Op kamers 6 GESLAAGD VERVOER Het is een fantastisch gevoel om de middelbare school af te sluiten en verder te kunnen met een vervolgopleiding die je zelf gekozen hebt. Acht tips voor aankomende studenten. Studentenkamers zijn te vinden op web sites als kamernet.nl of in Facebookgroe- pen. Bedenk van tevoren wat jij belangrijk vindt: hoeveel huur, hoeveel ruimte, liever rust of gezelligheid? Veel studentenhui zen houden hospiteeravonden wanneer er een kamer vrijkomt. Mensen die gerea geerd hebben op de kamer worden uitge nodigd, vervolgens kiezen de mensen die er al wonen wie de kamer krijgt. Een fiets aanschaffen in de stad waar je woont of studeert is handig. Zo ben je niet altijd afhankelijk van het openbaar vervoer en kun je in een pauze of tussenuur makke lijk naar het centrum. Let op: een mooi nieuw exemplaar wordt snel gestolen. Een rammelende, roestige fiets koopje voor een paar tientjes. SOCIAAL NETWERK Word lid van de Facebookgroep van je school. Studenten bieden hier vaak tweedehands spullen of kamers aan. Daarnaast kun je via dit sociale netwerk alvast mensen uit je klas opzoeken. Edudelta College Goes Vmbo BL, Sector landbouw en natuurlij ke omgeving: Nicky Bakker, Scharendijke; Chaquille van Bavel, Middelburg; Maurice Domburg, Kruiningen; Koen van Driel, Hoek; Kevin van Eekelen, 's-Heer Arends- kerke; Maurits Hannewijk, Heinkenszand; Tamara van Hoorn, Kortgene; Serena van den Hooven, Middelburg; Mireille Kool, Goes; Jaco van 't Leven, Borssele; Rik Mar- kusse, 's-Heer Abtskerke; Kinga Nowicka, Bruinisse; Veerle Ooms, Goes; Anouk Pier- hagen, Middelburg; Richard de Pree, Drie wegen; Daniel Sloesarwij, 's-Heer Hendrik skinderen; Amber Tazelaar, Goes; Emily Vaernewijck, Terneuzen; Martijn Vermue, Oudelande; Jennifer Vleugel, Kruiningen; Joppe de Vries, Wilhelminadorp. Christelijke scholengemeen schap Prins Maurits, Middelharnis Stedelijke Scholengemeen schap Nehalennia Middelburg, locatie Kruisweg Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, Consumptief Breed: Oktay Asil, Middel burg; Giano van den Berg, Vlissingen; Praktische studententips TEKST JOANNE KARKDIJK FOTO THINKSTOCK Atheneum, Profiel Natuur en Gezond heid: Merel Bastemeijer, Kapelle; Rosalie van Beek, Driewegen; Emilie Delhez, 's-Gravenpolder; Sophie Gude, Kloetinge; Kevin Flesp, Goes; Pier Lindenbergh, Goes. Atheneum, Profiel Natuur en Techniek: Corné de Broekert, 's-Heer-Hendrikskinde- ren; Jarno Fierloos, Nisse; Youssef Fiabib, Goes; Calvin Fluang, Ovezande; Sam Klap, Goes; Feline Schutjes, Ritthem; Marijn de Vos, Schore. Gymnasium, Profiel Cultuur en Maat schappij: Leoniek Koster, Goes. Gymnasium, Profiel Natuur en Gezond heid Natuur en Techniek: Emily Timmer man, Wemeldinge; Caitlin de Visser, Goes. Vmbo GL, Sector landbouw en natuurlij ke omgeving: Björn Aertssen, Goes; Sara van den Akker, Sluiskil; Joel Bakker, Zierik- zee; Sjors Been, Ritthem; Thomas Boot, Zierikzee; Yentl Colijn, Wolphaartsdijk; Lisa Dieleman, Sluiskil; Sandra de Dreu, Goes; Vicky den Engelsman, Oost-Souburg; Noëlle van Gent, Kruiningen; Nina van Schaik, Lewedorp; Jessie Stapelkamp, Bruinisse; Frederique Stevense, 's-Graven- polder; Kevin de