, Hulst; Bibi de Schrijver, Vogelwaarde; Stijn Van de Voorde, Clinge; Wouter de Wolf, Hulst; Rozemarijn Wolkenfeit, Hulst. Havo Profiel: Natuur en Gezondheid Jeroen Apers, Hulst; Jane de Bakker, Hulst; Lisa Biesbroeck, Hulst; Lizzy Bogaert, Kloosterzande; Laura de Bruijn, Heikant; Gwen Bun, Sint Jansteen; Nina de Haas, Hengstdijk; Maaike Lensen, Sas van Gent; Caryona Murray, Vogelwaarde; Evert van Pamelen, Hulst; Esmée de Poorter, Kloos terzande; Lars Van Rooy, Hulst; Maud de Schepper, Lamswaarde; Lisanne Seghers, Hulst; Daan Sponselee, Clinge. Havo Profiel: Natuur en Gezondheid/ Natuur en Techniek Bram Vanden Abbeele, Hulst; Wouter van Bremen, Hulst; Inez de Bruijn, Heikant; Stijn Cappetijn, Graauw; Thomas van Ecken, Sint Jansteen; Femke van Goethem, Hulst; Bart Govaert, Westdorpe; Martijn de Graaf, Kloosterzande; Emy van Hoije, Kloosterzan de; Laura de Nijs, Hulst; Cas van Passel, Graauw; Kyle Peeters, Hulst; Pieter Pollet, Heikant Alain Roelse, Hulst'; Remco Schet ter, Hulst; Niek Taalman, Kloosterzande; Frederique van Tatenhove, Hulst; Sebasti- aan Verscheure, Hulst; Mathijs Vink, Sint Jansteen; Menno de Witte, Hulst. Havo Profiel: Natuur en Techniek Carly Bastiaanssen, Clinge; Huub De Block, Clinge; Maurits Dieks, Clinge; Luka Missiaen, Hulst; Wan Rong Tang, Hulst; Wouter Thijs, Clinge; Laura Valent, Clinge; Bart Verstraten, Clinge. Vwo Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij Robin de Haas, Hengstdijk; Jessie van Mae- le, Hulst. Vwo Atheneum Profiel: Economie en Maatschappij Carlijn de Block, Kloosterzande; Naomi Ke- ja, Hulst; Steffi Neefs, Clinge. Vwo Atheneum Profiel: Natuur en Ge zondheid Annefleur Loth, Waasmunster; Nina Om- merborn, Hulst. Vwo Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek Wouter Balt, Sint Jansteen; Kelly van den Bergen, Kuitaart; Nick De Block, Clinge; Im- ke Bun, Hulst; Lonne Bun, Sint Jansteen; Niels Dalmijn, Hulst; Camiel Kerckhaert, Nieuw Namen; Lieke Kips, Graauw; Romy Lauwers, Hulst; Jeroen Leenknegt, Hulst; Thomas Pilaet, Clinge; Cederic de Putter, Nieuw Namen; Geert Roks, Clinge; Roy Scheffer, Hulst; Kyara Wullaert, Clinge. Vwo Atheneum Profiel: Natuur en Tech niek Laura Berkhof, Hulst; Jens d' Hondt, Hulst; Wouter Ruissen, Heikant. Vwo Gymnasium Profiel: Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij Jelle Dobbelaar, Vogelwaarde; Eva Ferket, Heikant; Robin Mattheijssen, Hulst; Simone Schauwaert, Hulst. Vwo Gymnasium Profiel: Natuur en Ge zondheid Manuela de Letter, Koewacht. Vwo Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek Sjoerd Balt, Sint Jansteen; Maarten Bies broeck, Hulst; Myrthe van Haaften, Hulst, Cum Laude; Marcel Huijben, Sint Jansteen; Robert de Kerf, Hulst; Lotte van Kerkho ven, Hulst; Daan van der Klooster, Hulst; Doortje Markovic, Clinge; Romy Munniks- ma, Sas van Gent. Mavo, theoretische leerweg sector econo mie Jolanda den Boer, Goes; Veerle Dieleman, Kapelle; Ruben de Reuver, Zierikzee; Dan iel Rupert, Bruinisse. Mavo, theoretische leerweg sector zorg en welzijn Milan Luitwieler, Middelburg. Mavo, theoretische leerweg sector techniek/economie Ivo Rijn, Goes. Mavo, theoretische leerweg sector economie/landbouw Max Makel, Nieuwvliet. Mavo, theoretische leerweg sector economie/zorg en welzijn Linda de Jonge, Vlissingen; Juliette Telle- kamp, Goes; Chelsea Vrijenhoek, Yerseke. Mavo, theoretische leerweg sector economie/techniek/landbouw Dylan Duinkerke, Aagtekerke; Eric Fokker, Koudekerke; Raymond de Kunder, 's-Gra- venpolder. Mavo, theoretische leerweg sector economie/zorg en welzijn/landbouw Vera-Lynn Akkerman, 's-Heer Arendsker- ke; Shannen Jansen, Middelburg. Havo, profiel cultuur en maatschappij Robin Hobbelen, Colijnsplaat; Kyra de Kne- gt, Middelburg; Max van der Weijde, Aagte kerke; Francesca Wens, Kapelle. Havo, profiel economie en maatschappij Lennard