Mijn stiefzus Johnny de Mol CSW Van de Perre, Middelburg OPDC De Vliedberg, Goes CSW Bestevaer, Vlissingen CSW Toorop, Middelburg Daan Buckly (16) uit Goes espect voor de mensen die doorstuderen Ëtm en een diploma halen zoals mijn stiefzus. Die studeert nu geneeskunde. Als ik mijn diploma heb, wil ik door naar havo en minimaal een hbo- of universitaire studie afronden. Welke studie het wordt, weet ik nog niet. Als het maar een baan is met variatie. Een kantoorbaan waarbij je elke dag cijfertjes in moet tikken, lijkt me niks. Ik kijk wel wat er op mijn pad komt. Maar ik wil sowieso doorstuderen en een studie afronden. Dat vind ik echt een prestatie. Chantal Voet (16) uit 's-Heerenhoek ohnny de Mol, die bewonder ik heel erg. Vooral hoe hij in zijn programma's omgaat met mensen met het syndroom van Down. Ik wil zelf graag de gehandicaptenzorg in en kan best wel iets van hem leren. Vooral hoe je om moet gaan met die mensen. Hij behandelt ze niet alsof ze an ders zijn en dat is echt geweldig om te zien. Werken in de gehandicaptenzorg lijkt me echt leuk. Door een beetje hulp te bieden, kunnen gehandicapten ook gewoon veel doen. Het lijkt me fantastisch om die mensen een leuke dag te bezorgen. Vormgeving: Sjoera van der Horst en Maiten de Schepper Eindredactie: Margreeth Ernens en Carlavan de Merbel Coördinatie: Cornelleke Blok Foto voorpagina: Marieke Mandemaker Veere; Amar van Maanen, Middelburg; Elvi ra Marteijn, Arnemuiden; Amy Meulmees- ter, Arnemuiden; Rosalie van Mill, Vlissin- gen; Jamie-Lee Pie, Koudekerke; Kimberly Rijn, Vlissingen; Amber van Rooijen, West- kapelle; Sanne Schulpzand, Oost-Sou burg; Nadine Seintje, Vlissingen; Romy Stockey (Cum Laude), Serooskerke; Quin- ty van Tatenhove, Gapinge; Elvira Tolhoek (Cum Laude), Vlissingen; Elvira Verhage, Middelburg; Lesley de Vos, Kruiningen; As hley Willems, Middelburg; Naomi de Wispe- laere, Vlissingen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, leerwerktraject handel en verkoop: Leroy Kooman, Middelburg; Lavana Verhagen, Oost-Souburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, leerwerktraject techniek breed: Patrick Knevel, Westkapelle; Wesley Wagenaar, Vlissingen. Havo, profiel cultuur en maatschappij: Dennis Bos, Grijpskerke; Dani van Casand, Middelburg; Nienke van Driel, Middelburg; Björn van Eijzeren, Vlissingen; Renée El liott, Vlissingen; Charlotte Hamilton, Oost- kapelle; Kim Janse, Vlissingen; Jari Klap wijk, Middelburg; Fenna Koopman, Middel burg; Maria Koster, Veere; Liesmijn Sar- neel, Middelburg; Tyler de Smit, Oost-Sou burg; Krista Steenbeek, Arnemuiden; Evelyn Titiheru, Middelburg; Reinier de Waal, Middelburg; Jerome van de Woestij- ne, Middelburg; Kimberley Zuijdevelt, Oost-Souburg. Havo, profiel economie en maatschappij: Elina Boogaard, Zoutelande; Julius Brom, Middelburg; Joséphine de Clercq, Vrou wenpolder; Kjeld Francke, Grijpskerke; Thomas van de Gruiter, Vlissingen; Job Janse, Middelburg; Gijs Joziasse, Veere; Daniel Kasse, Veere; Nathalie Kleinepier, Zoutelande; Armando Loof, Vlissingen; Sjoerd Maes, Middelburg; Marian Meijer, Vlissingen; Evi Melse, Serooskerke; Tho mas van Moolenbroek, Middelburg; Chris tel Nieuwenhuis, Serooskerke; Madelief Pouwer, Middelburg; Rieteke Riddersma, Middelburg; Rik Rodel, Oost-Souburg; Hans van der Schoor, Biggekerke; Danielle Sierts, Oost-Souburg; Myrthe Titiheru, Mid delburg; Timo ter