7= Meubels Eten VERENIGING Je kamer inrichten kan met spullen van een kringloopwinkel of bijvoorbeeld Marktplaats. Die kun je eventueel zelf nog verven. Ook bij Ikea zijn leuke, goedkope spullen te koop. Door lid te worden van een studentenvereni ging leer je snel nieuwe mensen kennen. Alle studentenverenigingen houden in september of oktober introductieavonden. Hier kun je vrijblijvend naartoe, om te kijken of dit iets voor je is. Houd er wel rekening mee dat je bij de meeste verenigingen minstens een avond per week verplicht aanwezig moet zijn. BAGAGE Wanneer je dagelijks of in het weekend heen en weer reist naar school, heb je een stevige tas of trolley nodig. Zo kan je laptop altijd mee en heb je de mogelijkheid om (als je geen wasmachine hebt) je was in het weekend mee naar huis te nemen. Als student heb je het meestal niet breed. Het helpt om regelmatig samen met huisgenoten te eten: zo ben je goedkoper uit en hoef je niet altijd zelf te koken. Je kunt ook een grote pan eten (bijvoorbeeld nasi) koken en die in porties invriezen. Ga naar colleges. Ook al is het verleidelijk datje soms niet verplicht aanwezig hoeft te zijn, het is echt nie zo dat alles wat je docent vertelt ook letterlijk in je boeken staat. Daarnaast betaal je hier collegegeld voor: zonde om geen gebruik van te maken. Stedelijke Scholengemeen schap Nehalennia Middelburg, locatie Breeweg RSG 't Rijks, Bergen op Zoom NeH it. Atheneum, profiel Cultuur en Maatschap pij: Amber Boonman, Middelburg; Cathari- na Clement, Middelburg; Rachel de Groot, Vlissingen; Valerie van Koeveringe, Middel burg; Thijs van der Laan, Veere; Mareike Millner, Vlissingen; Fenne Murk, Domburg; Lotte van der Sluis, Koudekerke; Oliwia Szalas, Middelburg; Evy Urgert, Middel burg. Atheneum, profiel Economie en Maat schappij: Stan van Belzen, Westkapelle; Jochem Hazelaar, Oostkapelle; Tom Leijn- se, Middelburg; Dena Verschoor, Oost-Souburg; Pascal van Vliet, Vlissingen. Atheneum, profiel Cultuur en Maatschap pij en Economie en Maatschappij: Meivin Bakker, Arnemuiden; Razvan Boncu, Mid delburg; Daan Haak, Middelburg; Elsbeth Hoefkens, Burgh-Haamstede; Dagmar de Jager, Middelburg; Perry van Loon, Middel burg; Milou Mathijssen, Middelburg; Eva van Os, Oost- Souburg; Nina Rooze, Mid delburg; Sydney Stroo, Oost-Souburg. Atheneum, profiel Natuur en Gezond heid: Daniel Albers, Middelburg; Louise Bommelé, Oost-Souburg; Emmy van Bo ven, Middelburg; Jordi Cijsouw, Westkapel le; Sam Davidse, Koudekerke; Mark Fon- teyne, Koudekerke; Karin Frenks, Oost- Souburg; Joey't Gilde, Middelburg; Ronald Ginjaar, Burgh-Haamstede; Maaike van Houtert, Middelburg; Dewi van der Meulen, Middelburg; Wessel Reynierse, Middel burg; Tim van Rooijen, Middelburg; Jasper Sulkers, Koudekerke. Atheneum, profiel Natuur en Techniek: Nick Belzer, Vlissingen; Melle