Z GESLAAGD We vroegen Niek, Linde, Daan en Chantal wie hun held is. Niek Minnaard (16) uit Goes M ls ik mijn diploma heb gehaald, wil ik MJm maatschappelijke zorg gaan studeren. Ik heb veel respect voor de mensen die dit werk nu al elke dag doen. Een vriendin van mijn moeder bijvoorbeeld. Die vertelt wel eens over haar werk en dan zit ik vol bewondering te luisteren. Het is namelijk geen makkelijk werk. Je moet de mensen wassen en bent een hele dag bezig voor anderen. Maar ik vind dat niet erg. Het geeft mij juist een fijn gevoel om de mensen te helpen die de hulp hard nodig hebben. Linde Otten (17) uit's-Gravenpolder rk bewonder Joop van den Ende. Na de zomer ga ik de opleiding tot artiest volgen in Tilburg en uiteindelijk wil ik dan regisseur worden in het theater. Ik wilde altijd al iets met theater doen. loop van den Ende is echt het maximale in de theaterwereld. Als ik zelf naar het theater ga, wil ik ook altijd naar zijn voorstellingen. )e weet dat het dan een goede show is met goede acteurs. Ik wil ook dat mensen later denken, goh deze voorstelling is gemaakt door Linde Otten, dan moet het wel goed zijn! Praktijkschool Het Bolwerk, Middelburg POMONA, Bergen op Zoom Isaac Beeckman Academie, Kapelle OPDC Griffioen Middelburg Steenspil Halsteren Luzac College en Lyceum, Goes Niet getreurd, Ook de Niet geslaagd? volgend jaar s elpakketten m laag je bij ons. ogelijk. www.stedelijkcollegegoes.nl Joopvan den Ende Verzorgenden Wie is je held? TEKST DAISY SCHALKENS FOTO'S MARCELLE DAVIDSE Werken in het hout: Arnout de Jong, Mid delburg; Samet Kumas, Middelburg; Julian Nightingale, Oost-Souburg; Chahayri Ro mano, Middelburg; Karei Ruitinga, Middel burg; Miguel Vilhena Soares, Vlissingen. Bank timmeren: Daniel Bajda, Vlissingen; Alexandre De Almeida Duarte, Middelburg; Ramon Kaljouw, Oost-Souburg; Melih Kan- demir, Middelburg; Jaimy Kempkes, Oost- Souburg; Mike de Nooijer, Middelburg. Werken in de metaal; Marwan Aohekhlaf, Vlissingen; Brandon Cuppers, Middelburg; Frederik Dekker, Grijpskerke; Jaimy Hoo- gesteger, Middelburg; Nino Manuhuwa, Middelburg; Ginuwine Mercelina, Vlissin gen. MIG/MAG lassen (NIL, niveau 1): Bilal Az- zannagui, Vlissingen; Christopher Corba, Vlissingen; Christiaan Davidse, Vlissingen; Justin Gans, Vlissingen; Dario Schot, Mid delburg. Werken in de winkel: Leandro Augusto Gomes, Vlissingen; Hans Imminkhuizen, Middelburg; Laura de Jager, Middelburg; Shareté Lunes, Oost Souburg; Lindy Mal- jers, Serooskerke; Jessy Muit, Middelburg; Melissa Puskaric, Vlissingen; Chayenne van Tatenhoven, Arnemuiden; Romeo Weeda, Vlissingen; Nadifo Yasin Ali, Vlissin gen. Winkelmedewerker (EVC procedure Ken niscentrum Handel): Fleur Becks, Oost SouburgSelina