Veen, Oost-Souburg; llya Vierhout, Middelburg; David Wattel, Zoutelande; Ann van der Weel, Burgh-Haamstede; Sharon Wondergem, Serooskerke; Irene Wondergem, Seroos kerke. Havo, profiel economie en maatschappij en cultuur en maatschappij: Anna May van der Feen, Middelburg; Jaira Klein, Veere; Elvira Kook, Middelburg; Michelle Koornneef Ouddorp; Jamie-Lee van der Land, Oost-Souburg; Ashanti Lavooij, Mid delburg; Rachelle Meiresonne, Middelburg; Laura Meulbroek, Oost-Souburg; Nana Ni- colaas, Veere; Raymon Schoonen, Oost-Souburg; Jolien Siebum, Middelburg. Havo, profiel natuur en gezondheid: Leo- nie Adema, Oostkapelle; Eline Bekkers, Oost-Souburg; Kim van den Boomgaard, Middelburg; Robin Broeks, Middelburg; Jo nathan Davidse, Middelburg; Jessica van Eenennaam, Oost-Souburg; Owen Glans dorp, Middelburg; Daphne van de Gruiter, Arnemuiden; Cheyenne van der Hee, Serooskerke; Anne-Lynn Hoogstrate, Mid delburg; Anne Israël, Middelburg; Bonita de Jager, Arnemuiden; Annelien Jeras, Mid delburg; Bas Joosse, Arnemuiden; Sven Ju- melet, Oost-Souburg; Levi Kosters, Middel burg; Ivana Labudzik, Vlissingen; Eva Land man, Burgh-Haamstede; Roelant de Looff, Middelburg; Jasmijn van Maurik, Westka pelle; Sanne Pateer, Middelburg; Juli Rid derbos, Zoutelande; Bas Romijn, Middel burg; Rosa Tange, Middelburg. Havo, profiel natuur en techniek: Bran don de Baat, Vlissingen; Kevin Barentsen, Oost-Souburg; Amy Crucq, Nieuw- en Sint Joosland; Thijmen Dingemanse, Middel burg; Mika la Grand, Middelburg; Ruben de Heer, Burgh-Haamstede; Dion Heijdens, Oost-Souburg; Max Janssen, Vlissingen; Joost de Jonge, Vlissingen; Thomas Jon kers, Middelburg; Chris de Krijger Vrou wenpolder; Tim de Looff, Domburg; Janel- le Maas, Goes; Lars Overweel, Vrouwen polder; Guy Piatier, Middelburg; Robin Pro voost, Domburg; Isabel Provoost, Middel burg; Jelle Roorda, Middelburg; Annemie- ke de Ruiter, Middelburg; Joost Scheers, Middelburg; Barend Speelman, Aagteker- ke; Björn Spijker, Biggekerke; Hiranya Teu- nissen, Veere; Maaike van Velthoven, Oost kapelle; Justin Vreeke, Middelburg; David Wouters, Grijpskerke. Havo, profiel natuur en techniek en na tuur en gezondheid: Claudia Adriaanse, Zoutelande; Kim Alting, Veere; Chiel van Belzen, Arnemuiden; Bo Bosschaart, Aag- tekerke; Bas van Dam, Aagtekerke; Man- ouk Jongens, Aagtekerke; Loran Koster, Middelburg; Klaas Krabbendam, Middel burg; Monica Kroes, Middelburg; Lyan Man, Middelburg; Niek Mes, Middelburg; Noach Minderhoud, Aagtekerke; Renée Nijsse (Cum Laude), Veere; Amber van Se- ters, Middelburg; Lotte van de Veen, Arne muiden; Iris van der Veen, Vlissingen; Niels Vermuë, Nieuw- en Sint Joosland; Xia de Visser, Middelburg; Sophie de Waal, Mid delburg; Maarten Wielart, Middelburg; Jes sica Wisse, Grijpskerke. Robert Bouma, Goes; Bram Kleine, Ber gen op Zoom; Aron Reijnders, Goes; Stan Rutjes, Goes; Youri Schets, Middelburg; Jibbe Schouwenaars, Bergen op Zoom. Havo, profiel natuur en gezondheid: Kiki Deguelle, Noordgouwe; Tommie Geluk, Sint Annaland. Vwo, profiel cultuur en maatschappij: An- nemarijn van Es, Veere; Mille de Looff, Mid delburg. Vwo, profiel economie en maatschappij: Max de Clercq, Vrouwenpolder; Emilie Die- len, Terneuzen; Lysette van Haren, Krab- bendijke; Brian Loemij, Goes; Niels Pepels, Renesse; Marloes de Vree, Goes. Vwo, profiel natuur en gezondheid: Oli vier Dalmeijer, Terneuzen; Fleur