Haak, Middel burg; Amélie Minnaard, Middelburg; Jes- per Overbeeke, Veere. Atheneum, profiel Natuur en Gezondheid en Natuur en Techniek: Rebecca Baai- jens, Vlissingen; Karei Brans, Middelburg; Lisa Davidse, Middelburg; Olivier Groutars, Middelburg; Nander van Heek, Vlissingen; Rens Janisse, Westkapelle; Ward Lants- heer, Oostkapelle; Merlijn van Oijen, Mid delburg; Jesper Poppe, Middelburg; Judith van Russen Groen, Vlissingen; Martijn van Sluijs, Koudekerke; Kars van der Valk, Kou dekerke; Emmy Vermeulen, Middelburg; Niels van Weerdhuizen, Middelburg. Gymnasium, profiel Cultuur en Maat schappij: Gigi Remmers, Koudekerke. Gymnasium, profiel Economie en Maat schappij en Cultuur en Maatschappij: Ma- rit Adriaanse, Middelburg; Florence Li, Mid delburg; Matthijs Loontjens, Middelburg; Ni- na Verhage, Koudekerke. Gymnasium, profiel Natuur en Gezond heid: Bart de Meer, Middelburg. Gymnasium, profiel Natuur en Techniek: Reinier Joosse, Middelburg. Gymnasium, profiel Natuur en Gezond heid en Natuur en Techniek: Nicole Dam- bruin Burgh-Haamstede; Eva van Dijk, Middelburg; Thomas van den Doel, Koude kerke; Tim Etman, Serooskerke (Walche ren); Jill Feij, Vlissingen; Max Harteveld, Middelburg; Vicky Kalverboer, Middelburg; Isa Kommeren, Middelburg; Dylan Mach- geels, Oost-Souburg; Margot Polderdijk, Koudekerke; Arend Verbeek, Middelburg; Marlien Wennekes, Middelburg. Havo, profiel Cultuur en Maatschappij: Julie Berents, Westkapelle; Borre Boluijt, Middelburg; Kaya Boshuizen, Ritthem; Ana van der Brug, Middelburg; Brian van Es, Middelburg; Veerle Hageman, Middelburg; Gino van Ham, Middelburg; Robin Jozias- se, Middelburg; Puck Kroon, Middelburg; Emma Laurijs, Middelburg; Miëtte Linssen, Middelburg; Nadia Mazlin, Middelburg; Ab el Mbenga, Middelburg; Rachelle Outer- mans, Middelburg; Bronte Scharff, Middel burg; Sarah Stinenbosch, Meliskerke; Kiria- na Verheije, Vlissingen; Emma van der Woude, Middelburg. Havo, profiel Economie en Maatschappij: Bermal Aktas, Middelburg; Manon van Arenthals, Middelburg; Kadir Aygün, Mid delburg; Joris Bakx, Vlissingen; Stan Bor, Domburg; Jamaine Bouterse, Vlissingen; Sara Colpaert, Veere; Fleur van Dongen, Middelburg; Sem Egter van Wissekerke, Middelburg; Olivia Al Hashimi, Vlissingen; Lisette de Hek, Middelburg; Kelly Hille- brand, Veere; Niek Hoogedeure, Domburg; Soraya Ingenhoest, Vlissingen; Gaby Joos se, Middelburg; Nanjar Junaedi, Middel burg; Willem Kaland, Westkapelle; Mike van Keulen, Koudekerke; Jurrian Kole, Mid delburg; Wessel Kremer, Koudekerke; Maarten Kunst, Biggekerke; Tobias de Lan ge, Serooskerke (Walcheren); Liza van der Meer, Vlissingen; Elske Meesters, Middel burg; Eva Nouwens, Middelburg; Savan nah Ribbens, Vlissingen; Lisa Streppel, Vlis singen; Victor Studulski, Middelburg; Jo chem Sulkers, Koudekerke; Todd Titiheru, Middelburg; Nick