Spanje overtuigender dan Duitsland en Frankrijk Voor wie zelf wil bepalen hoe hij z'n tegoed gebruikt! »ijliPhone 5s 20,- hollands nieuwe. 33 beter tegen sterke landen' fi Coach beschermt boze Zlatan verd. „Ik kreeg zoveel berichtjes. Na die wedstrijd kreeg ik ook een berichtje van Ronald Koe man." Zonder Oranje werd het duel tussen Italië en Zweden in Ne derland aangegrepen om er toch nog een beetje bij te zijn op dit EK. Bij Zweden liepen veel spe lers die ooit in de eredivisie naam maakten. Natuurlijk Zla tan Ibrahimovic (Ajax). Maar ook John Guidetti (Feyenoord), Andreas Granqvist (FC Gronin gen), Andreas Isaksson (PSV) en invaller Marcus Berg (FC Gronin gen en PSV). „Zweden viel aan, maar het was vooral voor rust heel warm", aldus Pellè. „En bo vendien was het gras kurkdroog, zo erg dat ik mijn schoeisel heb veranderd in de rust. Deze ploeg weet dan dat er in de slotfase ruimte ontstaat om toe te slaan. En zo is het ook gegaan." Pellè werd na een uur gewis seld voor de meer beweeglijke Si- mone Zaza. Die legde twee mi nuten voor tijd de bal terug op- matchwinnaar Eder. Het spel van titelverdediger Span je is overtuigender dan dat van Duitsland en Frankrijk, de andere titelkandidaten op dit EK. De Spanjaarden spelen tot dusverre een stuk frivoler en lijken zich pas later in het toernooi echt te moe ten inspannen. De zorgvuldig ge boetseerde aanvallen kwamen soms in golven over de arme Turk se linies heen. Onder leiding van Andrés Inie- sta natuurlijk, die er gisteren veel zin in had. Na twee wedstrijden heeft zijn ploeg de volle buit bin nen: zes punten. Spanje is nu al verzekerd van een plaats in de achtste finales. Tegenstander Turkije achtte tegen Spanje een tactiek met twee verde digende linies kort op elkaar als kansrijk. Dat lukte maar een half uur. Het was evenwel niet een strijdwijze die per se positiefis voor Arda Turan, de Turkse ster speler die dit kampioenschap zo moeilijk los komt. Net als bij zijn werkgever Barcelona eigenlijk, waar hij de meeste tijd door brengt op de reservebank. Als Turan dan moet leveren voor zijn land, geeft hij niet thuis. De aanvallen van Spanje kwamen soms in golven over de arme Turkse linies heen Zoals gisteravond, toen de bebaar de dribbelaar zo moeilijk los kwam van de verschillende direc te Spaanse tegenstanders die hij te genkwam op het veld. Zijn drama tische avond werd compleet toen hij striemende fluitconcerten van de eigen aanhang over zich heen kreeg. Mooi uitgespeeld Arda zag zijn teamgenoten achter in falen bij de Spaanse doelpun ten, al waren die ook wel mooi uit gespeeld. Spits Alvaro Morata kop te een voorzet van Nolito fraai bin nen. De aangever was later ook doelpuntenmaker. Morata zou la ter nog een keer scoren. Voor Spanje fijn: ze zijn nu ook af van het enige serieuze persone le probleem. In de punt van de aanval zou de aanwas wat tegen vallen ten opzichte van de over vloed aan goede middenvelders. Morata bewees gisteren dat bonds coach Vicente Del Bosque zich wat dat betreft toch niet zoveel zorgen hoeft te maken. 1000 MB/MIN/SMS TOTAAL P/MND BUNDELVERDUBBELAAR: hollandsnieuwe.nl/pzc GEEN TOESTEL NODIG? Sim Only 1000 slechts 10,- p/mnd! zaterdag 18 juni 2016 De gelijkmaker van Tsjechië was het veer tiende doelpunt dat in het laatste kwartier viel. Voor rust werd er dertien keer gescoord. Zlatan Ibrahimovic was na de nederlaag tegen Italië zichtbaar boos en had geen zin meer om de Zweedse fans te bedanken. „Als hij teleurgesteld is, moet je daar begrip voor kunnen op brengen", vergoelijkte bondscoach Erik Hamren het gedrag. „Zlatan heeft tijdens de wedstrijd gedaan wat hij moest doen. Maar hij had het zwaar, de Italianen verdedigden zeer sterk." ism onwrikbaar GROEP E Italië - Zweden 1-0 (0-0). 88. Éder 1-0. Scheidsrechter: Kassai (Hon). Toeschou wers: 30.000. Gele kaart: De Rossi, But ton (Italië), M. Olsson (Zweden). Italië: Button; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Candreva, Parolo, De Rossi (74. Motta), Giaccherini, Florenzi (85. Sturaro); Pellè (60. Zaza), Éder. Zweden: Isaksson; Lindelof, Johansson, Granqvist, M. Olsson; Larsson, Ekdal (79. Lewicki), Kallström, Forsberg (79. Dur- maz); Guidetti (85. Berg), Ibrahimovic. Eerder gespeeld: Ierland - Zweden 1-1 België - Italië 0-2 1. Italië 2 2 0 0 6 3-0 2. Ierland 10 10 11-1 3. Zweden 2 0 1111-2 4. België 1 0 0 1 0 0-2 Vandaag, 15.00 uur: België - Ierland. Woensdag 22 juni, 21.00 uur: Italië - Ier land, Zweden - België. GROEP F Oostenrijk - Hongarije 0-2 Portugal - IJsland 1-1 1. Hongarije 1 1 0 0 3 2-0 2. IJsland 10 10 11-1 2. Portugal 10 10 11-1 4. Oostenrijk 10 0 1 0 0-2 Vandaag, 18.00 uur: IJsland - Hongarije. 21.00 uur: Portugal - Oostenrijk. Woens dag 22 juni, 18.00 uur: IJsland - Oosten rijk, Hongarije - Portugal. Programma knock-outfase. Achtste finales: zaterdag 25, zondag 26 en maandag 27 juni. Kwartfinales: donderdag 30 juni, vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 juli. Halve finales: woensdag 6 en donder dag 7 juli. Finale: zondag 10 juli. TOPSCORERS 1. Payet (Frankrijk), Stancu (Roemenië), Bale (Wales), Morata (Spanje)2 Een ijzersterk Spanje imponeer de gisteren aan de Cöte d'Azur in Nice, waar Turkije met liefst 3-0 werd verslagen. Het is daarmee het eerste land dat dit EK meer dan twee keer heeft gescoord in één wedstrijd. Nik Kok Rotterdam/Nice SPANJE TURKIJE M— Mn* r— 2000 MB/MIN/SMS voor slechts 5,- extra Voor wie de volledige vrijheid wil over hoe hij zijn tegoed gebruikt is er hollandsnieuwe. Want bij ons is 1 MB gewoon gelijk aan 1 minuut bellen of 1 sms! Jij bepaalt zelf waar je het voor gebruikt. Kies voor volledige vrijheid met bijvoorbeeld de iPhone 5s. Nu i.c.m. 1000 MB/MIN/SMS voor maar 20,- per maand. Voor het toestel t.w.v. 449,- betaal je slechts 240,-. En voor slechts 5,- per maand extra verdubbel jij je bundel naar 2000 MB/MIN/SMS. Per maand €20,- waarvan €10,- abonnement en €10,- toestel. Toestel bijbetaling €0,- eenmalig. Totale toestelprijs €240,- Prijs excl. eenmalige kosten ter hoogte van €30,-. Looptijd 24 maanden. Deze actie is geldig tot en met 30 juni 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 33