Houtepen, Terneuzen; Wout van der Maas, 's Graven polder; Mauk Moerman, Goes; Rat Mouws, Huijbergen; Ruben Verton, Nieuwerkerk. Vwo, profiel natuur en techniek: Fleur Houtepen, Terneuzen; Sophie Verbraeken, Axel; Ruben Verton, Nieuwerkerk; Bram Verwijs, Kapelle; Wichert Wessels, Hulst. Vmbo BL: Economie: Melisa Acar, Krab- bendijke; Claudia Duarte Correia, Hans- weert; Carsten Durnholz, Hansweert; Loui se van Esch, Kapelle; Joel Hoogstraate, Kapelle; Noah Janse, Zierikzee; Nina Waa- ijer, Goes; Meivin Warrington, Goes. Vmbo BL: Landbouw: Tamara van Hoorn, Kortgene; Anouk Pierhagen, Middelburg; Richard de Pree, Driewegen; Jennifer Vleu gel, Kruiningen. Vmbo KL: Economie: Ryan Dekeling, Kam perland; Denise Rentmeester, Krabbendij- ke. Vmbo TL: Economie: Björn de Wee, Ka pelle. Vmbo, gemengde leerweg, economie: Feriël Boots, Vlissingen; Alanis Bouman, Vlissingen; Jaimy van Dee, Vlissingen; Levi van der Heiden, Oost-Souburg; Mike Lob- bezoo, Oost-Souburg; Dylan Toonen, Vlis singen. Vmbo, gemengde leerweg, techniek: Den nis van Belzen, Vlissingen; William Pijl, Oost-Souburg. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en wel zijn breed: Colin Maas, Oost-Souburg; Jor- dy van Os, Vlissingen.. Mavo: Kaoutar Bouziani, Vlissingen; Tom de Bree, Vlissingen; Ilse van Dalen, Vlissin gen; Don Denekamp, Vlissingen; Levy Geernaert, Vlissingen; Chiara Ghazi, Vlissin gen; Aron Hage, Middelburg; Ton Hille- brand, Koudekerke; Timo Hofmeijer, Vlis singen; Mika de Kam, Koudekerke; Veroni- que Kapaan, Oost-Souburg; Susan Kik kert, Vlissingen; Rudbert Koelewijn (Cum Laude), Vlissingen; Naomi Meedendorp, Oost-Souburg; Laura Nieuwland, Vlissin gen; Donna Pattenier, Vlissingen; Kaleeya Roemeratoe, Goes; Lars Schreijenberg, Vlissingen; Christina Schuurmans, Vlissin gen; Rowen Serier, Vlissingen; Joep Tolle naar, Vlissingen; Melanie Veen, Oost-Sou burg; Lena van der Velden, Vlissingen; Tristan Vleesdraager, Vlissingen; Amanda Vlot, Vlissingen; Matthijs Zaman, Vlissin gen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie: Jaëla Busby, Middelburg; Nick Geldof, Middelburg; Soufyan Hoogen- boom, Middelburg; Annaïsa IJs, Vlissingen; Luay Joma, Middelburg; Rik Koops, Middel burg; Zinho Leiwakabessy, Middelburg; So- raya Maipauw, Middelburg; Thijs Meijer, Oost-Souburg; Rick Pihl, Oost-Souburg; Jenad Saragevic, Oost-Souburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek breed: Bas Boot, Oost-Souburg; Mourad Bouazzati, Vlissingen; Jur Brasser, Zoutelande; Tycho Broersma, Middelburg; Ferdy Damman, Middelburg; Simone Dek ker (Cum Laude), Grijpskerke; Ivan Gabriel- se, Westkapelle; Damiaen Goossen, Mid delburg; Quinten De Graer, Vrouwenpol der; Joost Jacob, Vlissingen; Niels Jozias se, Middelburg; Kaan Karahan, Middel burg; Bas de Kort, Gapinge; Stef Lopes Candeias, Vlissingen; Marten de Nood, Middelburg; Kenny Oheim, Koudekerke; Jeile van Peene, Grijpskerke; Edwin Pop- pe, Middelburg; Jeroen Priester, Middel burg; Wesley van der Veer, Middelburg; Wesley Wagenaar, Vlissingen; Dominique de Witte, Vlissingen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn breed: Denise Bruning, Middelburg; Levi Damen, Middelburg; Desi- ree den Dikken, Oostkapelle; Lennard Ja- cobse, Grijpskerke; Nina de Jonge, Vlissin gen; Leandra de Klerk, Grijpskerke; Sa- mantha Louwes, Aagtekerke; Nina Luijk, Cotofo»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 67