Familieberichten 26 zaterdag 18 juni 2016 Matthijs Kramer Frans Leenknecht Thijs Kramer Petrus Franciscus Frans de Schrijver Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij... Thijs Alie Quirijns Thijs Kramer Thijs Kramer Franciscus Ludovicus Marie Paula Leenknecht-Freijser Tot ons verdriet namen wij toch nog onverwacht kennis van het overlijden van onze medebewoner Thijs Kramer We hebben Thijs leren kennen als een erg vriendelijk mens. Hij heeft zich 9 jaar lang als bestuurslid van de VvE zeer betrokken gevoeld bij het beheer van ons gebouw en zelf uitvoering gegeven aan talloze verbeteringen en aanpassingen. We zijn hem hiervoor dankbaar en gaan hem erg missen. We wensen Alie, de kinderen en verdere familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en bewoners van de Remise Breskens, juni 2016 Ria Janse Ria Janse Julma Maria Adriana de Schrijver-Fruytier Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van echtgenoot van 11 februari 1944, +15 juni 2016, Breskens Breskens (schoon)vader van Remco en Debora Martijn en Ingeborg Joyce en Mark trotse opa van Mik en Fee Xavi Correspondentieadres: Scheldekade 32-301 4511 AW Breskens ledereen die zich met hem of ons verbonden voelt, nodigen wij uit om met ons op woensdag 22 juni om 11.30 uur in een dienst van woord en gebed, te danken voor het leven van Thijs in de Protestantse Kerk aan het Dorpsplein 37 te Schoondijke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk van 10.45 uur tot 11.15 uur. Na de dienst wordt Thijs in besloten kring gecremeerd. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verdriet en liefdevolle herinnering denken we aan onze lieve en behulpzame zwager en oom We zullen zijn aandacht en verbondenheid enorm missen. Groede: Teuni Frans-Quirijns Piet Frans Zaandam: Adriënne en Arjan Jesse Mirjam Zaandam: Ada en Eymert Puk Jip en Robert Oost-Souburg: Liesbeth en Geert-Jan Groede, 16 Juni 2016. Zeg me dat het niet zo is Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe. Menno Sandy Joyce Onno Nicole Elmar Eveline kinderen Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en overopa echtgenoot van De Kauter, Hulst, 19 juli 1929 16 juni 2016 Paula Winifred en Willy Justin en Stacy Ailynn Anya Gert-Jan Liesbeth en Reinbert Wout, Marit, Dieke Krista en Frank Jennifer en Leunis Refugium 8 A, 4561 ET Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 juni om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Graag alleen schriftelijke condoleance. Liever geen bezoek aan huis. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Korenmarkt 3 voor de liefdevolle verzorging. Woorden schieten tekort bij het afscheid moeten nemen van de vader, schoonvader en opa van onze vrienden. Marco en Elke Lou en Sam Richard en Agnetha Tygo en Levi Martin en Ilse Esmee, Sophie en Lotus Niek en Leonie Milan en Dounia Barry en Joyce Giel, Benthe en Bieke Ronnie en Carolien Britt en Jill Norbert en Cindy Roan en Finn Pieter en Annoeska Lisa Jürgen en Carlien Sanne en Femke Wij wensen de familie veel sterkte toe. Het is tijd, ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en houd van me zoals ik van jullie gehouden heb. Intens verdrietig, maar zo dankbaar voor alle herinneringen die wij in ons hart hebben opgeslagen, delen wij u mede dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve levens partner, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma - Maria Adriana Margaretha - 's Heerenhoek, 19-9-1947 Kloosterzande, 16-6- 2016 Fred Goosens Arnold en Katja Marijke en Sander Jennifer en Joey Nicole en Ronald Kevin en Senna Ruben Monique en Erik Remco en Denise Stan en Manon Anjerstraat 60 4587 AS Kloosterzande Woensdag 22 juni is er vanaf 13.00 uur gelegenheid afscheid van Ria te nemen in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar iedereen, in het bijzonder naar het personeel van ZorgSaam Thuis, die haar in de moeilijke laatste weken zo liefdevol hebben bijgestaan. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze tante Walsoorden Sonja en Rudie Roderick en Miet Orlando en Mirjana Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten dat wij afscheid hebben genomen van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Hij overleed op 16 juni 2016 in de leeftijd van 92 jaar. Julma de Schrijver-Fruytier Marleen en Antoine Michel en Natasja, Jordy, Marlssa Jac Willy en Ria Dominique Eddy Dylan Jorin Jan en Christian Pascal en Kiki Janniek Romy Correspondentieadres: Walmolenstraat 25, 4561 BE Hulst U kunt afscheid nemen van Frans in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op dinsdag 21 juni van 18.45 tot 19.15 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 22 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius, Jacobus de Waalstraat te Lamswaarde, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "de Lange Akkers", voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62