YER! EASTMAN BEMA Ook uw vacature hier plaatsen? (rups)kraanmachinist Focus on yoi WTW zeeland seaports o Civiel Technisch Engineer Aurisl® KUNSTSTOFFEN BV Bel: 020-204 22 00 of kijk op www.persgroepemploymentsolutions.nl driven by dedication Mensen maken onze haven Teamleider, Onderwijsassistent Logopedist Leerkrachten Projectleider/Engineer Operations Optimalisatie Maintenance Engineer Aankomend tekenaar/projectleider (m/v) Functie Als civiel technisch engineer bied je civieltechnische ondersteuning aan projectleiders, commercieel managers en beheerders bij de vestiging of uitbreiding van bedrijven in ons havengebied en bij de ontwikkeling, realisatie en beheer van (haven)infrastructuur. De nadruk ligt op ontwerp- en haalbaarheidsonderzoeken, voorbereiding en realisatie van zowel natte als droge haveninfrastructuur. Interesse? Kijk voor de uitgebreide vacaturetekst op onze website www.zeelandseaports.com Reageren kan tot en met maandag 4 juli 2016. zaterdag 18 juni 2016 In de Zeeuwse zeehavens maken mensen écht het verschil. Bij bedrijven die in de haven actief zijn en bij het havenbedrijf Zeeland Seaports wordt continu gewerkt aan het aantrekkelijker, beter en sterker maken van de havens. Zeeland Seaports doet dit met ca. 85 gedreven en betrokken mensen, waarbij de kernwaarden betrouwbaar, respect, samen, resultaatgericht en toewijding voorop staan. De afdeling Infrastructuur Ruimte (l&R) is verantwoordelijk voor de ontwikkeling, realisatie én het beheer van alle infrastructuur en terreinen (ca. 4600 ha). De afdeling kent twee clusters: Ontwikkeling Realisatie (O&R) en Beheer. Voor het cluster O&R zijn wij op zoek naar een fulltime: 'Samen met het team zorgen we ervoor dat onze leerlingen zich zo goed mogelijk kunnen ontwikkelen. Wil jij werken met leerlingen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar met een taalontwikkeiingsstoornis of leerlingen die doof of slechthorend zijn? Wij zijn voor onze scholen in Goes, Bergen op Zoom en Breda op zoek naar een Voor meer informatie en de volledige vacatureteksten kijk op www.auris.nl. VACATURE Per direct hebben wij plaats voor een kraanmachinist voor een van onze rups graafmachines. De machinist die wij zoeken heeft al enige jaren ervaring en is in staat zijn werkzaamheden zelfstandig uit te voeren. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een machinistendiploma, een VCA diploma verdient de voorkeur maar dat is geen must. Hoewel ons bedrijf gevestigd is in Terneuzen spelen onze werkzaamheden zich veelal niet rondom de deur af. Dit betekent dat er regelmatig een stukje gereisd moet worden alvorens met werken aangevangen kan worden. Vind jij dit laatste geen enkel probleem en maak je graag deel uit van een enthousiast team dan ben je bij ons helemaal op de juiste plek. Wat kunnen wij jou biedenZeer diverse werkzaamheden tegen een interessante vergoeding en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, de mogelijkheid tot het volgen van interne en/of externe cursussen, een prettige en informele werksfeer terwijl we de collega's kunnen omschrijven al een vakkundige en betrokken club. Spreekt bovenstaande informatie je aan, aarzel dan niette reageren via email naarmjj.denijs@gsned.com of telefonisch naar gsm nummer 06-18013412 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie Auris wordt niet op prijs gesteld. Koninklijke Auris Groep Bedrijf Onze opdrachtgever Eastman Chemical Company is een succesvol, beursgenoteerd en internationaal opererend chemieconcern uit 1920 met het hoofdkantoor in de Verenigde Staten. Zij neemt met ruim 15.000 medewerkers wereldwijd een toppositie in binnen de chemische industrie. In Middelburg vindt met ruim 245 enthousiaste en vakbekwame medewerkers de productie van hoogwaardige harsproducten plaats, een grondstof voor