k Orange Öa/icfiieri Adagio i/j (J) mensen inq.nl "m - Familieberichten Dan'iij-iiuiijifijJ COLOFON Familieberichten Sentina van Nieuwenhuizen - van Boven - Tiny - Robert Rudolf de Wit kijk ook op Gezien de overweldigende blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder is het onmogelijk een ieder hiervoor persoonlijk te bedanken. Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Daarnaast willen wij de medewerkers van de Acute Opname Afdeling en van de Afdeling Oncologie van het ADRZ te Goes en de medewerkers van de Reformatorische Stichting Thuiszorg bedanken voor de liefdevolle verzorging van Tiny. Tevens willen wij dokter G.L. van der Tempel bedanken voor haar bezoeken. Jo van Nieuwenhuizen Kees van Nieuwenhuizen en Susan O'Boyle 's-Gravenpolder, 18 juni 2016 Wij danken U voor uw medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Anna de Bat-van Iwaarden Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, juni 2016 Jan Brandenburg Wim de Jonge Jacoba Moerdijk-van der Hart Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het onverwachte overlijden van onze lieve zorgzame pa, schoonpa en opa betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Uw aandacht, in welke vorm ook, is ons tot grote steun en troost. Renata en Peter, Tosca en Evert, Manon Eline en Noud, Esmée f Tygo, Aurora, Allegria, Kennv, Laura en Niels, Nick Sas van Gent, juni 2016 Ad Raats Janneke den Besten Ditsy den Besten de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio v Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol verzorgd hebben. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Sluis, juni 2016 Voor de blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Kinderen, klein- en achterkleinkinderen juni 2016 Wij willen u na de Heere, Die ons kracht en ondersteuning geeft, onze hartelijke dank betuigen voor de belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve onvergetelijke moeder en oma De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd heeft ons goed gedaan. A. Moerdijk Kinderen Kleinkinderen Krabbendijke, juni 2016 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van betuigen wij u onze oprechte dank. Danny de Milliano en familie Hulst, juni 2016 zaterdag 18 juni 2016 27 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 www. uitvaa rtverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg uitvaartzorg in Zeeland **0»^ Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63