Veenstra, Koudekerke; Verena Verstraate, Middelburg; Nena de Voogd, Middelburg. Havo, profiel Cultuur en Maatschappij en Economie en Maatschappij: Isabelle van Beek, Middelburg; Nikki Broos, Middel burg; Indy Bruggeman, Middelburg; Anniek Brugghe, Oostkapelle; Vivian van Dam, Burgh-Haamstede; Lynn Feij, Vlissingen; Melissa Geluk, Middelburg; Bas Gerritsen, Middelburg; Jelmer Guldemond, Vlissin gen; Aleyna Karauguz, Middelburg; Mare Lameijn, Middelburg; Rick Looij, Middel burg; Eemke Paulusse, Oost-Souburg; Eva Steenbakkers, Middelburg; Demi van Vaar- degem, Westkapelle; Janneke de Vries, Middelburg. Havo, profiel Natuur en Gezondheid: Bob bie Alphenaar, Burgh-Haamstede; Jesse Boelens, Vlissingen; Delano Brasz, Koude kerke; Romy du Clou, Middelburg; Nathalie Denevers, Veere; Wout Gillissen, Westka pelle; Pim van den Heijkant, Middelburg; Sanne Hendriks, Middelburg; Ricky Hoo- gerdijk, Vlissingen; Thom McDonald, Mid delburg; Frederiqe Mijnlieff, Vlissingen; Da vid van der Neut, Burgh-Haamstede; Max Provoost, Westkapelle; Julia de Ridder, Oost-Souburg; Geurt Schwitter, Middel burg; Kelly van Sighem, Westkapelle; Grae me van Stee, Middelburg; Anouk van Stra ten, Westkapelle; Joyce van Vliet, Koude kerke; Debora van der Weel, Burgh-Haam stede. Havo, profiel Natuur en Techniek: Ravi de Reu, Middelburg. Havo, profiel Natuur en Gezondheid en Natuur en Techniek: Wendy Adriaanse, Vlissingen; Shan Amin, Middelburg; Tom Bakker, Middelburg; Romy Ebing, Middel burg; Eva van Eisen, Middelburg; Mark Fij neman, Middelburg; Sanne van de Gruiter, Arnemuiden; Pepijn Harsveldt, Middelburg; Lotte van Helsland, Middelburg; Joran Hui- bregtse, Westkapelle; Noa Koole, Middel burg; Giovanni van Pamelen, Middelburg; Savannah Poppe, Grijpskerke; Jordy Vers- wijveren, Middelburg. Vmbo TL, sector Economie: Rumeysa Bal ei, Krabbendijke; Isabel Mosselman, Sint-Annaland; Rebeka Rosta, Tholen; Stijn Bevelander, Sint-Annaland; Kirsten Blom- mers, Tholen;Jaël van Brakel, Sint-Anna land; Nick Masseurs, Tholen;Gijs den Ouden, Sint-Annaland; Vanessa van der Slikke, Poortvliet; Marijn Minheere, Tholen; Sander van Oost, Tholen; Joanne Antho- nisse, Poortvliet; Stijn de Coninck, Scherpe- nisse; Amy Hage, Tholen; Jeremey van Hees, Oud-Vossemeer. Vmbo TL, sector Techniek: Jaël van Bra kel, Sint-Annaland; Nick Masseurs, Tholen; Gijs den Ouden, Sint-Annaland; Marciano Ngasiman, Sint-Maartensdijk; Marijn Min heere, Tholen; Sander van Oost, Tholen; Raymond Holthuijsen, Oud-Vossemeer; Julia Groeneveld, Tholen; Hans Lepelaar, Stavenisse; Bart Musters, Tholen; Tobi Priem, Sint-Maartensdijk; Thimo Smits, Sint-Annaland. Vmbo TL, sector Zorg en Weizijn: Stijn Bevelander, Sint-Annaland; Kirsten Blom- mers, Tholen; Joanne Anthonisse, Poort vliet; Raymond Holthuijsen, Oud-Vosse- meer; Stan Lindhout, Tholen;Maud