NUWEG BON Tourgids 2016 14 CHARMANT DESIGNHOTEL OP DE VELUWE HISTORISCH HART VAN LEEUWARDEN Adviesprijs 119 p.p. LEZERSPRIJS slechts €59 p.p. Adviesprijs €95 p.p. LEZERSPRIJS slechts 59 p.p. exc&idie^... Bij iedere boeking een Gratis exoal sieraad Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 710114 003201 De meest complete gids voor de tourliefhebber Overnachting inclusief ontbijt, 4-gangendiner en gebruik fietsen Overnachting incl. ontbijt, 3-gangendiner en toegang wellness zaterdag 18 juni 2016 Hotel De Roode Schuur ademt de sfeer van een ech luxe en eigentijdse uitstraling. De Roode Schuur Nijkerk Het prachtige 4-sterren Hotel De Roode Schuur is landelijkgelegen in hetGelderse Nijkerken heeftin 2009 haar deuren geopend. Het is dé plek bij uitstek voor een paar dagen erop uit. Zeg dag tegen de dagelijkse sleur en geniet van de rust en ruimte. Maak prachtige fiets en wandeltochten en geniet van de weidse land schappen. Of ga een dagje winkelen in historisch Amersfoort. U overnacht in één van de unieke, ruime en stijlvol ingerichte Comfort Suites, voorzien van een overnachting in een Comfort Suite uitgebreid ontbijtbuffet 4-gangen verrassingsdiner gebruik kleine infrarood sauna en fietsen (o.b.v. beschikbaarheid) sieraad Exoal cadeau Prijs: 59 p.p. in een 2-persoonskamer. Toeslag 1-pers.kamer: €30 per nacht. Verlengingsnacht: €29 p.p.p.n. incl. ontbijt. Toeristenbelasting: €1,55 p.p.p.n., ter plaatse te betalen. Boekingskosten: 15 per boeking. r, rnaar dan met een moderne, flatscreen televisie, zitje, bureau, airconditioning, gratis Wi-Fi en een comfortabele badkamer met dubbele wastafel, royale douche en föhn. Voor het uitgebreide ontbijt en het 4-gangen verrassingsdiner kunt u terecht in trendy Restaurant 'Meadows'. Hier geniet u van heerlijke seizoens- en streekgebonden gerechten, waarbij gebruik wordt gemaakt van biologische producten. Als gast maakt u gratis gebruikvan de kleine infrarood sauna en fietsen (op basis van beschik baarheid). Daarnaast kunt u in de wellnessruimte o.a. een ontspanningsmassage reserveren (tegen betaling). Tips in de omgeving Nationaal Parkde Hoge Veluwe Kröller Muller Museum Paleis Soestdijk Golfbaan Edda Huzid DierenparkAmersfoort Dolfinarium Harderwijk Apenheul Apeldoorn Wijngaard Aan de Breede Beek Post-Plaza ligt midden in het centrum van Leeuwarden, de hoofdstad van Fryslan. Start- en Finishplaats van de Elfsteden. Een stad met honderden monumenten, parels van musea en de leukste winkeltjes. Post-Plaza Hotel Grand Café Leeuwarden Het nieuwe Post-Plaza is stoer, hip, modern en eigentijds! Dit jaar is het oude postkantoor van Leeuwarden omgetoverd tot een sfeervol hotel met luxe kamers, voorzien van modern comfort en gratis wifi, en behoort samen met de voormalige Gratama bank tot Post-Plaza. Beide panden zijn monumentaal en begin 18e eeuw gebouwd. Een glazen loopbrug overnachting uitgebreid ontbijtbuffet met Friese specialiteiten 3-gangen verrassingsmenu toegang tot de wellness funshop gids en stadsplattegrond sieraad Exoal cadeau Prijs: 59 p.p. in een 2-persoonskamer. Toeslag 1-pers.kamer: €30 per nacht Verlengingsnacht: €29 p.p.p.n. incl. ontbijt Boekingskosten: 15 per boeking. verbindt de 2 panden. De hoge plafonds en de oude houten steunbalken zijn nog steeds terug te vinden! Als gast mag je gratis gebruik maken van de wellness met een jacuzzi, Turks stoombad, sauna en fitness. Het nieuwe Grand Café is een beleving! In een sfeervolle ambiance serveren zij authentieke gerechten die met de grootste zorg bereid zijn door de helden in de keuken, maar ook allerlei soorten drankjes, van cocktails tot koffie, het kan allemaal! De barista's zijn letterlijk addicted to coffee en serveren jou de beste kop koffie van Leeuwarden. Vanaf de loopbrug die naar de kamers leidt heb je een schitterend zicht over het Grand Café. En buiten de deur sta je direct in het gezellige centrum van Leeuwarden. Tips in de omgeving: Stadswandeling met gids Natuurmuseum Fryslan Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaarvia info@nuwegexclusief.nl Ml» Iiwimii s nuttin nu.wann»i»a»un Tourgids 2016 De meest complete gids voor de tourliefhebber r 76 pdcgmoil's C'K. R. Verkrijgbaar bij: AKO, Attent, ESlz., Bruna, Cigo, Libris, Plantage, PLUS, Primera, The Read Shop, Spar, Vivant 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14