Z GESLAAGD
We vroegen Niek, Linde, Daan
en Chantal wie hun held is.
Niek Minnaard (16)
uit Goes
M ls ik mijn diploma heb gehaald, wil ik
MJm maatschappelijke zorg gaan studeren.
Ik heb veel respect voor de mensen die
dit werk nu al elke dag doen. Een vriendin van
mijn moeder bijvoorbeeld. Die vertelt wel eens
over haar werk en dan zit ik vol bewondering te
luisteren. Het is namelijk geen makkelijk werk.
Je moet de mensen wassen en bent een hele dag
bezig voor anderen. Maar ik vind dat niet erg. Het
geeft mij juist een fijn gevoel om de mensen te
helpen die de hulp hard nodig hebben.
Linde Otten (17)
uit's-Gravenpolder
rk bewonder Joop van den Ende. Na de zomer
ga ik de opleiding tot artiest volgen in Tilburg
en uiteindelijk wil ik dan regisseur worden
in het theater. Ik wilde altijd al iets met theater
doen. loop van den Ende is echt het maximale in
de theaterwereld. Als ik zelf naar het theater ga,
wil ik ook altijd naar zijn voorstellingen. )e weet
dat het dan een goede show is met goede acteurs.
Ik wil ook dat mensen later denken, goh deze
voorstelling is gemaakt door Linde Otten, dan
moet het wel goed zijn!
Praktijkschool Het Bolwerk,
Middelburg
POMONA, Bergen op Zoom
Isaac Beeckman Academie,
Kapelle
OPDC Griffioen Middelburg
Steenspil Halsteren
Luzac College en Lyceum,
Goes
Niet getreurd,
Ook de
Niet geslaagd?
volgend jaar s
elpakketten m
laag je bij ons.
ogelijk.
www.stedelijkcollegegoes.nl
Joopvan
den Ende
Verzorgenden
Wie is je held?
TEKST DAISY SCHALKENS FOTO'S MARCELLE DAVIDSE
Werken in het hout: Arnout de Jong, Mid
delburg; Samet Kumas, Middelburg; Julian
Nightingale, Oost-Souburg; Chahayri Ro
mano, Middelburg; Karei Ruitinga, Middel
burg; Miguel Vilhena Soares, Vlissingen.
Bank timmeren: Daniel Bajda, Vlissingen;
Alexandre De Almeida Duarte, Middelburg;
Ramon Kaljouw, Oost-Souburg; Melih Kan-
demir, Middelburg; Jaimy Kempkes, Oost-
Souburg; Mike de Nooijer, Middelburg.
Werken in de metaal; Marwan Aohekhlaf,
Vlissingen; Brandon Cuppers, Middelburg;
Frederik Dekker, Grijpskerke; Jaimy Hoo-
gesteger, Middelburg; Nino Manuhuwa,
Middelburg; Ginuwine Mercelina, Vlissin
gen.
MIG/MAG lassen (NIL, niveau 1): Bilal Az-
zannagui, Vlissingen; Christopher Corba,
Vlissingen; Christiaan Davidse, Vlissingen;
Justin Gans, Vlissingen; Dario Schot, Mid
delburg.
Werken in de winkel: Leandro Augusto
Gomes, Vlissingen; Hans Imminkhuizen,
Middelburg; Laura de Jager, Middelburg;
Shareté Lunes, Oost Souburg; Lindy Mal-
jers, Serooskerke; Jessy Muit, Middelburg;
Melissa Puskaric, Vlissingen; Chayenne
van Tatenhoven, Arnemuiden; Romeo
Weeda, Vlissingen; Nadifo Yasin Ali, Vlissin
gen.
Winkelmedewerker (EVC procedure Ken
niscentrum Handel): Fleur Becks, Oost
SouburgSelina Boeckhout, Oost Sou
burg; Sascha Briggs, Arnemuiden; Reshei-
na Buis, Middelburg; Büsra Gümüs, Middel
burg; Narmin Mirzojeva, Middelburg; Victo
ria Nauta, Middelburg; Esmeralda Nay-
denova, Vlissingen; Melanie de Ruijsscher,
Oost Souburg; Denise Snoeks, Nieuw- en
St. Joosland.