Wilde, Kruiningen; Japke Witzier, Ellewoutsdijk. Vmbo KL, Sector landbouw en natuurlij ke omgeving: Willem-Jan Bolkenbaas, Kerkwerve; Quirijn Dieleman, Hoek; Joey Fierens, Zierikzee; Desi Geelhoed, Kapelle; Casper van Halum, 's-Gravenpolder; Julia Hamers, Vlissingen; Lara Hendrikx, Brou wershaven; Janita Hoek, Vlissingen; Daph ne van Hoewijk, Wolphaartsdijk; Marijn op 't Hof, 's-Heer Hendrikskinderen; Diana Janse, Middelburg; Kim Janse, Vlissingen; Danny Keetelaar, Westdorpe; Lotte Kil, Yerseke; Tyson Klaassen, Borssele; Tom my Klaassen, Goes; Noah Kristalijn, Zierik zee; Marta Lawniczak, Goes; Stacey van der Linden, Kortgene; Daniël Louwerse, Gapinge; Manouk Meesen, Zaamslag; Maartje MenheereOvezande; Giovanni van Nieuwenhuyze, Sluiskil; Danisja Nijs- ten, 's-Gravenpolder; Abby Poley, Rilland; Jacoline de Rijder, Kamperland; Gelina Roeleven, Goes; Romy Roelse, Wolp haartsdijk; Carolien de Ronde, Goes; Frédérique Toubiana, 's-Gravenpolder; Tristan de Visser, Oostkapelle; Puk de Vos, Wemeldinge; Joost Wattel, Oostkapel le; Maroussia Wegman, Terneuzen; Denise Weyer, Goes; Laura Witteveen, Kruinin gen. Vwo, profiel natuur en gezondheid: Lysan- ne Fase, Sint Annaland; Werner van de Vel de, Sint Philipsland. Havo, profiel cultuur en maatschappij: Marieke Hanse, Nieuwerkerk;Thomas Quist, Tholen; Caya Stoutjesdijk, Kerkwer ve. Havo, profiel economie en maatschappij: Denise Kastelein, Bruinisse; Koen van Luik, Tholen; Dani de Vlieger, Zierikzee; Havo, profiel natuur en gezondheid: Maar ten Bakker, Sint Philipsland; Willianne Slootmaaker, Nieuwerkerk. Havo, profiel natuur en techniek: Benja min Boogert, Oosterland; Sander Boot, Nieuwerkerk. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, handel en verkoop: Nick Bouwman, Nieu werkerk. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Evie Overduin, Noordgou- we; Marleen van der Steege, Sirjansland; Nelleke van Vossen, Sint Philipsland; Han- na van Westen, Sint Philipsland. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en verkoop: Mitchell Danker, Zon- nemaire; Levi Geense, Sint Philipsland; Ja cob Kik, Nieuwerkerk; Lotte Muller, Bruinis se; Jairo de Ruijter, Bruinisse; Sarah Ver ton, Nieuwerkerk. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn: Lars de Bruine, Bruinisse; Erwin Doorn, Sint Philipsland; Sander Doorn, Sint Philipsland. Vmbo, gemengde leerweg: Stephanie de Heer, Sint Philipsland; Robert Heijboer, Sint Annaland; Jorinda Leune, Sint Anna land. Mavo: Caroline Bolle, Oosterland; Marinde Guiljam, Sint Annaland; Liedewhijn Jonker, Noordwelle; Lynnia van Kempen, Bruinis se; Leonie Kik, Sirjansland; Dylan van Klin ken, Oosterland; Sharon van der Klooster, Sint Annaland; Anne Ligtendag, Sint Anna land; Siem Lindhout, Zierikzee; Yoandi Stoutjesdijk, Kerkwerve; Pieter van de Vel de, Dreischor; Stefan Verspoor, Bruinisse; Noa de Vlieger, Zierikzee; Imara Vroegop, Sint Annaland; Jordy van der Wekken, Dreischor. Kiaro de Boer, Koudekerke; Wessel Boer- ma, Koudekerke; Muhammed Cakir, Mid delburg; Ertu?rul Qoban, Middelburg; Ma ya Hartsuijker, Middelburg; Marissa Irvine, Middelburg; Rozanne Keur, Oost-Souburg; Gerard Lips, Vlissingen; Faisa Nur, Middel burg; Stephan Pearce, Middelburg; Denise van der Ster, Vlissingen; Lourdes Vasquez Villar, Middelburg; Nina Wevers, Middel burg; Thomas Winterswijk, Vlissingen. Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, In tersectoraal, Dienstverlening en Commer cie: Nadine Ajoeb, Middelburg; Niels de Fe- ijter, Oost-Souburg; Mikyla de Glopper, Vlissingen; Olivier Janse, Middelburg; Romy Koops, Middelburg; Dylana Krijger, Oost-Souburg; Damiën Kuijer, Vlissingen; Mirre Murk, Domburg; Jessthon Mvamba- nu, Middelburg; Ryan de Paauw, Middel burg; Dyvinio Saridin, Middelburg; Shanon van der Schoot, Middelburg; Jantien van Soelen, Nieuw- en Sint Joosland. Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, Techniek Breed: Amar Assaf (Cum Lau- de), Middelburg; Jasper Blok, Ritthem; Yan- nick Dekker, Meliskerke; Emin van Domse- laar, Oost-Souburg; Matthijs Geldof, Mid delburg; Mike Kathmann, Middelburg; Bart van der Meer, Middelburg; Davey van der Meijden, Ritthem; David Minderhout, Oost-Souburg; Damian Rijnberg, Burgh- Haamstede; Joerie de Ruiter, Middelburg; Pim Schipper, Middelburg; Quinten Tak, Koudekerke; Marlon Tournier, Middelburg; Rayvano van de Velde, Middelburg; We sley van de Voorde, Middelburg. Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, Zorg en Welzijn Breed: Synnovea van den Berg, Vlissingen; Femke Blokpoel, Vlissin gen; Chinwe Decker, Middelburg; Nina Koet, Middelburg. Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg, Consumptief Breed: Marije van Berchum, Middelburg; Giovanni Boogaard, Burgh-Haamstede; Swen Brasser, Oostka pelle; Jelmer Fierens, Burgh-Haamstede; Martijn Flink, Vlissingen; Cameron Hall, Mid delburg; Xaviël van Hoorn, Middelburg; Jo- chem Huis in 't Veld, Middelburg; Benjamin Kuijer, Middelburg; Daimy Schild, Middel burg; Anne Seijbel, Nieuw- en Sint Joos land; Ichelle Simonse, Middelburg; Mert- can Ünlü, Middelburg; Nino Vervenne, Mid delburg. Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg, In tersectoraal, Dienstverlening en Commer cie: Ruben Abel, Vlissingen; Douwe Boer- ma, Koudekerke; Beaudine Despinois, Domburg; Kevin de Deugd, Burgh-Haam stede; Jelmer Eerland, Oost-Souburg; Feli city Eugenio, Oost-Souburg; Leyla van Hoepen, Westkapelle; Niels Joziasse, Westkapelle; Mischa Kamp, Vlissingen; Sa ra Kawash, Grijpskerke; Bas Kleinen, Nieuw- en Sint Joosland; Isabelle Lokker, Vlissingen; Alice Peeters, Koudekerke; Thomas Veerhoek, Meliskerke; Amber Veldhuizen, Vlissingen; Roy Witte, Vlissin gen. Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg, Techniek Breed: Dion Aerssens, Koude kerke; Benjamin Akkerdaas, Vrouwenpol der; Jacco Dekker, Meliskerke; Arco Ja- kobsen, Westkapelle; Kelian Jobse, Middel burg; Julian Joosse, Middelburg; Sebasti- aan Luitwieler, Middelburg; Jesse van de Merbel, Middelburg; Stijn van Nieulande, Veere; Frank Steketee, Oost-Souburg; Gerben Swart (Cum Laude), Vlissingen; Mitchell Visser, Burgh-Haamstede; Jethro de Visser, Veere. Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, Consumptief Breed: Oktay Asil, Middel burg; Giano van den Berg, Vlissingen; Kiaro de Boer, Koudekerke; Wessel Boer- ma, Koudekerke; Muhammed Cakir, Mid delburg; Erturul Qoban, Middelburg; Maya Hartsuijker, Middelburg; Marissa Irvine, Middelburg; Rozanne Keur, Oost-Souburg; Gerard Lips, Vlissingen; Faisa Nur, Middel burg; Stephan Pearce, Middelburg; Denise van der Ster, Vlissingen; Lourdes Vasquez Villar, Middelburg; Nina Wevers, Middel burg; Thomas Winterswijk, Vlissingen. Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, In tersectoraal, Dienstverlening en Commer cie: Nadine Ajoeb, Middelburg; Niels de Fe- ijter, Oost-Souburg; Mikyla de Glopper, Vlissingen; Olivier Janse, Middelburg; Romy Koops, Middelburg; Dylana Krijger, Oost-Souburg; Damiën Kuijer, Vlissingen; Mirre Murk, Domburg; Jessthon Mvamba- nu, Middelburg; Ryan de Paauw, Middel burg; Dyvinio Saridin, Middelburg; Shanon van der Schoot, Middelburg; Jantien van Soelen, Nieuw- en Sint Joosland. Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, Techniek Breed: Amar Assaf (Cum Lau de), Middelburg; Jasper Blok, Ritthem; Yan- nick Dekker, Meliskerke; Emin van Domse- laar, Oost-Souburg; Matthijs Geldof, Mid delburg; Mike Kathmann, Middelburg; Bart van der Meer, Middelburg; Davey van der Meijden, Ritthem; David Minderhout, Oost-Souburg; Damian Rijnberg, Burgh- Haamstede; Joerie de Ruiter, Middelburg; Pim Schipper, Middelburg; Quinten Tak, Koudekerke; Marlon Tournier, Middelburg; Rayvano van de Velde, Middelburg; We sley van de Voorde, Middelburg. Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, Zorg en Welzijn Breed: Synnovea van den Berg, Vlissingen; Femke Blokpoel, Vlissin gen; Chinwe Decker, Middelburg; Nina Koet, Middelburg. Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg, Consumptief Breed: Marije van Berchum, Middelburg; Giovanni Boogaard, Burgh- Haamstede; Swen Brasser, Oostkapelle; Jelmer Fierens, Burgh-Haamstede; Martijn Flink, Vlissingen; Cameron Hall, Middel burg; Xaviël van Hoorn, Middelburg; Jo- chem Huis in 't Veld, Middelburg; Benjamin Kuijer, Middelburg; Daimy Schild, Middel burg; Anne Seijbel, Nieuw- en Sint Joos land; Ichelle Simonse, Middelburg; Mert- can Ünlü, Middelburg; Nino Vervenne, Mid delburg. Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg, In tersectoraal, Dienstverlening en Commer cie: Ruben Abel, Vlissingen; Douwe Boer- ma, Koudekerke; Beaudine Despinois, Domburg; Kevin de Deugd, Burgh-Haam stede; Jelmer Eerland, Oost-Souburg; Feli city Eugenio, Oost-Souburg; Leyla van Hoepen, Westkapelle; Niels Joziasse, Westkapelle; Mischa Kamp, Vlissingen; Sa ra Kawash, Grijpskerke; Bas Kleinen, Nieuw- en Sint Joosland; Isabelle Lokker, Vlissingen; Alice Peeters, Koudekerke; Thomas Veerhoek, Meliskerke; Amber Veldhuizen, Vlissingen; Roy Witte, Vlissin gen. Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg, Techniek Breed: Dion Aerssens, Koude kerke; Benjamin Akkerdaas, Vrouwenpol der; Jacco Dekker, Meliskerke; Arco Ja- kobsen, Westkapelle; Kelian Jobse, Middel burg; Julian Joosse, Middelburg; Sebasti- aan Luitwieler, Middelburg; Jesse van de Merbel, Middelburg; Stijn van Nieulande, Veere; Frank Steketee, Oost-Souburg; Gerben Swart (Cum Laude), Vlissingen; Mitchell Visser, Burgh-Haamstede; Jethro de Visser, Veere,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70