Boeckhout, Oost Sou burg; Sascha Briggs, Arnemuiden; Reshei- na Buis, Middelburg; Büsra Gümüs, Middel burg; Narmin Mirzojeva, Middelburg; Victo ria Nauta, Middelburg; Esmeralda Nay- denova, Vlissingen; Melanie de Ruijsscher, Oost Souburg; Denise Snoeks, Nieuw- en St. Joosland. Werken in de keuken, SVA1 (KPC-Groep): Dylan Tienpond, Oost Sou burg; Henriëta Zigova, Vlissingen; Jamie van Sabben, Vlissingen; Maryan Hussein Mohamed, Grijpskerke; Meivin Joosse, Oost Souburg; Raside Coskun, Vlissingen; Riordan Rosaria, Vlissingen; Sylvana Jan sen, Oost-Souburg; Thomas Westrik, Mid delburg; Deyanira Langezaal, Oost-Sou burg; Mare Holshorst, Middelburg. Werken in de keuken PLUS: Sascha Briggs, Arnemuiden; Peter van de Gein, Middelburg; Michelle Hartman, Vlissingen; Demi Hendriks, Vlissingen; Christian Jan sen, Vlissingen; Shyëim Lunes, Oost Sou burg; Benny Ndontoni, Oost Souburg; Chyara Ritoe, Oost Souburg; Dylan Rotte, Meliskerke; Jasmijn Serier, Vlissingen; Jo nathan Sol, Koudekerke; Kaylee Hofman, Aagtekerke. Werken in het groen, SVA 1 (KPC-Groep): Marin Alewijnse, Arnemui den; Walter Goedbloed, Gapinge; Fernan do Meeuws, Arnemuiden. Werken in het groen, SVA 2 (KPC-Groep): Randy Schuit, Oost Sou burg. MBO Entree (samenwerkingstraject met Scalda): Maxwell Baak, Vlissingen (Hore ca); Naömy de Lanoe, Middelburg (Detail handel); Amina Sefovic Middelburg (Detail handel); Dagmar Verduijn, Westkapelle (Horeca); Wendy Verwei, Middelburg (De tailhandel). Doorstroom naar MBO: Silvana Baart, Mid delburg (Scalda, Detailhandel Entree); Car men de Bruijne, Middelburg (Scalda, Hore ca Entree); Naömy de Lanoe, Middelburg (Scalda, Detailhandel niveau 2); Dagmar Verduijn, Westkapelle (Scalda, Horeca ni veau 2). Doorstroom naar Zorgtraject Stichting Gezel: Fleur Becks, Oost-Souburg (profiel Zorg); Michelle Hartman, Vlissingen (pro fiel Zorg). Met een baan van school: Nour Abdullah Dahir, Biggekerke; Maxwell Baak, Vlissin gen; Adjai Bhoelai, Oost Souburg; Delano van der Genugten, Biggekerke; Asmae El Idrissi, Vlissingen; Pascal van der Meule, Vlissingen; Noëlle Nijsse, Vlissingen; Danjo Schenkhuizen, Middelburg; Tammy Jo Storm, Vlissingen; Dylan van der Weele, Middelburg. Vmbo Handel/Administratie KBL: Esra Vi deier, Poortvliet. Vmbo Techniek Breed BBL: Gaël Halaza- ny, Stavenisse; Matti Kacperski, Oud-Vos- semeer. Vmbo Verzorging BBL: Claudio Dias Teixeira, Sint Annaland. Vmbo Verzorging KBL: Nick van der Gou we, Sint Annaland. Gymnasium, Economie Maatschappij en Cultuur Maatschappij: Selma Jonker, Rilland. Vwo, Economie Maatschappij en Cul tuur Maatschappij: Femke Holvast, Ka pelle, Maddin van Mierlo, Ovezande, Yara Nelis, Yerseke, Fleur Wijdeveld, Kapelle. Gymnasium, profielen: Natuur Tech niek en Natuur Gezondheid: Jelmer Basting, Wemeldinge, Carmen Jongmans, Kapelle, Ran Muralt Kok, Kloetinge, Lars Kouwenhoven, Biggekerke, Ruth Kuiper, Kapelle, Iris van Willegen, Kattendijke. Vwo, profielen: Natuur Techniek en Na tuur Gezondheid: Yoshi van den Akker, Serooskerke (W), Amber Averens, Rilland, Brigitte Bauer, Yerseke, Caroline de Blaeij, Terneuzen, Maurice Kesselaar, Kapelle, Esmee de Leeuw, Kapelle, Yoni van Op stal, Goes, Benjamin Robijn, Heinkens- zand, Severano Verhoef, Goes. Havo, profielen: Economie Maatschap pij en Cultuur Maatschappij: Annelyn van Damme, Yerseke, Julia Deelman, Ka pelle, Juliette van der Endt, Yerseke, Xan- der Eversdijk, Yerseke, Kayleigh Kloet, Krabbendijke, Thomas de Leeuw, Yerse ke, Laurie van Leeuwen, Baarland, Jan Lo- kerse, 's Heer Arendskerke, Matthijs Meer man, Nisse, Julien Nout, Krabbendijke, Julian Pekaar, Yerseke, Marnix Ramondt, Biezelinge, Bouke Remijnse, Wemeldinge, Robin Roseboom, Vlissingen, Lisanne Saar- loos, Kapelle, Loli Sanderson, Yerseke, Romy Tramper, Krabbendijke, Carlos Trasancos, Heinkenszand, Milou de Vos, Kapelle. Havo, profiel: Cultuur Maatschappij: Vanessa Paauwe, Wemeldinge. Havo, profielen: Natuur Techniek en Natuur Gezondheid: Jonah Aatjes, Kort- gene, Tom de Baar, Kapelle, Dylan Bardolf, Kamperland, Elske van de Bilt, Kats, Robin den Boer, Hansweert, Gijs Cappon, Hein kenszand, Esmee Duinhouwer, Bruinisse, Marlotte Eversdijk, Kapelle, Mare Gijzel, Ka pelle, Yannick Imanse, Goes, Jorrit de Jon ge, Heinkenszand, Sven Kleppe, Kattendij ke, Lars Moesman, Kruiningen, Amber-So- phia Prins, Dreischor, Jochem Rozinga, Ka pelle, Jochem van Sabben, Kruiningen, Me lanie Sinke, Yerseke, Lisanne Struik, Hans- weert. Vmbo-BB - LWT Economie: Consumptief: Marshall Edwards, Vlissingen, Zorg en Welzijn: Damaris Timmer, Vlissin gen. Techniek Breed: Omar Abarkan, Vlissin gen, Fabian den Dekker, Westkapelle, Jes se Gehres, Serooskerke, David Hamers, Vlissingen, Joshua Mac-Nac, Vlissingen Handel en Verkoop: Giovanni van der We- ijde, Vlissingen. Vmbo-TL Economie: Aloeshi Ghossein, Vlissingen Sander Kloet, Breskens, Virgil Wisse, Oost-Souburg. Zorg en Welzijn: Jacky Koppe, Arnemui den, Remco van Sabben, Middelburg. Techniek: Damiën Hamelink, Westkapelle, Robin Marinissen, Middelburg, Bryan Me ijer, Oost-Souburg. Vmbo-BB Economie: handel en verkoop: Mitchell van Damme, Oost-Souburg, Jordy Hame link, Middelburg, Nick Kamermans, Koude kerke, Danny Landman, Vlissingen, Ryan Spaan, Vlissingen, Anil Tülek, Middelburg, Gwendolyn van Velthoven, Hulst Techniek Breed: Tom Buckley, Vrouwen polder, Atilla Igdeci, Middelburg Vmbo-KB Economie: Handel en Verkoop: Maurice den Boer, Middelburg, Wim Breunesse, Vlissingen, Kyle