Werken in de keuken, SVA1
(KPC-Groep): Dylan Tienpond, Oost Sou
burg; Henriëta Zigova, Vlissingen; Jamie
van Sabben, Vlissingen; Maryan Hussein
Mohamed, Grijpskerke; Meivin Joosse,
Oost Souburg; Raside Coskun, Vlissingen;
Riordan Rosaria, Vlissingen; Sylvana Jan
sen, Oost-Souburg; Thomas Westrik, Mid
delburg; Deyanira Langezaal, Oost-Sou
burg; Mare Holshorst, Middelburg.
Werken in de keuken PLUS: Sascha
Briggs, Arnemuiden; Peter van de Gein,
Middelburg; Michelle Hartman, Vlissingen;
Demi Hendriks, Vlissingen; Christian Jan
sen, Vlissingen; Shyëim Lunes, Oost Sou
burg; Benny Ndontoni, Oost Souburg;
Chyara Ritoe, Oost Souburg; Dylan Rotte,
Meliskerke; Jasmijn Serier, Vlissingen; Jo
nathan Sol, Koudekerke; Kaylee Hofman,
Aagtekerke.
Werken in het groen, SVA 1
(KPC-Groep): Marin Alewijnse, Arnemui
den; Walter Goedbloed, Gapinge; Fernan
do Meeuws, Arnemuiden.
Werken in het groen, SVA 2
(KPC-Groep): Randy Schuit, Oost Sou
burg.
MBO Entree (samenwerkingstraject met
Scalda): Maxwell Baak, Vlissingen (Hore
ca); Naömy de Lanoe, Middelburg (Detail
handel); Amina Sefovic Middelburg (Detail
handel); Dagmar Verduijn, Westkapelle
(Horeca); Wendy Verwei, Middelburg (De
tailhandel).
Doorstroom naar MBO: Silvana Baart, Mid
delburg (Scalda, Detailhandel Entree); Car
men de Bruijne, Middelburg (Scalda, Hore
ca Entree); Naömy de Lanoe, Middelburg
(Scalda, Detailhandel niveau 2); Dagmar
Verduijn, Westkapelle (Scalda, Horeca ni
veau 2).
Doorstroom naar Zorgtraject Stichting
Gezel: Fleur Becks, Oost-Souburg (profiel
Zorg); Michelle Hartman, Vlissingen (pro
fiel Zorg).
Met een baan van school: Nour Abdullah
Dahir, Biggekerke; Maxwell Baak, Vlissin
gen; Adjai Bhoelai, Oost Souburg; Delano
van der Genugten, Biggekerke; Asmae El
Idrissi, Vlissingen; Pascal van der Meule,
Vlissingen; Noëlle Nijsse, Vlissingen; Danjo
Schenkhuizen, Middelburg; Tammy Jo
Storm, Vlissingen; Dylan van der Weele,
Middelburg.
Vmbo Handel/Administratie KBL: Esra Vi
deier, Poortvliet.
Vmbo Techniek Breed BBL: Gaël Halaza-
ny, Stavenisse; Matti Kacperski, Oud-Vos-
semeer.
Vmbo Verzorging BBL: Claudio Dias
Teixeira, Sint Annaland.
Vmbo Verzorging KBL: Nick van der Gou
we, Sint Annaland.
Gymnasium, Economie Maatschappij
en Cultuur Maatschappij: Selma Jonker,
Rilland.
Vwo, Economie Maatschappij en Cul
tuur Maatschappij: Femke Holvast, Ka
pelle, Maddin van Mierlo, Ovezande, Yara
Nelis, Yerseke, Fleur Wijdeveld, Kapelle.
Gymnasium, profielen: Natuur Tech
niek en Natuur Gezondheid: Jelmer
Basting, Wemeldinge, Carmen Jongmans,
Kapelle, Ran Muralt Kok, Kloetinge, Lars
Kouwenhoven, Biggekerke, Ruth Kuiper,
Kapelle, Iris van Willegen, Kattendijke.