Andriesse, Middelburg; Antonno Bunt, Krabbendijke; Kevin Ebing, Middel burg; Maurice Elenbaas, Arnemuiden; Lau ra Elmendorp, Zierikzee; Mahyar Emamjo- meh, Middelburg; Sander Feleus, Wemel- dinge; Ben Janse, Middelburg; Shania Latu- ny, Middelburg; Anne van Lingen, Middel burg; Manouk Mesu, Nieuw en Sint Joos- land; Naïm Mual, Middelburg; Maxime Schuilwerve, Middelburg; Michiel Slabber, Westkapelle; Alexander de Vos, Koudeker ke; Rick van der Wal, Middelburg. Havo, profiel natuur en gezondheid Roos Burggraeve, Goes; Fatma Elmekka- wi, Middelburg; Bas van den Heijkant, Mid delburg; Rick Huijbrechts, Ovezande; Ymke Joosse, Rilland; Eline Renne, Vlissingen; Tijs Taal, Middelburg; Nikki van der Werf, Middelburg; Yurre Willemse, Serooskerke. Havo, profiel economie en maatschappij/ cultuur en maatschappij Thijmen van Amsterdam, Middelburg; Sa- mantha Craanen, Nieuw en Sint Joosland; Floor Kaptein, Vlissingen; Louisa Koole, Kamperland. Havo, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid (r moor TEKST SHEILA VAN DOORSSELAER FOTO'S PETER NICOLAI Silke Boer, Vlissingen; Sarah Rosa Dekker, Zoutelande; Stephanie Dekker, Grijpsker- ke; Yanick Janse, Arnemuiden; Rik Knol, Scharendijke; Sandro Porcu, Goes; Kamil Seniuk, Zonnemaire; Maartje Stroo, Vlissin gen; Saskia Zegers, 's-Heer-Hendrikskinde- ren. Vwo, atheneum, profiel cultuur en maat schappij Scalda is een school voor middelbaar beroepsonderwijs (mbo) en volwasseneneducatie. Het onderwijs wordt verzorgd door kleinschalige colleges in Goes, Middelburg, Vlissingen en Terneuzen. Jennifer Drabbe; Terneuzen; Xavier de Haan, Oost-Souburg; Caspar Heijnneman, Middelburg; Stefan Hendrikx, Middelburg; Bart Oudijk, Terneuzen; Robin van der Willi gen, Middelburg. Vwo, atheneum, profiel economie en maatschappij Thomas Cornelissen, Terneuzen; Levi Tam boer, Middelburg. Vwo, atheneum, profiel natuur en gezond heid Olivier Claessen, Middelburg; Dillon de Groot, Vlissingen; Carien Hooftman, Grijps- kerke; Jasmijn Veenhof, Scharendijke; Em ma de Volder, Koewacht, Vwo, atheneum, profiel natuur en tech niek Luc D' Olivo, Zierikzee; Dylan Martens, 's-Heerenhoek. Vwo, atheneum, profiel economie en maatschappij/cultuur en maatschappij Silvano Bart, Middelburg; Tim Dedel, Mid delburg; Yoran Grim, Westkapelle; Gui Ma- cario Da Silva, Middelburg; Thijs Remijn, Middelburg; Vincent Schreuder, Middel burg; Céleste Simonse, Middelburg; Luna Snelders, Middelburg; Meta Westerweele, 's-Heer-Arendskerke. Vwo, atheneum, profiel natuur en gezondheid/natuur en techniek Naomi Klapwijk, Middelburg; Dianne Ooms, Lewedorp; Yevkeni Wisse, Terneuzen. Vwo gymnasium, profiel economie en maatschappij/cultuur en maatschappij David Storm, Zierikzee; Tim van der Vlugt, Middelburg. Vwo gymnasium, profiel natuur en gezondheid/natuur en techniek Aysen Aktas, Middelburg; Menno Boone, Terneuzen; Annelien Vreeke, Middelburg. Mavo, theoretische leerweg sector econo mie Rahman Ahmed, Sluis; Ferit Coban, Terneu zen; Léon du Fossé, Sluis. Mavo, theoretische leerweg techniek Jules Delzenne, Philippine. Mavo, theoretische leerweg sector zorg en welzijn Niels Verplanke, Terneuzen. Mavo, theoretische leerweg sector tech niek en economie Roman Overgaauw, Terneuzen. Mavo, theoretische leerweg sector tech niek, zorg en welzijn, economie en land bouw Melanie van de Lavoir, Kloosterzande. Havo, profiel cultuur en maatschappij Max Roegiest, Terneuzen. Havo, profiel economie en maatschappij Jennifer Bouland, Terneuzen; Mandy Jan sen, Terneuzen; Lyke van Kasteel, Terneu zen. Havo, profiel natuur en gezondheid Yasmin Verberkmoes, Terneuzen. Havo, profiel natuur en techniek Faisal Hamed, Hulst. Havo, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Thijs Brouwers, IJzendijke; Anela Cedic, Oostburg; Michiel de Klerk, Kloosterzande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74