Ook na de havo onafscheidelijk Ouewett Het duurde even voordat Rob Paulus, Stéphan van der Meer, Wilco van der Nat en Martino Gaiser elkaar vonden. Nu de vrienden het havo-examen achter de rug hebben, blikken ze terug op wat ze samen beleefden tijdens hun middelbareschooltijd. f et klassenuitje naar JUr Berlijn, in 4 havo!" roept jf Stéphan vol enthousias me uit, als hem wordt gevraagd naar zijn leukste herinnering. De anderen knikken instem mend. Het was de eerste keer dat de jongens écht met z'n vieren op pad gingen. Daarvoor kenden ze elkaar wel, maar een klik was er niet meteen. In Duitsland viel alles op zijn plaats, met humor als leidende factor. „We hebben de laatste ja ren onze eigenaardigheden ontwikkeld", grinnikt Stép han. „Een boekje waarin we al onze grappige en soms ietwat domme opmerkingen opschre ven bijvoorbeeld. Zo af en toe sla ik het nog open." Rob: „En dan was er nog onze 'pakken- dag'. Op een gegeven moment kwamen we iedere donderdag in pak naar school. Je had die gezichten moeten zien toen we het een keer vergaten." Ander hoogtepunt: het filmpje dat ze samen maakten voor culturele kunstzinnige vor ming. Een stomme komische film, zoals dat heet. Zonder geluid dus. Dat was zo'n succes dat ze er een 9,5 voor haalden. Rob: „Dat project liep helemaal uit de hand. We hebben er al onze vrije uren ingestoken, gewoon omdat we het zo leuk vonden. Binnenkort komt er een vervolg." Als het tegen lunchtijd loopt, kijken de jongens elkaar veel betekenend aan. „De Hema dan maar weer?", vraagt Wilco. De anderen knikken goedkeurend. „Ook een traditie geworden inmiddels." De middagmaal tijd was - en is - niet het enige moment dat de jongens elkaar buiten schooltijd zien. De vier wonen in dezelfde buurt in Zierikzee en zitten bij dezelfde scoutingclub. Waarmee ze deze zomer dan weer gezamenlijk op vakantie naar Kroatië gaan. „Er zijn weken dat we elkaar zes dagen achter elkaar zien. Ook nu we niet meer bij elkaar in de klas zitten", vertelt Stéphan. Of er dan zo langzamerhand geen irritaties ontstaan? „Soms wel, hoor. Maar dat is dan na een paar minuten weer over. We vinden het vooral heel erg gezellig met elkaar." Ze zullen de Pontes dan ook missen, maar ook tijdens hun vervolgopleiding hoeven de jongens geen afscheid te nemen. Stéphan en Rob gaan allebei chemie studeren aan de Hogeschool Zeeland, Wilco en Martino pendelen na de zomer vakantie samen naar Rotterdam. Klaar zijn ze dus nog lang niet met elkaar. Hechte TEKST SHARON VAN OOST FOTO DIRK-JAN GJELTEMA tin van Kleunen, Goes; Dirk Jan Tjeertes, Kruiningen. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek, hore ca: Mandy Bobeldijk, Wolphaartsdijk; Re- vano Dahoe, 's-Heer Arendskerke; Meivin Warrington, Goes. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie: Ser- kan Elaltunbay, Goes; Louise van Esch, Ka- pelle; Angelo Goovers, Goes; Angelo van der Heijde, Kamperland; Noah Janse, Elle- meet; Twan van Maris, Kapelle; Rick Olier- hoek, Heinkenszand; Alex Thomaidis, Krui ningen; Nina Waaijer, Goes. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, techniek, elektrotechniek: Danny Jansen, Heinkenszand; Fardien Nabizada, Goes. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, techniek, metaaltechniek: Christofer Acar, 's-Gravenpolder; Owen van der Heij de, Kapelle; Marius Huiskes, Hansweert; Dani Kaho, Kapelle; Carlo van der Meer, Kapelle; Joost van Rumste, Kloetinge; Le vy Steinmeier, Kattendijke. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, techniek, voertuigentechniek: Ismail Ba- hamid, Goes; Maurice Goud, Hoedekens- kerke; Abubakar Habib, Goes. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg isdc, sport, toerisme&recreatie: Serif Ayerdem, Goes; Gianni Brown, Goes; Omid Ebrahimi, Goes; Casper Liplijn, 's-Heerenhoek; Senad Malagic, 's-Graven polder; Mischa Moerdijk, Borssele; Joëlle Ots, Rilland; Ronnie Otte, Goes; Michelle de Pan, 's-Gravenpolder; Jordi Sanderse, Yerseke; Fatih Sanli, Goes. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, isdc, theater inhoud: Selina de Vries, Ter- neuzen. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, istd theatertechniek: Davy van Croonen- burg, Yerseke; Cesar Lindenbergh, Goes; Sjors Meeuwsen, Goes; Rodi Schouw, Goes; Yaran Steijns, Goes; Joel de Vos, Wemeldinge. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn-breed: Hanae Berrebaane, Goes; Latischa Ebhulu, Goes; Boutaina Ezzoubai, Goes; Alicia Geensen, 's-Heer Arendskerke; Lisa Gillissen, Goes; Begona Gironés Mora, Goes; Romy de Regt, Goes; Anouk Schoutens, Wemeldin ge; Naomi Zuidijk, Goes. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-fijnhout: Meivin van der Borgt, Wemeldinge; Niels Dekker, 's-Gravenpolder; Milan Theulen, Goes. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-timmeren: Twan van Damme, Krabbendijke; Coen Ribbens, Kapelle; Maurits Vermeulen, Kapelle; Timo Westerweel, Wolphaartsdijk; Jan-Kees Wielard, Krabbendijke. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek, brood-banket: Ricardo van der Jagt, Yer seke. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek-hore- ca: Kayleigh Ardon, Wemeldinge; Lou-Jun Dong, Heinkenszand; Menno van den Dries, 's-Heerenhoek; Youra van der Lin de, Colijnsplaat; Rafael Rebaudo, Klooster- zande; Justin Snoek, Kloetinge. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie: Tony Gjoka, Kruiningen; Leon van Wallenburg, Nieuwerkerk. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, elektrotechniek: Jos Hille- brand, Rilland; Stefan Meulenberg, 's-Hee- renhoek; Rodi Ngoumou, 's-Gravenpolder; Mike Peursum, Kloetinge; Indy van der Sluis, Hansweert; Raven Tramper, Krab bendijke. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, metaaltechniek: Arno Hanse, 's-Heer Hendrikskinderen; Martijn de Pree, Colijnsplaat; Jeroen van Stee, Lewe- dorp. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, voertuigentechniek: Bas van den Dries, Wissenkerke; Jeffrey Keu velaar, Kapelle; Martijn Koeman, Wolp haartsdijk; José Lopez Fernandez, Yerse ke; Thomas Luteijn, Goes; Lennard Schriek, Waarde; Youri van der Weele, Kruiningen. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg isdc, sport, toerisme&recreatie: Daphne van Alphen, Heinkenszand; Emile van Eek, Ellemeet; Max Gombert, Kloetinge; Ma- nish Sukhraj, Goes. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, isdc, theater inhoud: Artemis Bampinioti, Goes; Troy Beeke, Goes; Da vid Janse, Kloosterzande; Jochem de Kok, Goes; Nina Meliefste, Goes; Rick van Poel je, 's-Gravenpolder; Quinty Tjarks, Wissen kerke; Lotus Verhelst, Goes. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, istd theatertechniek: Thijs Byr ne, Goes; Collin Plasschaert, Goes; Marcel van Zalen, Hansweert. Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn-breed: Skyler Ars, Kwa- dendamme; Beau Ballin, Goes; Iris de Bat, Wissenkerke; Anouk van Belzen, Kamper land; Nina van den Berg, Lewedorp; Tessa Daniëlse, Goes; Tamara van der Endt, Kloetinge; Tess Gijzen, Goes; Demi Goovers, Goes; Anouk van de Linde, Ril land; Larissa Meijaard, Kloetinge; Esther Muijen, Rilland; Danique Polderman, Kapel le; Dominique Pronk, Goes; Laura Storm, Oudelande; Kayleigh Verschuur, Goes; Kayleigh Vos, 's-Heerenhoek; Kim van de Weg, Goes. Vmbo GL, Sector Economie Technolo gie: Tristan Hoogerland, 's-Heer Arends kerke; Giovanni van Son, Goes; Sylvano van Son, Goes. Vmbo TL, Sector Economie: Quincy van Aerde, 's-Gravenpolder; Husseen Ahmed Mohamud, Schore; Thalya Beerens, Kloe tinge; Pascal Berrevoets, Zierikzee; Robin Bijkerk, Ellewoutsdijk; Nienke van den Boom, Goes; Jeroen Branderhorst, Kam perland; Geneviève Broeren, Vlissingen; Bart de Bruine, Kamperland; Beau Cal- berson, Goes; Aysha Diallo, Goes; Noa Ganseman, Goes; Alrik de Graaf, Borssele; Dylan Grim, Heinkenszand; Max de Haan, 's-Gravenpolder; Siem Hoekstra, Goes; Melissa Huisman, 's-Gravenpolder; Rik van den Hurk, Goes; Niek Hurkmans, Goes; Da- mian I Jkema, Borssele; Jeffrey de Jong, Kamperland; Shannon Jongeneelen, 's-Heer Hendrikskinderen; Michiel de Kam, Kamperland; Nina van Keeken, 's-Graven- polder; Demi van der Klooster, Wilhelmina- dorp; Daan de Kok, Kloetinge; Bradley Ko- le, Goes; Kevin Kommer, Wissenkerke; Jus tin Krapels, Wolphaartsdijk; Kirsten Loemij, Goes; Karlijn Maas, 's-Heer Arendskerke; Emma van Maldegem, Goes; Sven Moer beek, Kloetinge; Yasmine Mols, Goes; Wil- lemijn de Neef, Wissenkerke; My Dung Nguyen, Goes; Roy van Oosten, Goes; Sanne Potappel, Kruiningen; Aniek Pries ter, Kats; Senne Schulte, Zierikzee; Tom Schumann, Goes; Liesanne Spitters, Zon- nemaire; Jesse Vernooijs, Goes; Dennis Versluis, Kamperland; Sam van der Werff, 's-Heer Arendskerke; Anne Weststrate, Wemeldinge. Vmbo TL, Sector Techniek: Daniëlle Bi- lius, Goes; Kim Biskop, Hansweert; Femke Bouwens, Goes; Thijs de Brie, Goes; Cas per Bruinooge, Oudelande; Mitchel Brus- ket, Wilhelminadorp; Tom Cornelisse, Goes; Mick van Dijke, Wissenkerke; Tim van Dijke, Wissenkerke; Pepijn Fierloos, Goes; Demi Fransen, Hansweert; Krijn Gouka, Ovezande; Mika Huisson, Goes; Thijs Kaelen, Baarland; Shaqil Kalloe, Goes; Naomi Karelse, Goes; Bart Klijn, Ka pelle; Sandra Korsuize, Goes; Debbie Krijt, Oudelande; Dimitrie Lauer, Kapelle; Jesse Lippens, Biervliet; Johan Manady, Hein kenszand; Naomi van Oosten, Goes; Noé Petiet, Kloetinge; Axl van Putten, Wemel dinge; Neil Sandee, Heinkenszand; Levi Sinke, Goes; Giovanni Verginie, Goes; Els Visser, Goes; Jana Vroonland, Borssele; Dennis Westerweele, Kapelle; Noah de Wild, Wemeldinge; Melanie Witte, Wilhelmi nadorp. Vmbo TL, Sector Zorg en Welzijn: Lisa Aalbers, Goes; Eline de Boe, Wilhelmina dorp; Daan van Helden, Yerseke; Lotte van Hese, Goes; Marleen op't Hof, Baarland; Madelief Izeboud, Goes; Zoë de Leeuw, Ril land; Erin Leijte, Kapelle; Tessa Paauwe, Goes; Hessel Pesch, Zierikzee; Vicky Rijk, Schore; Maartje Stroes, Kortgene; Lieke Swart, Kloetinge; Saona de Visser, Wilhelmi nadorp; Midas van Vliet, Borssele; Robin van Waarde, Goes; Mike van der Weele, 's-Heer Abtskerke; Emma van der Wel, Goes; Laura Wilderom, Kamperland. Havo, Profiel Cultuur en Maatschappij: Britt Blikman, Goes; Kaja Boudewijn, Kapel le; Kayleigh van den Broeke, Goes; Oliwia Chromicz, Heinkenszand; Ruud van den Dries, Ovezande; Reneé van Exel, Goes; Naomi Griep, Kloetinge; Roebie Heinsen, Goes; Nika Heppe, Rilland; Lotte van Kam pen, Goes; Savanne Kleppe, Kapelle; Evy Koole, Goes; Fleur van Oord, 