Vwo, profielen: Natuur Techniek en Na
tuur Gezondheid: Yoshi van den Akker,
Serooskerke (W), Amber Averens, Rilland,
Brigitte Bauer, Yerseke, Caroline de Blaeij,
Terneuzen, Maurice Kesselaar, Kapelle,
Esmee de Leeuw, Kapelle, Yoni van Op
stal, Goes, Benjamin Robijn, Heinkens-
zand, Severano Verhoef, Goes.
Havo, profielen: Economie Maatschap
pij en Cultuur Maatschappij: Annelyn
van Damme, Yerseke, Julia Deelman, Ka
pelle, Juliette van der Endt, Yerseke, Xan-
der Eversdijk, Yerseke, Kayleigh Kloet,
Krabbendijke, Thomas de Leeuw, Yerse
ke, Laurie van Leeuwen, Baarland, Jan Lo-
kerse, 's Heer Arendskerke, Matthijs Meer
man, Nisse, Julien Nout, Krabbendijke,
Julian Pekaar, Yerseke, Marnix Ramondt,
Biezelinge, Bouke Remijnse, Wemeldinge,
Robin Roseboom, Vlissingen, Lisanne Saar-
loos, Kapelle, Loli Sanderson, Yerseke,
Romy Tramper, Krabbendijke, Carlos
Trasancos, Heinkenszand, Milou de Vos,
Kapelle.
Havo, profiel: Cultuur Maatschappij:
Vanessa Paauwe, Wemeldinge.
Havo, profielen: Natuur Techniek en
Natuur Gezondheid: Jonah Aatjes, Kort-
gene, Tom de Baar, Kapelle, Dylan Bardolf,
Kamperland, Elske van de Bilt, Kats, Robin
den Boer, Hansweert, Gijs Cappon, Hein
kenszand, Esmee Duinhouwer, Bruinisse,
Marlotte Eversdijk, Kapelle, Mare Gijzel, Ka
pelle, Yannick Imanse, Goes, Jorrit de Jon
ge, Heinkenszand, Sven Kleppe, Kattendij
ke, Lars Moesman, Kruiningen, Amber-So-
phia Prins, Dreischor, Jochem Rozinga, Ka
pelle, Jochem van Sabben, Kruiningen, Me
lanie Sinke, Yerseke, Lisanne Struik, Hans-
weert.
Vmbo-BB - LWT
Economie: Consumptief: Marshall
Edwards, Vlissingen,
Zorg en Welzijn: Damaris Timmer, Vlissin
gen.
Techniek Breed: Omar Abarkan, Vlissin
gen, Fabian den Dekker, Westkapelle, Jes
se Gehres, Serooskerke, David Hamers,
Vlissingen, Joshua Mac-Nac, Vlissingen
Handel en Verkoop: Giovanni van der We-
ijde, Vlissingen.
Vmbo-TL
Economie: Aloeshi Ghossein, Vlissingen
Sander Kloet, Breskens, Virgil Wisse,
Oost-Souburg.
Zorg en Welzijn: Jacky Koppe, Arnemui
den, Remco van Sabben, Middelburg.
Techniek: Damiën Hamelink, Westkapelle,
Robin Marinissen, Middelburg, Bryan Me
ijer, Oost-Souburg.
Vmbo-BB
Economie: handel en verkoop: Mitchell
van Damme, Oost-Souburg, Jordy Hame
link, Middelburg, Nick Kamermans, Koude
kerke, Danny Landman, Vlissingen, Ryan
Spaan, Vlissingen, Anil Tülek, Middelburg,
Gwendolyn van Velthoven, Hulst
Techniek Breed: Tom Buckley, Vrouwen
polder, Atilla Igdeci, Middelburg
Vmbo-KB
Economie: Handel en Verkoop: Maurice
den Boer, Middelburg, Wim Breunesse,
Vlissingen, Kyle Harpe, Serooskerke, Melis-
sa Huysmans, Vlissingen.