Harpe, Serooskerke, Melis- sa Huysmans, Vlissingen. Aïsha Awad, Tholen (Vmbo KB VZ), Abdi- rahman Aweys Ali, Sint Philipsland (Vmbo BB VT), Nina Baan, Sint-Maartensdijk (Vm bo KB VZ), Bridget Bechthold, Sint-Maar tensdijk, (Vmbo BB VZ), Joy van Bemmel, Tholen, (Vmbo TL Zorg en Welzijn), Naomi van den Berge, Tholen (Vmbo BB VZ), Kei- vin Boogaard, Sint-Maartensdijk (Vmbo GL TB), Peter Boogaart, Oud-Vossemeer (Vmbo GL TB), Ouassima el Bouazzaoui, Tholen (Vmbo BB HA), Alexandra Broe ders, Tholen (Vmbo GL ZWB), Anniek Bur- remans, Tholen (Vmbo KB VZ), Shirley Cloots, Tholen (Vmbo GL Land- bouw-breed), Floran van Dijk, Tholen (Vm bo GL ZWB), Melanie van Dijke, Sint-Anna- land (Vmbo BB SDV), Michiel Duine, Sint-Annaland (Vmbo GL TB), Ruby van Ee, Tholen (Vmbo KB Landbouw), Joost van Elzakker, Tholen (Vmbo KB VZ), Wesley Geerts, Oud-Vossemeer (Vmbo BB SDV), Duncan van Gorsel, Sint-Maar tensdijk (Vmbo GL TB), Daniël de Graaf, Tholen (Vmbo GL ZWB), Corné Hage, Sint-Maartensdijk (Vmbo KB MT), Demi Harteveld, Poortvliet (Vmbo BB VZ), Stefan Heijnen, Sint-Maartensdijk (Vmbo GL ZWB), Cynthia van den Hoek, Tholen (Vmbo TL Zorg en Welzijn), Kaoutar Inbu- mallan, Tholen (Vmbo KB VZ), Esméé Jeroense, Tholen (Vmbo KB VZ), Jacco de Jong, Poortvliet (Vmbo GL Land- bouw-breed), Luuc de Jonge, Tholen (Vm bo BB VZ), Larissa Junge, Tholen (Vmbo BB VZ), Nathalie Klaui, Tholen (Vmbo GL Landbouw-breed), Quinten Koenegras, Tholen (Vmbo BB Landbouw), Iris Menhee- re, Scherpenisse (Vmbo KB Landbouw), Stijn Munter, Sint-Maartensdijk (Vmbo KB MT), Andrew Palmbergen, Stavenisse (Vm bo KB MT), Marida Pattynama, Sint-Maar tensdijk (Vmbo KB VZ), Amy Quist, Poort vliet (Vmbo GL ZWB), Olivier van der Ree, Tholen (Vmbo BB HA), Karlijn Reedijk, Poortvliet (Vmbo GL ZWB), Robin Scher penisse, Sint-Annaland (Vmbo KB VT), Breghje Schorel, Tholen (Vmbo KB VZ), Noa Schoremans, Tholen (Vmbo BB VZ), Julian Schot, Tholen (Vmbo KB MT), Sharon Schot, Tholen (Vmbo BB VZ), Am ber van Sprundel, Tholen (Vmbo KB Land bouw), Joeri Stokkers, Tholen (Vmbo KB MT), Nicky Uijl, Poortvliet (Vmbo KB VZ), Sven Vermaas, Sint-Maartensdijk (Vmbo BB VT), Lusine Wardanian, Poortvliet (Vm bo BB VZ). Mavo, sector Economie: Karen van Dalen, Tholen; Bart Gijzen, Oud-Vossemeer; Gaëtane Roetenberg, Goes. Mavo, sector Techniek: Jonathan de Hoop, Burgh-Haamstede. Mavo, sector Landbouw: Jonathan de Hoop, Burgh-Haamstede; Gaëtane Roeten berg, Goes. Mavo, sector Zorg en Welzijn: Karen van Dalen, Tholen; Jonathan de Hoop, Burgh- Haamstede; Gaëtane Roetenberg, Goes. Havo, profiel cultuur en maatschappij: Hanneke Vervaet, Biervliet. Havo, profiel economie en maatschappij:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 66