's-Gravenpol- der; Caroline Rozema, 's-Gravenpolder; Da nique Soeters, Goes; Emma Valkenburg, Kloetinge. Havo, Profiel Economie en Maatschappij: Jannes Alarico Espinoza, 's-Heer Arends kerke; José Bekedam van Eek, Goes; Ruby van Belleghem, Kloetinge; Stijn Boer- jan, Goes; Jamilla Bouregba, Middelburg; Ricardo Buteijn, Kapelle; Simeon Chiriac, Goes; Nils Colpaert, Wilhelminadorp; Tra cy Dagevos, Wemeldinge; Hiske van Da len, Goes; Lindsey van Eijk, Kattendijke; Ann Geelhoed, Goes; Jimi Hendrikse, Co lijnsplaat; Angela den Herder, Driewegen; Imke Heuvelink, Heinkenszand; Chloë de Jonge, Wemeldinge; Anthony Kap, Hans weert; Lisa Kapper, Ovezande; Marijn Kil, Yerseke; Niels Lamper, Wemeldinge; Mar tijn Laven, Hansweert; Linsey Meenken, Heinkenszand; Etienne Mol, Heinkens zand; Hoby Nguyen, Goes; Tom van der Ouderaa, Schore; Jillis Pieters, Zierikzee; Jasper Quist, Heinkenszand; Wesley San dee, Colijnsplaat; Devin Sinke, Yerseke; Da nique van Troost, Goes; Lindy van 't Veer, Oudelande; Sandy van de Velde, Zierik zee; Amber Vermeule, Goes; Stan Wijn- ands, Kloetinge; Hugo Willemse, Heinkens zand; Job Zwamborn, Kloetinge; Claudia Zwolle, Goes. Havo, Profiel Natuur en Gezondheid: Ti mo Broere, Goes; Ramon Dahlkamp, Hein kenszand; Ruben den Haan, Wolphaarts dijk; Nick Hannewijk, Heinkenszand; Ilse Hogerheide, Wolphaartsdijk; Marli van Iwaarden, Heinkenszand; Sandra Kunst, 's-Gravenpolder; Maud Noordhoek, Arne- muiden; Toine de Pagter, Kloetinge; Lieke van de Wijgaart, Heinkenszand. Havo, Profiel Natuur en Techniek: Leon Cavé, Goes; Rick Gouweleeuw, Goes; Tim Hoondert, Heinkenszand; David Lodder, Goes; Joost Luijmes, Kapelle; Sietse Nij- man, 's-Gravenpolder; Davy Rijk, Kloetinge; Evan Versluis, Burgh Haamstede. Havo, Profiel Natuur en Gezondheid Na tuur en Techniek: Luuk Dahlkamp, Hein kenszand; Romy Gelok, 's-Heer Hendrik skinderen; Stef de Groot, Goes; Daan van Liere, Oudelande; Aerin van Peenen, Kloe tinge. Atheneum, Profiel Cultuur en Maatschap pij Economie en Maatschappij: Joyce Hannewijk, Wilhelminadorp; Valérie Hoff mann, Goes; Nynke de Kam, Kamperland; Saskia Luijk, Goes; Floortje Roes, Burgh- Haamstede; Laura Schipper, Kwadendam- me; Marie-José Stokvis, Kortgene; Karlijn Sturm, Goes; Ronald van Velzen, Krabben dijke; Niels Westdorp, Kapelle. Atheneum, Profiel Cultuur en Maatschap pij: Meike Ducrot, Goes; Liselot den En gelsman, Goes; Sharon Harthoorn, 's-Gra- venpolder; Sonja Samarskaya, Zierikzee; Pien Vroonland, Borssele. Atheneum, Profiel Economie en Maat schappij: Ralph de Baar, Wemeldinge; Gert-Jan Bal, Kapelle; Yasmine Belhajji, Goes; Bas Blok, Wissenkerke; Hermana de Boer, Heinkenszand; Vera Brouwer, Kamperland; Joan Davidse, Heinkenszand; Lizzy Gmelich Meijling, Goes; Jelle Keijser, Goes; Patryk Kulagowski, Goes; Elise Ku- zee, Hoedekenskerke; Max Maartense, Goes; Rowan Moelijker, Heinkenszand; An gela Noordhoek, Wolphaartsdijk; Koen de Ruiter, Goes; Jesse Schog, Kapelle; Celes te Vink, 's-Gravenpolder; Jaap de Vos, Schore. Atheneum, Profiel Natuur en Gezondheid Natuur en Techniek: Flinn Berks, Goes; Joey Dekker, Goes; Deniz Erceylan, Sa- lomé Giese, 's-Heer Hendrikskinderen; Thomas Griep, Goes; Kloetinge; Julian van Loo, Kloetinge; Jaap Stefels, Kapelle; Arie Storm, Kortgene; Juliane Strookman, Goes; Teun Tramper, Wilhelminadorp; An- ouska van Troost, Goes; Matthijs Vlas blom, Goes; Koen Vlaswinkel, Heinkens zand; Chayenne van de Wouw, Oost-Sou- burg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69