Aïsha Awad, Tholen (Vmbo KB VZ), Abdi-
rahman Aweys Ali, Sint Philipsland (Vmbo
BB VT), Nina Baan, Sint-Maartensdijk (Vm
bo KB VZ), Bridget Bechthold, Sint-Maar
tensdijk, (Vmbo BB VZ), Joy van Bemmel,
Tholen, (Vmbo TL Zorg en Welzijn), Naomi
van den Berge, Tholen (Vmbo BB VZ), Kei-
vin Boogaard, Sint-Maartensdijk (Vmbo
GL TB), Peter Boogaart, Oud-Vossemeer
(Vmbo GL TB), Ouassima el Bouazzaoui,
Tholen (Vmbo BB HA), Alexandra Broe
ders, Tholen (Vmbo GL ZWB), Anniek Bur-
remans, Tholen (Vmbo KB VZ), Shirley
Cloots, Tholen (Vmbo GL Land-
bouw-breed), Floran van Dijk, Tholen (Vm
bo GL ZWB), Melanie van Dijke, Sint-Anna-
land (Vmbo BB SDV), Michiel Duine,
Sint-Annaland (Vmbo GL TB), Ruby van
Ee, Tholen (Vmbo KB Landbouw), Joost
van Elzakker, Tholen (Vmbo KB VZ),
Wesley Geerts, Oud-Vossemeer (Vmbo
BB SDV), Duncan van Gorsel, Sint-Maar
tensdijk (Vmbo GL TB), Daniël de Graaf,
Tholen (Vmbo GL ZWB), Corné Hage,
Sint-Maartensdijk (Vmbo KB MT), Demi
Harteveld, Poortvliet (Vmbo BB VZ),
Stefan Heijnen, Sint-Maartensdijk (Vmbo
GL ZWB), Cynthia van den Hoek, Tholen
(Vmbo TL Zorg en Welzijn), Kaoutar Inbu-
mallan, Tholen (Vmbo KB VZ), Esméé
Jeroense, Tholen (Vmbo KB VZ), Jacco
de Jong, Poortvliet (Vmbo GL Land-
bouw-breed), Luuc de Jonge, Tholen (Vm
bo BB VZ), Larissa Junge, Tholen (Vmbo
BB VZ), Nathalie Klaui, Tholen (Vmbo GL
Landbouw-breed), Quinten Koenegras,
Tholen (Vmbo BB Landbouw), Iris Menhee-
re, Scherpenisse (Vmbo KB Landbouw),
Stijn Munter, Sint-Maartensdijk (Vmbo KB
MT), Andrew Palmbergen, Stavenisse (Vm
bo KB MT), Marida Pattynama, Sint-Maar
tensdijk (Vmbo KB VZ), Amy Quist, Poort
vliet (Vmbo GL ZWB), Olivier van der Ree,
Tholen (Vmbo BB HA), Karlijn Reedijk,
Poortvliet (Vmbo GL ZWB), Robin Scher
penisse, Sint-Annaland (Vmbo KB VT),
Breghje Schorel, Tholen (Vmbo KB VZ),
Noa Schoremans, Tholen (Vmbo BB
VZ), Julian Schot, Tholen (Vmbo KB MT),
Sharon Schot, Tholen (Vmbo BB VZ), Am
ber van Sprundel, Tholen (Vmbo KB Land
bouw), Joeri Stokkers, Tholen (Vmbo KB
MT), Nicky Uijl, Poortvliet (Vmbo KB VZ),
Sven Vermaas, Sint-Maartensdijk (Vmbo
BB VT), Lusine Wardanian, Poortvliet (Vm
bo BB VZ).
Mavo, sector Economie: Karen van Dalen,
Tholen; Bart Gijzen, Oud-Vossemeer;
Gaëtane Roetenberg, Goes.
Mavo, sector Techniek: Jonathan de
Hoop, Burgh-Haamstede.
Mavo, sector Landbouw: Jonathan de
Hoop, Burgh-Haamstede; Gaëtane Roeten
berg, Goes.
Mavo, sector Zorg en Welzijn: Karen van
Dalen, Tholen; Jonathan de Hoop, Burgh-
Haamstede; Gaëtane Roetenberg, Goes.
Havo, profiel cultuur en maatschappij:
Hanneke Vervaet, Biervliet.
Havo, profiel economie en maatschappij: