Scholengroep feliciteert alle geslaagden! 4 GESLAAGD \I\le vinden het vooral heel gezellig I met elkaar www.pontes.nl Pontes Pieter Zeeman, Zierik- zee Pontes Scholengroep, Het Goese Lyceum locaties Berg weg en Oranjeweg te Goes Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-fijnhout: Wesley Bom, Kattendijke; Randy Moelijker, Hein- kenszand; Renzo MolGoes. jtttu-tiko C)Mi& l^ott Jï&utuf Praktijkonderwijs, Mbo-AKA (arbeids- marktgekwalificeerd assistent): Meltem Altun, Zierikzee; Rick de Graaf, Zierikzee; Walid Mastoo, Zierikzee; Farhiyo Yasin Hussen, Zierikzee; Zinzy van Zinnen, Zierik zee. Praktijkonderwijs, schoolverlaters met een baan: Rick de Graaf, Zierikzee; Far hiyo Yasin Flussen, Zierikzee. Vmbo leerwerktraject, consump- tief-breed: Nicole van de Velde, Nieuwer- kerk. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, bouwen, wonen en interieur: Frank den Boer, Kerkwerve; Jelle Goudzwaard, Oos- terland; Brian van Oers, Scharendijke; Skip Reijnen, Nieuwerkerk; Ivo Weenink, Scha rendijke. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, me- talektro: Jordi Avdic, Bruinisse; Niels Doo- ge, Nieuwerkerk; Jim Janse, Ellemeet; Mat- thijs Noteboom, Bruinisse. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, consumptief-breed: Jesse Bouman, Zierik zee; Jennifer van der Cingel, Oosterland; Dylano Fluijt, Zierikzee; Hazel van de Pan ne, Kerkwerve; Mika Stoel, Zierikzee; Mi chelle Tettero, Dreischor; Fleur Wandel, Zierikzee; Leanne van der Wekken, Burgh-Haamstede; Luca van der Werf, Noordwelle. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, zorg welzijn-breed: Emmy de Graaf, Zie rikzee; Andrés Jonker, Burgh-Haamstede; Sheila Kostense, Zierikzee; Roy Lodewijk, Zierikzee; Jaël Moerland, Burgh- Haamste de. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, bouwen, wonen en interieur: Merel van Beveren, Zierikzee; Rens Boogert, Ooster land; Ricardo de Bruijn, Scharendijke; Mat thias Wesdorp, Oosterland. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, metalektro: Rik Bom, Burgh- Haamstede; Philip Delfgaauw, Zierikzee; Joan Dorst, Oosterland; Thijs Krijger, Zierikzee; Dani- que de Lange, Zierikzee; Frangois Marte- ijn, Zonnemaire; Niek Meganck, Zierikzee; Joey Meijer, Zierikzee; Christa van de San- de, Kerkwerve; Liam van der Tak, Renes- se. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, consumptief-breed: Jeffrey Buijl, Zierik zee; Bradley Deurloo, Zierikzee; Julia Geel hoed, Zonnemaire; Timon Hart, Kerkwer ve; Daan van Hekken, Goes; Neriah Johan- nisse, Zierikzee; Edo de Joode, Zierikzee; Ilse Kloet, Zierikzee; Bo Mink, Zierikzee; Bouke Rave, Dreischor; Emma-Jane Sche pers, Oosterland; Rick Schot, Zierikzee; Troy Snijder, Kerkwerve. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, zorg welzijn-breed: Kim de Braai, Zierik zee; Michelle Duinhouwer, Zierikzee; Deni- se Elmendorp, Zierikzee; Jennifer Jonker, Zierikzee; Fabiënne Koster, Zierikzee; Kim Lafeber, Zierikzee; Kelly Ooijens, Zierik zee; Julia Steur, Renesse; Romi van Vlies, Zierikzee. Mavo: Julian van Ass, Zonnemaire; Nicole Beuzenberg, Zierikzee; Ilse Bolijn, Ouwer- kerk; Lisa Bolle, Oosterland; Luna Bors- boom, Renesse; Jeremy Bree, Oosterland; Brechje Bril, Dreischor; Megan Brugge- man, Zierikzee; Toby de Bruine, Nieuwer kerk; Femke Caspers, Burgh-Haamstede; Richard Coehoorn, Burgh Haamstede; Al ma Cornelissen, Scharendijke; Martijn Dale bout, Brouwershaven; Donny van Dongen, Zierikzee; Meivin Dooge, Oosterland; Celi ne van Dreven, Zierikzee; Bart van Duijn, Oosterland; Diana Dusic, Zierikzee; Pieter Flikweert, Nieuwerkerk; Marie Frenay, Zie rikzee; Shanety van Gemert, Renesse; De- nise Goense, Noordwelle; Pieter Golverdin- gen, Zonnemaire; Jari Goudswaard, Zierik zee; Lois Groenewegen, Sirjansland; Lincy Hamelink, Zierikzee; Arnold Hanse, Kerk werve; Karl Hanse, Zierikzee; Davy van der Have, Zierikzee; Michael Heerkens, Scha rendijke; Iris Heijboer, Zierikzee; Joris Heij- boer, Dreischor; Roméo Heinsmann, Zierik zee; Kimberly Hilleman, Zierikzee; Ilse Hof, Zierikzee; Marieke Hofstede, Nieuwerkerk; Freek Jobse, Bruinisse; Nicky Jonker, Brouwershaven; Lars Jonker, Brouwersha ven; Vincent Jonker, Zierikzee; Ghislaine van Kluijven, Noordwelle; Esther Kommer, Zierikzee; Denisa Kordic, Zierikzee; Esmee Koster, Zierikzee; Denis Kozlowski, Kerk werve; Merel Kraaijenbrink, Zierikzee; Didi- anne Kristalijn, Nieuwerkerk; Marjan de Lange, Zierikzee; Max Laurijs, Zierikzee; Jennifer Lei, Oosterland; Elmer Lievense, Zierikzee; Puk de Looze, Renesse; Wessel de Looze, Zierikzee; Megan Lopatka, Zie rikzee; Swen Monster, Serooskerke SCH; Vincent van Mourik, Zierikzee; Hans Mul ler, Bruinisse; Vera Muste, Zierikzee; Dag- mar Narloch, Zierikzee; Koen van Oosten, Brouwershaven; Tomas van Oosterom, Zierikzee; Merel van Opstal, Oosterland; Thomas de Oude, Ellemeet; Femke van de Panne, Oosterland; Ruben Rentmeester, Kerkwerve; Christy Roks, Oosterland; Jere- mey Sas, Burgh-Haamstede; Björn van der Schelde, Bruinisse; Noa Schell, Zierikzee; Fabian Schipper, Zierikzee; Justin Schip per, Zierikzee; Ramon Smits, Zierikzee; IJf- ke Sonneveld, Ouwerkerk; Marvin Stouten, Oosterland; Oscar van Tilburg, Nieuwer kerk; Leroy Vis, Sirjansland; Marte Voge laar, Kerkwerve; Robbert Vroegop, Ooster land; Davide Xausa, Zierikzee. Havo, profiel economie en maatschappij: Sterre Baan, Zierikzee; lonela Beserman, Bruinisse; Evelyne Beuriot, Nieuwerkerk; Nienke van der Burg, Oosterland; Naomi Capelle, Oosterland; Ariël Dalebout, Noord- gouwe; Jaron Das, Renesse; Soon Mi van Dijk, Zierikzee; Danny Erkelens, Scharendij ke; Lars de Jongste, Zierikzee; Tom van der Meer, Zierikzee; Fleur Mulders, Sirjans land; Cynthia Oostveen, Nieuwerkerk; Julian Oudshoorn, Dreischor; Cynthia Pep ping, Bruinisse; Boris Pouw, Nieuwerkerk; Rosanne Rentier, Zierikzee; Lars Rom- bouts, Zierikzee; Daniëlle Scheele, Ouwer kerk; Lise Vossen, Sirjansland; Saskia van der Zande, Zierikzee. Havo, profiel cultuur en maatschappij: Rink Boerma, Zonnemaire; Melody Hof- steenge, Brouwershaven; Femke Kooij, Zierikzee; Lisette van der Pennen, Zierik zee; Délano Prins, Nieuwerkerk. Havo, profiel economie en maatschappij /cultuur en maatschappij: Ilse Kloet, Scha rendijke; Jeanine van Langeraad, Dreischor; Evi van der Male, Scharendijke; Georgie