KIEK BLOEMETJES m 18 ZEELANI ï4 PZC ONLINE TWITTER Johannes vd Poel @JohannesvdPoel Vanochtend in de trein een man ge sproken wiens doch ter woont in Yerse- ke. 20 cm water in sommige woonka mers. Kijk voor het laatste nieuws ook op: pzc.nl zaterdag 18 juni 2016 s Zet de bloemetjes eens buiten. Dat zeiden ze, in Westkapelle. Maar ze hadden er niet bij gezegd dat ook het onkruid van buitenlucht houdt. Sta je er toch weer gekleurd op. En nee, daar hoor je niet om te lachen, foto ruben oreel GESLAAGD! Deze ex-middelbare scholieren (foto) kregen een verlossend telefoontje: geslaagd! Aan alle geslaagden; gefeliciteerd van onze redactie! Bekijk alle foto's van geslaagden op pzc.nl/geslaagd. Aan alle (nog) niet geslaagden; succes, je kan het! #pzcfoto UW REACTIE Scholieren die in groepjes fiet sen en slechte wegomstandig- heden zorgen voor gevaarlijke situaties op de schoolroutes. Els Hendriks: Lieve ouders, ik denk vaak: jullie mogen blij zijn wanneer je kind weer heel huids thuiskomt." E. v.d. Bus- sche: „Wij adviseerden onze kinderen juist in een groep te rijden. Brommers die veel te hard rijden worden zo gedwon gen om zich aan de fietsen aan te passen." E.S.Francke: „We zien toch zelf telkens weer hoe men hier zwaaiend en zwal kend beide rijstroken claimt..." Kijk op www.pzc.nl of O (Dpzcredactie G facebook.com/depzc (Dpzcredactie Door een flinke hoosbui don derdagavond is wateroverlast ontstaan in Yerseke. In sommi ge straten stond het water zo'n 40 tot 50 centimeter hoog. Bij een aantal huizen in het centrum van Yerseke liep het water zelfs bij de voordeur naar binnen. Daar werd gisteren nog flink over nagepraat. HAVENDAGENTERNEUZEN 2016: EDITIE 36!!! De Havendagen 2016 vinden plaats van vrijdag 24 juni tot en met zondag 26 juni, Terneuzen gaat weer los! Er is zoals vanouds weer van alles te beleven op nautisch gebied: de prachtige vlootschouw, bezichtiging en rondvaarten op diverse schepen, de gezellige roeiwedstrijden en de supersnelle RIB's Aanmelden voor de roeiwedstrijden en het wedstrijdelement: trossen losgooien, kan via de website van de Havendagen. Met tal van Nederlandse artiesten op de affiche is het muzikale programma rond: de editie 2016 belooft nu al een groot succes te worden! Op de programmering staan o.a.: Dre Hazes Jr., Xander de Buisonje, Belle Perez en Diva's of Dance. Daarnaast prijken er ook dit jaar weer tal van Zeeuwse bands op de affiche, zoals Blowout, Super Automatic en Copy Cat. Het volledige programma is terug te vinden op de website van de Hav endagen. Ook is er aan de kinderen gedacht: vrijdagavond is er een viswedstrijd voor de jeugd van 17.00-19.00 uur, opgeven kan via de website. Zaterdagmiddag van 14.00- 16.00 uur is er in de tent aan de rondweg de "Gigs for Kids Show" (georganiseerd door Gino Buysrogge). Dit is een interactieve show gebracht door professionele muzikanten en waar kinderen worden uitgenodigd actief aan het programma mee te doen. Ze kun nen instrumenten bespelen en liedjes meezingen terwijl ze worden begeleid door een live-band en ze kunnen zich vermaken met de schmink/ballonclowns. Via de Facebook pagina van de Havendagen loopt een Like Share actie met een prachtig prijzenpakket: een limo-lunch, rondvaartkaarten, een helikopterticket en een flyboard ticket. Uiteraard kan men ook weer genieten van de traditionele havenmarkt, de shanty-koren en de vele attracties op het haventerrein en het ponton. En als klapper op de vuurpijl: op zaterdaga vond is er wederom een spectaculair vuurwerk boven de Westerschelde, de Scheldedijk is een perfecte tribune! ledereen is dus welkom op de Havendagen Terneuzen 2016 en uiteraard zijn alle optredens weer gratis toegankelijk, www.havendagenterneuzen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54