Maar- tense, Tholen; Gail Verdonk, Tholen; Stijn de Coninck, Scherpenisse; Amy Hage, Tholen; Jeremey van Hees, Oud-Vosse- meer; Vanessa van der Slikke, Poortvliet. Vmbo TL, sector Landbouw: Stijn Bevel ander, Sint-Annaland; Kirsten Blommers, Tholen; Jaël van Brakel, Sint-Annaland; Stijn de Coninck, Scherpenisse; Amy Ha ge, Tholen; Jeremey van Hees, Oud-Vos- semeer; Raymond Holthuijsen, Oud-Vosse meer; Stan Lindhout, Tholen; Maud Maar- tense, Tholen; Nick Masseurs, Tholen; Ma rijn Minheere, Tholen; Marciano Ngasiman, Sint-Maartensdijk; Sander van Oost, Tho len; Gijs den Ouden, Sint-Annaland; Gail Verdonk, Tholen; Havo, profiel cultuur en maatschappij: Mo Cramer, Poortvliet; Giovanni van Dalen, Sint-Maartensdijk; Desiré van den Hoven, Sint-Annaland; Amber de Jonge, Tholen; Niels Lindhout, Sint-Maartensdijk; Nadia Minheere, Tholen. Havo, profiel economie en maatschappij: Daniël Bal, Tholen; Jorian Beuns, Tholen; Annemiek Boudeling, Sint Philipsland; Deni- se den Engelsman, Poortvliet; Ashley Gom- mers, Tholen; Sietse Hielkema, Tholen; Martijn van 't Hof, Sint-Annaland; Laura van der Jagt, Stavenisse; Ilse Jobse, Ril land; Esra Kele, Krabbendijke; Romy Mouji, Scherpenisse;Tom de Ruijter, Sint Philips land; Wessel Sloof, Tholen; Rosa Theuns, Stavenisse; Ruben Tienhoven, Tholen; Gui- do van Tiggele, Sint-Annaland; Danique Verhoeven, Rilland; Niels Versluijs, Scher penisse; Nadia Minheere, Tholen. Havo, profiel Natuur en Gezondheid: Mir te Broere, Tholen; Louis Jansen, Sint-Anna land; Bo Kruf, Rilland;Océane Nijsse, Ril land; Koen Weterings, Oud-Vossemeer; Lauran Goense, Rilland; Marijn van Raaij, Oud-Vossemeer; Brian Saarloos, Sint-An naland; Dennis van der Werf, Sint-Anna land. Havo, profiel Natuur en Techniek: Lauran Goense, Rilland; Marijn van Raaij, Oud-Vos- semeer; Brian Saarloos, Sint-Annaland; Dennis van der Werf, Sint-Annaland; Justin Quist, Poortvliet; Lakshithan Rajaratnam, Tholen. Vwo atheneum, profiel cultuur en maat schappij: Judith van der Werff, Scherpenis se. Vwo atheneum, profiel economie en maatschappij: Marijn Atres, tholen; Levi Lindhout, Sint-Maartensdijk; Dillon Steijn, Tholen; Harry Verolme, Tholen; Tessa de Viet, Sint-Annaland; Judith van der Werff, Scherpenisse. Vwo atheneum profiel Natuur en Gezond heid: Anouk Brandwijk, Tholen; Laura van Dijke, Tholen; Ruud Droogendijk, Sint-An naland; Sander Poot, Tholen; Roelf Wicher- tjes, Sint-Maartensdijk; Marit Wiens, Tho len. Vwo atheneum, profiel Natuur en Tech niek: Anouk Brandwijk, Tholen; Laura van Dijke, Tholen; Ruud Droogendijk, Sint-An naland; Sander Poot, Tholen; Roelf Wicher- tjes, Sint-Maartensdijk; Marit Wiens, Tho len. Vwo gymnasium, profiel Cultuur en Maat schappij: Manon Noteboom, Tholen. Vwo gymnasium, profiel Natuur en Tech niek: Ellen Werkman, Tholen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71