Mouthaan, Nieuwerkerk; Bente van Schaik, Zierikzee; Kim van der Vliet, Zierikzee; Patrick Wissekerke, Zonnemai re. Havo, profiel natuur en gezondheid: Ferdi Ayaz, Zierikzee; Daan van Balkom, Kerk werve; Thomas Berkhout, Burgh-Haamste de; Mare Bij de Vaate, Nieuwerkerk; Laurie de Boer, Zierikzee; Marleen Boon, Zierik zee; Jesse Claessen, Burgh-Haamstede; Sofie van den Doel, Zierikzee; Martijn Fol- mer, Zierikzee; Bryan Heerkens, Scharen dijke; Levi den Hoed, Kerkwerve; Davey Huibers, Zierikzee; Brian Joziasse, Zierik zee; Vana Kemmeren, Zierikzee; Lisanne Kommer, Zierikzee; Elles Mulders, Sirjans land; Wilco van der Nat, Zierikzee; Rob Paulus, Zierikzee; Thijs Ravia, Zierikzee; Demi de Spirt, Noordgouwe; Paul Stam, Zierikzee. Havo, profiel natuur en techniek: Thurijan Bergmans, Kerkwerve; Ezra Booij, Zierik zee; Elja de Haas, Ouwerkerk; Mike van Mill, Zierikzee; Nicky Molendijk, Ellemeet; Rick Rentmeester, Kerkwerve; Tim Rooij- mans, Noordwelle; Farid Saif, Zierikzee; Bas Viergever, Renesse; Sverre Vogelaar, Kerkwerve. Havo, profiel natuur en gezond- heid/ na tuur en techniek: Sjoerd Bijl, Burgh-Haam stede; Kevin Dorreman, Zierikzee; Martino Gaiser, Zierikzee; Mark de Keijzer, Zierik zee; Jesse van der Linden, Kortgene; Stép- han van der Meer, Zierikzee; Rachel Neele, Dreischor; Timo Remijn, Zierikzee; Tim van der Spek, Dreischor; Job Tieleman, Nieu werkerk; Emma van Tuijl, Bruinisse. Vwo, profiel economie en maatschappij: Lisa van den Berge, Scharendijke; Lars Boerma, Zierikzee; Jelle IJzenbrandt, Brou wershaven; Ricardo Kooman, Renesse; Jesse McLuskey, Nieuwerkerk; Tom van Mill, Zierikzee; Hinke Oosterhoff, Zierikzee; Akke Rosendal, Zierikzee; Nikki Schiette- katte, Nieuwerkerk; Mariëtte van Wanrooij, Kerkwerve. Vwo, profiel cultuur en maatschappij: Lau ra Kodde, Zierikzee. Vwo, profiel economie en maatschappij /cultuur en maatschappij: Noortje Hoe- vens, Noordwelle; Nica Odinot, Zierikzee; Elke Oude Weernink, Noordgouwe. Vwo, profiel natuur en gezondheid: Coco D'Olivo, Zierikzee; Daphne van Grootveld, Burgh-Haamstede; Eveline Mulder, Scha rendijke; Daisy Tieleman, Zierikzee; Stijn Voerman, Renesse. Vwo, profiel natuur en techniek: Lars Dirk zwager, Zierikzee; Mark van Langeraad, Kerkwerve; Marijn Postma, Scharendijke; Katja van Rooten, Burgh-Haamstede. Vwo, profiel natuur en gezond heid/natuur en techniek: Jurriaan Berger, Zierikzee; Nout van den Bos, Zierikzee; Mare de Bruine, Sirjansland; Jasper Hei koop, Zierikzee; Anouk den Hoed, Kerk werve; Jesse Lemsom, Burgh-Haamstede; Timo Meulmeester, Burgh- Haamstede; Cees Schilperoord, Kerkwerve; Tim de Vlieger, Kerkwerve; Naomi van Vossen, Zierikzee; Mike Willemse, Renesse. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-metselen: John ny Hillebrand, Yerseke. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-timmeren: Feryat Boydas, Goes; Jelle Hubregtse, Wissenkerke; Sjoerd Kruiten, Kortgene; Wesley Moerland, Rilland; Simon Zawer, Rilland. Vmbo, Basisberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek, brood-banket: Kaylee de Bruin, Goes; Dus- Pontes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68