o.a. kleefstoffen, verf, voedingsmiddelen en autobanden. Thans is er ruimte voor een analytisch en communicatief vaardige Projectleider en voor een deskundige en toegewijde Maintenance Engineer. Zeer goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Middelburg Functie In deze veelzijdige rol richt je je op het verhogen van de prestaties van de fabrieken waarbij veiligheid en kwaliteit de sleutelbegrippen zijn. Daartoe neem je de leiding in verbeterprojecten en vormen 'mensen, methodes en machines' jouw primaire focus. Samen met je trouwe, toegewijde collega's los je de 'dagdagelijkse' items in de fabrieken op. Er zijn concrete doorgroeimogelijkheden binnen Eastman Chemical. Deel uitmakend van het financieel stabiele, sterke Eastman, krijg je de mogelijkheid om met een 'procestechnische bril' vergaande verbeterprogramma's te leiden. Je rapporteert aan de Operations Manager. Kandidaat HTS/TU-opleiding, bijvoorbeeld Chemische Technologie met enige jaren ervaring binnen de (petro) chemische industrie. Je neemt initiatief, hebt een helicopterview en beschikt over een 'pitbull mentaliteit'. www.yer.nl/job/7117400 Zeer goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Middelburg Functie Je mag het voortouw nemen om onderhoudsprocessen te optimaliseren en de bedrijfs zekerheid van fabrieken te verbeteren. Hiertoe werk je nauw samen met (het management van) de fabrieken, ontwerpers en overige specialisten (onder andere de Site Reliability Leader). Voorts richt je je op het in kaart brengen, borgen en analyseren van relevante gegevens met betrekking tot installaties en de bijbehorende onderdelen. Ook ontwikkel je preventieve onderhouds- concepten en maak je (algemene) onderhoudsplannen voor de gehele site. Natuurlijk horen verbeteracties (van onderhoudsprocessen of -concepten) en troubleshooting eveneens bij het takenpakket. Je rapporteert aan de Maintenance Manager. Kandidaat HTS-opleiding, bijvoorbeeld Werktuigbouwkunde of Elektrotechniek met een aantal jaren onderhoudservaring. Je bent analytisch sterk, gestructureerd en resultaatgericht, neemt initiatief, hebt door zettingsvermogen en beschikt over doorgroeipotentieel. www.yer.nl/job/7117300 Consultant (Eindhoven): Guido Klaassen, mobiel: 06 55 38 40 24 Bema Kunststoffen B.V., opgericht in 1968, heeft zich ontwikkeld tot een stabiele en betrouwbare partner voor het ontwikkelen en spuitgieten van kunststof producten. Vandaag de dag is Bema Kunststoffen b.v. een moderne verwerker van thermoplastische kunststoffen. Naast de hoofdvestiging in Zierikzee is er sinds 2004 een tweede fabriek in Bosnië-Herzegovina. Onze sterke punten zijn kwaliteit, flexibiliteit en leverbetrouwbaarheid in combinatie met een uitgebreide kennis van materialen, engineering en processen. Voor onze ontwerpafdeling zijn wij op zoek naar een Als projectleider ben je betrokken bij het maken van calculaties voor nieuwe kunststof producten en op basis daarvan het maken van offertes. Hierbij hoort vaak het ontwerpen of herontwerpen van producten met behulp van 3D teken software. Deze ontwerpen zul je vaak afstemmen met de klant. Ook begeleid je soms het maken van prototypes. Je leert bij ons het vak in de praktijk, en je ervaren collega's zijn zolang als dat nodig is degenen die je de kneepjes van het vak bijbrengen. Wat wij vragen: Technische opleiding, bij voorkeur HBO WTB. Kennis van de Engelse taal. Interesse in het vak en om bij te leren. Plezier in het werken met techniek. Zelfstandig kunnen werken. In bezit rijbewijs B. Als je dit een leuke uitdaging vindt kun je je CV sturen naar info@bema.nl t.a.v. Mevrouw Meerman. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.bema.nl. Deltastraat 14 4301 RC Zierikzee The Netherlands T +31 (0)111 418800 F +31 (0)111 414662 info@bema.nl www.bema.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16